673 Shares 4104 views

Jak należy traktować mąż żonę? Ukochana żona. Relacje między mężem i żoną

Dość często mężczyźni i kobiety uważają, jaki powinien mąż traktuje żonę. Po tym wszystkim, nie jest tajemnicą, że od tego w dużej mierze zależy od harmonii rodziny. Tak, jest uważana przez wielu, jest osiągnięty ze względu na zachowanie kobiet. Ale w tym samym czasie, a człowiek powinien zachowywać się z godnością. W przeciwnym razie, nie będzie harmonia. Po tym wszystkim, kobieta – ta sama osoba. To nie powinien tolerować zastraszania i obraźliwego postawę. Więc jakie funkcje powinny być brane pod uwagę, że relacje między para idzie dobrze?


poszanowanie

Pierwszym i dość ważny punkt – szacunek. Bez niej nie można, co do zasady, do wprowadzenia normalny związek. Jak należy traktować mąż żonę, którą kocha? Przestrzegane.

To nie znaczy być pod pantoflem. Ale szanuje swojego ukochanego mężczyzny powinno. Obraza, poniżenia i krzywdy, zwłaszcza podnieść rękę na jego żona może nie. Jest to wysokość szacunku. Niepochlebne komentarze na temat jego żony nie jest również zalecany do rodziców.

na równych warunkach

Relacje między mężem i żoną – jest coś, co nie może być krótko opisane. W każdej rodziny mają swoje własne zasady postępowania i relacji. Mimo to, choć istnieją podobieństwa.

Kolejna wskazówka – związane z ukochanym jak równy z równym. I w każdej sytuacji. Zazwyczaj ta funkcja nie jest już obserwowane, gdy żona idzie na urlop macierzyński i zostaje w domu z dziećmi, nie dodając do budżetu rodzinnego. Nawet w takim przypadku, mąż nie powinien wyrzut kobietą. Para – to równość członków rodziny. W każdym razie, w Rosji. Zasada ta jest regulowana na poziomie legislacyjnym. Dlatego warto pamiętać – mężczyzna i kobieta w rodzinie mają takie same prawa. Oni nie mogą naruszać.

dyskusje

Jak należy traktować mąż żonę? Szczególna uwaga jest wymagana rozmów między małżonkami. Nie jest tajemnicą, że kobiety mają tendencję do dużo mówić. A mężczyźni – nie. krótko i na temat Rozmawiają.

Dobry mąż będzie nauczyć się słuchać i słuchać swojej ukochanej żony. Nie jest konieczne, aby przerwać wymagane jest, aby dać jej mówić. Rozmowa jest konieczna, aby poświęcić czas każdego dnia. i do tego nie jako korzyść. Dla większości kobiet, mąż – sens życia. I tak stara się dzielić z nim swoje uczucia i emocje.

Co będzie dalej? Jeśli nie było sporów, w żadnym wypadku nie może zniżać do poniżenia. Jeśli emocje przeważają, należy unikać jakiegokolwiek dialogu, lub komunikować się z kobietą spokojnie. O ile to możliwe. Żona – to ludzie emocjonalne. Bardzo często, należy pamiętać, że wszystko, co zostało powiedziane mężowie temperament. A w przyszłości będzie odgrywać spustoszenie z mężczyzną.

Wsparcie i współczucie

Jak należy traktować mąż żonę? Kobiety, z powodu psychiki danego urządzenia, ich urządzenia organizmy potrzebują współczucia i wsparcia. Zwłaszcza, jeśli są jakieś problemy. Nie od razu zdecydować, wszystko dla kobiety. Przede wszystkim chcesz go wesprzeć i sympatyzować, współczuć. Zarówno w słowie i czynie. Pokaż czułości i uczucia, kiedy jest w potrzebie.

Jej mąż – wsparcie dla kobiet. Dlatego, żona musi mieć pewność , że ukochany mężczyzna może wspierać ją w trudnych czasach. Jest to niezwykle ważne. Może dla męża sympatii i empatii nie są tak istotne. Ale dla mojej żony – całkowicie. Małżeństwo, w którym dziewczyna ma wsparcia od mężczyzny, którego kochała, jest skazane. Najprawdopodobniej zacznie go szukać na stronie.

wsparcie

Jak należy traktować mąż żonę? Mówi się, że człowiek – wsparcie dla kobiet. Głowa rodziny „mur”, który chroni przed uszkodzeniem i zagrożenia. Takie zachowanie jest nieodłączne w tym człowieku.

Najważniejszą rzeczą – jest to, że wsparcie było naprawdę. A więc to nie było złudzenie, opiera się na słowach. Ukochana żona powinni czuć się człowiekiem bezpieczne. Wtedy będzie mogła dać ich przywiązanie i miłość do męża. Tylko w tym przypadku może to być harmonijny związek.

Niestety, tendencja jest taka, że żony zaczynają przejąć część obowiązków męskich i polegać na małżonka nie powiedzie się. Prowadzi to do problemów w obrębie rodziny, co nie udało się rozwiązać. Kochający mąż – niezawodną ochronę i wsparcie dla kobiet. Osoba, która daje pewność w przyszłości.

Dom, dziecko, rozrywka

Mówi się, że małżeństwo powinno być na równi. Teraz trochę rzeczywistości. Dość często po ślubie zaczyna służyć ukochaną żonę męża, ona była w domu, życia, rodziny. W dzisiejszym świecie, kobiety, jak zostało powiedziane, często pracują, aby pomóc jej mąż zapewnić rodzinie. Po wkracza na „drugą zmianę” – robić rzeczy do domu.

Podobne zjawisko jest niekorzystne dla związku. Jak należy traktować mąż żonę? Aby pomóc z dzieckiem i domem. Dać kobietom czas dla siebie. A jeśli człowiek ma odpoczynku od czasu do czasu (na przykład raz w tygodniu przechodzi przez połowów), a następnie żona umieścić ten sam dzień odpoczynku. Jest to szczególnie ważne w przypadku, gdy obie prace. Nieuczciwe, po ciężkim dniu mąż siada do gry na komputerze, podczas gdy jego żona sprząta, myje, gotuje, robi lekcje z ich dzieci i tak dalej.

Innymi słowy, w rodzinie musi być wzajemna i zrozumienia. Oczywiście, każdy dobry mąż musi zapamiętać ich męskich obowiązków. Nie angażuj się w nich swoją żonę. Gdyby okazało się, że dla niektórych sytuacjach życiowych, kobiety biorą na męskich ról, często samica mąż przejmuje. Jest to gwarancja udanej relacji równości i harmonii, w komórce społeczeństwa.

ciąża

Bardzo często ludzie pytają, jak powinien mąż należy do jego ciężarną żonę. Rzeczywiście, w tym okresie organizm kobiety jest zrekonstruowany. Ktoś staje się spokojny, ktoś – nie do zniesienia histerię. Jak się zachować?

Poniższe wskazówki mogą pomóc człowiekiem utrzymać harmonię w czasie ciąży ulubionych:

 1. Ciąża – nie choroba. Należy pamiętać. Ale, jak wielu twierdzi, ze zimno iść do pracy łatwiejsze. Należy pamiętać, że w czasie ciąży kobieta jest najbardziej wrażliwy. Dlatego zaleca się, aby być cierpliwym i nie gwałtownie reagują na zmiany emocjonalne.
 2. Ponownie ciąży – nie jest chorobą. Wstrząsając nad żoną, jak na kryształowym wazonie, to nie jest konieczne. Ale konieczne jest, aby słuchać kobiety w pozycji wniosku.
 3. Wsparcie i uwaga – to musi ciąży. Jeśli żona prosi, aby przejść do USA i patrzeć na dziecko, jej mąż jest lepiej zgodzić. I pokazać zainteresowanie dziecka w łonie matki. Kobieta będzie zadowolony.
 4. Napady złości i dziwne pragnienia żony – zjawisko tymczasowe. Są one, jak już zostało powiedziane, jest potrzebne, aby przetrwać. W żadnym wypadku nie zagraża rozwód, aby nie pozostawić dziewczynę „do” single.
 5. Mniej stresu. Kobieta kocha mężczyznę, chcesz chronić od wszelkich kłopotów w czasie ciąży. Ponieważ wpływa na zdrowie dziecka!

Wszystkie te wskazówki mogą pomóc człowiekowi, aby udowodnić sobie jako osobę miłością i troską. Oczywiście, wszystkie inne cechy też nie zapomnieć. Zasadniczo, kluczem do sukcesu jest:

 • szacunek;
 • uwagi i zrozumienia;
 • równość;
 • ignorując emocjonalne wybuchy niektórych kobiet;
 • opiekuńczy.

Sharia

Większość narodów świata mają specjalne instrukcje, jak mąż powinien traktować żonę. To jest normalne. Mogą zaoferować, jak legend biblijnych, jak i muzułmańskiej tradycji?

Według szariatu, człowiek musi być prowadzony przez następujących wskazówek:

 1. Aby komunikować się z żoną na równi i nie wszystko, co pozwala szariat nie zabraniają.
 2. Tolerować zniewagi, które mówi kobieta. Nie odpowiadaj na jego agresję. Łatwy w ulubionych w kłótnie.
 3. Aby zadowolić żonę, aby bawić i bawić. Ale ważne jest, aby zachować harmonię, których należy przestrzegać dla dziewczynki.
 4. Zawierają kobietę. Jest to obowiązkowe. Mąż, który nie zawiera ulubione – hańba dla rodziny. Jednocześnie, pieniądze zarabia żona – to jej pieniądze. To jest ich prawo wydać według własnego uznania.
 5. Zbuntowana kobieta (która nie powinna być szariat) powinny kształcić. Wolno bić nie jest silny, w skrajnych przypadkach, a nie na twarzy.
 6. Wszystkie żony być traktowane jednakowo. Odnosi się to również do konserwacji i uwagi.
 7. Ochrona i zachowanie kobiety, która jest jego żoną. Chronić, gdzie nie jest zakazane przez szariat.
 8. Jeśli mąż nie kocha swoją żonę, a potem pokazać jego lekceważąca postawa nie powinno być. Poniżyć, obrazić, zniewagę, beat – zbyt. Muzułmanie dokonały do kobiet z szacunkiem.

Biblia

Jakich porad na temat męskiego zachowania w rodzinie może być wyizolowany z Biblii? Aby być uczciwym, instrukcje są nieco podobne. Co mówi Biblia? Jak mąż powinien traktować żonę?

Wśród instrukcji wyróżnić:

 1. Manifestacją charakteru twardości i czułości w tym samym czasie do żony.
 2. Ukochany musi nieustannie chwalą, podziwiam ją. Następnie zostanie poprawiona dziewczyna.
 3. Być na równi. Rodzina – jest równość. Wymagane jest, aby dać sobie nawzajem pomocy.
 4. Nie krytykować żonę. Kobieta, która jest blisko człowieka – jest wybór głowy rodziny. Krytyka słabszej płci nie jest konieczne.
 5. Konieczne jest, aby pamiętać, znaczenie „małych rzeczy”.
 6. Nie ignoruj potrzebę kobiety, by być z mężczyzną. Należy zwrócić uwagę na faworyta w pierwszej kolejności.
 7. Potrzeb żony ze zrozumieniem odnoszą się do zmiany nastroju.

Jest takie stare rosyjskie przysłowie: „Dobry człowiek i zły ptak – Królowa i biednych i figura – głupcem”.

Wszystkie te wskazówki, pod warunkiem zapewnienia, że kobieta komfortu, spokoju i komfortu. Ona będzie szczęśliwy, aby spełnić pragnienia męża. Dlatego ważne jest, aby zrozumieć, że nie tylko żony zależy harmonię w rodzinie. Jeśli człowiek zachowuje się z godnością, a obok niego będzie do pary!