454 Shares 7466 views

IPhone: „To urządzenie prawdopodobnie nie jest obsługiwany.” Co należy zrobić, jeśli widzę ten komunikat?

IOS – sprzeczne platforma, wywołujące wiele kontrowersji ze względu na bliskość i lojalności wobec fundamentów Apple. One nie odbiera od systemu dokładnie je: ścisłe przestrzeganie norm ochrony ustanowionych przez programistów i użytkowników. Faktycznie, obrona czasami staje się przedmiotem kontrowersji. Ostatnio wielu użytkowników do czynienia z ogromnym problemem, błąd „To akcesorium nie jest prawdopodobnie obsługiwany.” Dzięki przyczyn nim często rodzi pytania z określonej kategorii użytkowników.

To akcesorium nie jest obsługiwane prawdopodobnie: co robić?

To nie jest krytyczna awaria, nie panikuj. Aby zacząć, to dowiedzieć się, jaki rodzaj błędu i skąd pochodzą. Jej korzenie sięgają iOS 7, gdy Cupertino, inżynierowie zaczęli walczyć z nieformalnych kabli do swoich telefonów. W tym czasie pojawi się komunikat „To urządzenie prawdopodobnie nie jest obsługiwany” jest powierzchowne, ale praca akcesoria. W iOS 9, funkcja ta została zmieniona i obecnie nieobsługiwane urządzenie nie działa.

Problemem jest to powszechne wśród nowych kabli do portu wyładowania atmosferyczne, a te są ofiarą komunikat „To urządzenie nie jest prawdopodobnie obsługiwany.” iPhone 5 jest jednym z pierwszych, do których skargi wylane w tym względzie.

Powstaje pytanie, a ona potrzebuje tej walki z kablami nieformalnych? Tak, trzeba było wiele przypadków, w których z powodu słabej baterii przewodzących były zepsute, zniszczone sami smartfonów. Są ofiary. Podziemny innych metod oszustów jest niemożliwe, nawet na ogromnej platformie handlowej Amazon sprzedał tysiące podrobionych (często w imieniu firmy Apple).

Przyczyny błędów: brak wsparcia MFI

W związku z przypadkami występowania niskiej jakości akcesoriów, które negatywnie wpływają na wrażenia użytkownika i krzywdy właścicielom iPhone, Apple wprowadziło do system certyfikacji. Ogólnie rzecz biorąc, brak „Podpis” Apple i jest główną przyczyną komunikat „To urządzenie nie jest prawdopodobnie obsługiwany.” IPhone certyfikat kontroli w trybie automatycznym i wyłącza gadżet w przypadku jakichkolwiek rozbieżności. Aby uniknąć błędów, trzeba zakupić akcesoria opracowane przez samego Apple lub jego partnerów (w zestawie Life Made for iPhone).

Przyczyny błędów: akcesoria uszkodzenie

Istnieje również inny zestaw okoliczności, które mogą spowodować komunikat „To akcesorium nie jest obsługiwane prawdopodobnie”, a mianowicie naruszenie integralności przewodu lub portu. I nawet oficjalny kabel ukryty z takiej ochrony. Nawet najmniejsze uszkodzenie izolacji można odczytać telefon krytyczna, a to z kolei, by zakazać go eksploatować. Dlatego też popularne przewody plecione (tytan lub ebonitu).

Rozwiązanie problemu z wykorzystaniem „jailbreaking”

Problem z nieformalnych kabli dla iPhone nie, żaden problem dla tych, którzy posiadają hakera gadżet. Aby oszukać system, należy użyć wariację, która nosi nazwę „kable nieuwierzytelnione Activator Błyskawica” (autor, jak również dokładnej nazwy, można znaleźć w Internecie). Tweek jest aktywowana w następujący sposób:

  1. Zrealizowane „Jailbreak” (jeśli nie jest jeszcze zainstalowany).
  2. Uruchamia aplikację Cydia.
  3. A następnie przejść do menu Source.
  4. Jako repozytorium, należy dodać parrotgeek.net/repo adresową.
  5. Znajdź i zainstalować uszczypnąć.
  6. Przeładuj gadżet.

W przyszłości pojawi się komunikat „To urządzenie może nie być obsługiwana,” nie będzie już plaga właściciela urządzenia. W tym przypadku, tylko właściciel smartphone posiada dodatkową odpowiedzialność i automatycznie traci żadnej gwarancji.

Rozwiązanie problemu bez „jailbreaking”

Jakby to oczywiste i banalne może wydawać, ale to najprostszy i najbezpieczniejszy sposób – kupić nowy, oficjalny lub uwierzytelniony kabel (lub inne akcesoria). Jeśli z jakiegoś powodu nie jest to możliwe, a urządzenie nie jest zagrożona, można spróbować obejść system weryfikacyjny.

Na przykład, skręcić kabel. Może się zdarzyć, że niektóre z tych kontaktów na jednej stronie kabla jest uszkodzony, dlatego nie chce działać. Po drugiej stronie styków może być dość pracy, tak, koronki służyć kilka dni lub godzin. Ten problem często występuje w przewodach Chin, które są spalane w pierwszym dniu.

Można również wyłączyć gadżet. Odnosi się to do ładowarek. W regulatorze mocy off-państwa w iPhone kontynuuje dostarczanie prądu do baterii i opłat, ale system operacyjny nie działa, co oznacza, że nie ma nikogo, aby sprawdzić stopień integralności przewodów i obecności jego certyfikacji, dzięki czemu smartfon będzie opłata.

Jeśli to wszystko nie pomoże, i wydaje się, że nie jest w kablu, można spróbować usunąć port z pyłu i drobnych zanieczyszczeń. Więc zdarza się, że zanieczyszczenie w wewnętrznej części portu są przyczyną problemów w kontaktach ze stykami kablowych.

Te małe sztuczki, oczywiście, przyczyni się do rozwiązania problemu, a niefortunna pomyłka, co daje iPhone: „To akcesorium nie jest prawdopodobnie obsługiwany” – nie będzie już paskudztwo. Ale ryzyko jest wysokie, nikt nie może zagwarantować, że kabel jest uszkodzony lub nieformalny nie zniszczyć baterię, więc powyższe warto rozważyć możliwość zdobycia oficjalne.