165 Shares 1701 views

Restauracja "chmury" (Moskwa): adres, opis menu, recenzje. Galeria „Pory roku” na Kutuzowa

Moskwa – jeden z największych i najpiękniejszych miast na świecie. Jest domem dla ponad 12 milionów ludzi, a miasto jest doskonała infrastruktura. W stolicy Rosji prawie codziennie przychodzą turyści z całego świata: jeden do treningu, drugi do pracy, a niektóre nawet po prostu odpocząć. Ponadto dość często na ulicach można zobaczyć otwarcie kawiarni i podobnych obiektach, które są szybko zmieniające się, a niektóre z nich są prawie najlepsze miejsca żywieniowe w Federacji Rosyjskiej. Dziś będziemy przeglądu jednego z barów w stolicy.

Restauracja „chmury” (Moskwa) – wielka instytucja z luksusowym wnętrzem i domową atmosferę. Miło jest być, bo wszystko zostało wykonane wyłącznie dla gości. Omówmy ten projekt i jego menu, uczyć się opinie klientów, szczegółowy harmonogram, adres i wiele więcej!

opis

Niedawno, że „chmury” restauracji (Moscow), opinie o którym omówimy nieco później w tym materiale jest ulubionym miejscem wielu Aborygenów kapitału. Wszyscy mieszkańcy i większość turystów są świadomi, że to właśnie w tym miejscu, mogą spróbować pysznych dań w rozsądnych cenach, a także przytulny wieczór i nawet Sunrise jest niezapomniany. Bar w centrum handlowym w galerii „Seasons” jest zawsze zadowolony do nowych użytkowników.

administracja projektu uważa, że to dobra restauracja powinna być nienaganna obsługa, ponieważ wyjście i są piękne dziewczęta, które można spotkać, spędzić za najlepszą stole i zwróciła się do kelnera, który wziął swój rozkaz. Nawiasem mówiąc, tu kelnerzy są tylko najlepsze, więc nie można nawet martwić o prędkości potraw serwowania i profesjonalny personel pracujący.

Należy także pamiętać, warto zauważyć, że w listopadzie 2016 Restauracja-bar „chmury” (Moskwa) odnotowano siedem lat, dowodząc swoich stałych klientów i nowych gości, że jest on jednym z najlepszych i najczęściej odwiedzanych placówek gastronomicznych na terenie Moskwy i regionu. Nawiasem mówiąc, na 8 miesięcy przed przestrzeń wewnętrzna projektu został radykalnie zmieniony. Stali klienci „chmura” po prostu nie rozpoznaje nowego zakładu restauracja, która stała się ulubionym przez wiele lat. A teraz trochę o centrum handlowym, gdzie znajduje się restauracja.

TC „Pory roku”

Kompleks ten znajduje się ponad 150 butików, a także kino. Po dokonaniu wszystkich niezbędnych zakupów w centrum handlowym, można odwiedzić restaurację „chmur”, gdzie na pewno się spodoba.

Nawiasem mówiąc, jeśli masz pytania dotyczące administracji centrum handlowego, prosimy o kontakt telefoniczny pod numer: +7 (495) 644-48-48.

zmiany lutego

Restauracja „chmury” (Moscow), który zachwyci menu, w lutym 2016 roku stał się zupełnie inaczej. Przy omawianiu wnętrze, warto zauważyć, że w projektowaniu budynków mają więcej złota i srebra, tak że instytucja zyskała bardziej nowoczesny i atrakcyjny wygląd. Ponadto, można zauważyć zmiany w barze, gdzie jesteś zawsze gotowy zaoferować szeroki wybór napojów i przekąsek.

Oczywiście, zarządzanie projektem nie mógł zaktualizować wnętrze, ale aby wyjść z menu, wszystkie takie same. zbyt pewne korekty zostały dokonane wino i lista bar, a także menu głównego. Należy zauważyć, że nie było innego innowacje: po lutym 2016 roku zmian w restauracji „chmury” (TC Galeria „Pory roku”) można skosztować nie tylko autorem, ale również prawdziwą orientację włoskiej. Fusion cuisine też pozostał, jak to jest stopniowo zyskuje popularność w stolicy.

Drastyczne zmiany menu podkreślał szef kuchni projekt Denis Konev, która rozwija się nowe przysmaki kulinarne zaskoczyć mieszkańców Moskwy i ciekawych kulinarnych odkryć. Nawiasem mówiąc, mężczyzna zdecydował się opuścić pozycję najbardziej popularne w ostatnich latach nowych potraw zmienność carte, który był świetny pomysł. Ogólnie rzecz biorąc, menu tego szefa, to na pewno znajdzie coś smacznego dla siebie!

rozrywka

Jeśli kilka lat temu restauracji „chmury” (Moskwa) był miejscem, gdzie rozrywka został zaprojektowany dla osób z określonej grupy wiekowej, ale obecnie nowy program rozrywkowy będzie interesujące dla osób w każdym wieku. Ponadto każdy weekend zatrudnia animacji „Igrashou” zespół dla najmłodszych projektu. animatorzy profesjonalne ubrać w kostiumy znanych postaci z ulubionych postaci z kreskówek dla dzieci i bajek, aby zadowolić swoich dzieci. Dzieci są stale zajęty: mogą ozdobić Princesses zamki, walczą ze skarbem piratów, uczyć się zasad ruchu drogowego, aby przekształcić czarodziejów tuningu samochodów i tak dalej.

„Chmury” – restauracja (Moskwa) na adres: Kutuzovsky Prospect, 48. dom, centrum handlowe „Pory roku”, w prawym skrzydle budynku, 5. piętro, gdzie dość często posiadają specjalne warsztaty gotowania dla dzieci. Nie mogą oni nauczyć się malować pierniki i podobnych produktów, jak gotować autentyczne pizza, i bardzo smaczne.

Nawiasem mówiąc, w każdą niedzielę wieczorem w barze „Chmury” znajdziesz muzykę na żywo z najlepszych artystów w stolicy. Istnieje już przemówił Jegor Creed Dzhigan, Siergiej Zverev i innych gwiazd rosyjskiego show-biznesu.

menu

Dzisiaj dyskutowaliśmy mapę potraw, ale konieczne jest, aby mówić bardziej szczegółowo. Tylko restauracja „Clouds” 4 menu: podstawowe, bar, fajki i wino.

Tak więc, danie główne karta składa się z owoców morza, gorące i zimne przekąski, sałatki, zupy, dania gorące, przystawki, desery, dania gotowane na otwartym ogniu, domowe ciasta, lody i sorbety, owoców, pizza, makaron, latem i dania jesieni.

desery

Słodkie jedzenie w menu bardzo dużo. Można zamówić klasyczne tiramisu za 600 rubli (150 gramów), gorąca czekolada Tartlet z lody kokosowe do 500 rubli. (50 g), ciasto "miód" ze śmietaną 700 rubli (160 g).

Istnieje również możliwość zakupu deser czekoladowy z marakui (550 rub.), Sernik na specjalnej recepturze (850 rub.) I chrupiące millefeuille ze świeżych malin (950 rubli) i wiele innych słodyczy.

sałatki

Z tego menu można zamówić azjatycką sałatkę wołowiny z pieczonej wołowiny i sos sojowy do 750 rubli, „Cezar” z kurczakiem i jajkiem przepiórczym i tego samego naczynia z krewetek na 800 i 850 rubli. odpowiednio. Również należy spróbować sałatki z owoców morza w sosie ze szczególnym mus do 1350 rubli.

opinie

Prawie wszyscy goście restauracji w pełni zadowolony z obsługi i jakości jedzenie serwowane. Kelnerzy szybko, kontaktowy i uśmiechnięte, jak również doświadczony. Zaplanować „chmurze” zadowolonych klientów (niedziela-środa – od 12 do 24, od czwartku do soboty – od 12 do 6 rano).

Dowiedz się pewne informacje lub zadać pytania mogą być spowodowane przez administrację następującymi numerami telefonów: +7 (929) 9-200-200, +7 (495) 642-83-00.