542 Shares 4601 views

rowery dziecięce „Stealth”: opis i opinie

Firma „Stealth” jest zaangażowany w produkcji rowerów od 2001 roku. Dziś wprowadzony znak towarowy jest w stanie zaoferować swoim klientom szeroki wybór modeli dziecięcych. W tym przypadku istnieje wiele dwukołowe i trzykołowe wersje na rynku. W pierwszej kolejności, „Stealth” zwraca uwagę na bezpieczeństwo, dlatego wszystkie elementy mocujące wykonane są bardzo wysokiej jakości.


Ponadto, wiele modeli pozwala na regulację położenia kierownicy i fotela bez użycia jakichkolwiek narzędzi. Ramy wykonane są głównie ze stali. U dzieci są to modele, z reguły wykonane są w wersji otwartej. Zgodnie z polityką model cenowy „Stealth” jest zupełnie inna. W tym przypadku wiele zależy od kształtu talerza, oraz rodzaj układu hamulcowego.

Model Opis "Pilot"

rowery dziecięce „Stealth Pilot” są obecnie bardzo popularne wśród kupujących. Wynika to głównie z powodu bardzo wytrzymałą ramę, która wykonana jest w całości ze stali. Koła w tym przypadku można łatwo oddzielić. Ponadto, należy zauważyć, że kierownica w tym cyklu możliwe jest podniesienie wysokości. Siedzenia można również regulować, i to jest zaletą. Wśród wad należy zauważyć dość szybkie zużywanie części. Wynika to z faktu, że gumowa uszczelka na nich cienką. Jest to ten model w sklepie około 4500 rubli.

Przegląd rower „Chrome 16”

Powiedział rower dziecko „Stealth 16” wyróżnia się spośród innych dość wygodne siedzenie. Jest bardzo miękka i dziecko w nim czuje. W obwodzie w tym przypadku producent zapewnia szczególną ochronę. Stal błotniki do roweru w standardowy pakiet obejmuje. Tam też można znaleźć lustro na kierownicy. Gwiazdka w tym przypadku jest wykonana ze specjalnego stopu aluminium. Układ hamulcowy typu stopa jest przewidziane. Zdejmowane kółka boczne w standardowym pakiecie są również dostępne. Koszt przedstawiony na rowerze „Chrome 16” kupujący około 4300 rubli.

Opinie konsumentów o „Stealth Chrome 18”

Niektórzy kupujący uważają, że obecny model jest dość sztywny widelec. Jednak może wytrzymać ciężkie ładunki. Rama jest wykonana w tym przypadku stali i stopu aluminiowego. Kolumna kierownicy jest rower „Stealth Chrome 18” zestaw zintegrowanych typu i dostosować go to możliwe przy użyciu specjalnego klucza, który znajduje się w standardowym opakowaniu. Hamulec w przedstawionej konfiguracji, jest zainstalowany na tylnym kole i działa całkiem sprawnie. Pedały są zaprojektowane jako platformy i jest wyposażona w wystającą płytą gumy. Rim rower ma tylko stal.

Sztyca z prezentowanym modelu jest dość krótki, więc znacznie podnieść siedzisko dla dziecka nie będzie działać. W niektórych projektach jak standardowego bagażnika mogą być włączane osobno. kółka boczne rower „Stealth Chrome 18” ma dwurzędowe łożyska toczne. W razie potrzeby nasmarować je olejem może być sobą. Koszt przedstawiony przez roweru dziecięcego „Stealth 18” nabywcy około 5200 rubli.

Nowy model – "Magick 16"

Powiedział rower dziecięcy „Stealth” (zdjęcie poniżej) jest idealnym miejscem na spacery, różne doły prawie boi. Wtyk w tym przypadku zestaw średniej twardości, powoduje silne drgania. Sztyca w przedstawionej konfiguracji ma długość 25 cm. Jest wykonana w całości ze stali. Kolumna kierownicy w tym modelu można regulować nie tylko wysokość, ale również na stoku. Tak więc, podczas jazdy dziecko będzie czuć się bardziej komfortowo. kółka boczne w tym przypadku są małe. Jeśli to konieczne, rodzic może z łatwością będą mogli odłączyć. Powinno to być model „Magick 16” na rynku w około 4100 rubli.

Rower "Stealth 18 Magick"

Te rowery są dla dzieci „Stealth” zasługuje na dobre recenzje. Wzór przedstawiony jest tutaj średnicą ramy raczej niewielkie, ale jego przekrój poprzeczny jest różna w różnych obszarach. Rim w tym przypadku zainstalowane nierdzewnej. Pedały wykonane są w całości z tworzywa sztucznego i są słabym punktem motocykla. Wyregulować położenie kierownicy, model „Stealth Magick 18” jest możliwe za pomocą klucza, który jest dołączony do zestawu. Błotniki i bagażnik to obejmuje również. Jeśli to konieczne, możesz zainstalować na swoim rowerze dzwonu. Zabezpieczenie w obwodzie dostępne i gwiazdką oszczędza nie tylko przed uszkodzeniami mechanicznymi, ale również przed kurzem. Powinno to być model „Stealth Magick 18” na rynku od około 4700 rubli.

Opinia nabywców „Magick 12”

Te rowery „Stealth” dla dziewczynek (dzieci), między innymi różnych hamulców jakości. Korek w tym przypadku jest klasyfikowany jako ciężki, ale wielki dyskomfort podczas jazdy w pagórkowaty teren tworzy. Kierownica posiada zakrzywiony, jej wysokość może być regulowana za pomocą klawisza. Pedału roweru „Magyia 12” Przypadek uszczelką wytłaczany. Dodatkowe kółka do modelu są zawarte w standardzie. Ponadto, użytkownik może skonfigurować skrzydeł. Jeśli to konieczne, mogą być całkowicie odłączony. Powinien on być reprezentowany przez wystąpienie rynku dokładnie 5000. Rub.

Co ludzie mówią o modelu „Radość 12”?

Wielu klientów zakupu tego modelu ze względu na solidnej ramie typu zamkniętego. zainstalowany w czopowe rower uchwyt. piasta przednia w tym modelu jest chronione przez specjalną pokrywą. Rower „Joe 12” jest bardzo stabilny i dobrze kontrolowane nie tylko na asfalcie, ale również na ziemi. zabezpieczenie przeciwzwarciowe zapewnia. Jest to wygodne, aby zauważyć obecność siodła. Dostosować go w prezentowanym modelu może być tylko w pionie. W tym przypadku, przechyl siedzenie z boku nie ma możliwości. Korek w tym przypadku jest ustawiony twardy. Dźwignie hamulcowe rower „Radość 12” wykonane są z tworzywa sztucznego. To jest ten model na rynek około 4800 rubli.

Recenzja o „Joy 14”

Wielu kupujących „Stealth” prezentowane rowery dziecięce cenione ze względu na przystępne ceny i brak elementów z tworzyw sztucznych. Pedały są w postaci platform. Sztyca ma całkowitą długość dokładnie 30 cm. Kierownica jest możliwe podniesienie maksymalnie 16 cm. Hamulce roweru, który znajduje się z tyłu. Bagażnik dachowy jest standardowo wyposażony w specjalny zacisk.

producent skrzydeł są serie „Custom”. kółka boczne ten rower jest również dostępna. Ponadto, użytkownicy po dodatniej stronie widelca odpowiadać średniej twardości. Kolumna kierownicy jest w tym przypadku zamocowany do ramy w sposób gwintowane. Na rynku tego roweru proszony jest dokładnie 5000. Rub.

Model Przegląd "Joe 16"

Te rowery dziecięce „Stealth” są bardzo stabilne, ale ich używać na nieutwardzonych powierzchni jest dość problematyczne. Wynika to z faktu, że obręcz standardowo cienki włączone. Tak więc z dalszych kół przenieść trawa trudne. Kierownica ma zakrzywiony kształt i jest eksploatowane komfortowo. Pedał hamulca znajduje się w tylnej części roweru w pobliżu tulei ochronnej.

Kolumna kierownicy dla „Joy 16” jest klasyfikowany jako nie-zintegrowany, regulowany tylko w wysokości. W tym przypadku, należy wyregulować jego kąt nie jest możliwe. Aby podnieść siedzisko, konieczne jest użycie klucza. Na ogół producenci modeli okazało się bardzo interesujące, ale istnieją również wady. Po pierwsze, należy zwrócić uwagę na szybkie zużycie tylnego koła łańcuchowego. W tym przypadku regulacji naprężenia łańcucha roweru jest problematyczne. Jak wiele przerw tuleję ochronną z powodu wielkiej zatorów. Powinien on być reprezentowany przez model na rynku około 4200 rubli.

Opis Rower „Jet 12”

Te rowery dziecięce „Stealth”, między innymi wyróżnia się dość elastyczne zawieszenie. Jednocześnie dziecko jeździć na nich będzie komfortowy na nierównym terenie. Tylna piasta w tym przypadku jest wykonana z aluminium. W tym układzie całej stalowej i jest sklasyfikowany jako otwarte. Obwód ochrona nie jest przewidziane przez producenta.

Pedały zaprezentowali rower wykonany z tworzywa sztucznego, ale bardzo rzadko załamać. Się i skrzydełka są w standardzie. Zmianę położenia kierownicy nie będzie działać bez specjalnego klucza. Jednak siedzisko można łatwo regulować bez użycia narzędzi. Blokada zapewnia dość prosty i niezawodny. W rezultacie model „Jet 12” producenci otrzymać dobrą jakość i kosztuje 5000 rubli.

Co to jest ciekawy model "Jet 14"?

Te rowery dziecięce „Stealth” w porównaniu z innymi podświetlone ciekawą formę ramy. Jego grubość jest różna w różnych obszarach. Przekrój poprzeczny-owalny dostarczonej przez producenta. Tylko korki w rowerze „Jet 14” dwa.

Układ hamulcowy jest zainstalowany jakości. Z jego przedniej części może być obsługiwany za pomocą uchwytu. Tylne koło jest hamowane pedału sposób. Chwyta w tym przypadku pod warunkiem, typu obrotowego. Zabezpieczenie obwodu w tam rowerem. Jest to wzór do tej pory około 4500 rubli.