93 Shares 8409 views

Hack „ptaszka” własnymi rękami, papieru, naturalnego materiału, nici, gliny

Przez cały czas, dzieci, niezależnie od wieku, lubił działania, które pozwolą im wyrazić swoją kreatywność, tak jest dzisiaj. Aplikacje, formowane z gliny, malowanie, linkę i wiele innych rodzajów twórczości dostępnych dla współczesnych przedstawicieli młodszego pokolenia. A może chcą hack „ptaszka”. Dziecko z rękami oferowanych zrobić to gliny, przędza, papier, naturalne, lub wielu innych materiałów. Dzięki temu można mieć pewność, że Twoje dziecko lubi go jako procesu wytwarzania produktu i rezultatu.


Peacock Paper

Jednym z najbardziej ukochane dzieci ptaka – paw, bo jest prototypem fascynujących dzieci z ekranu telewizora lub obrazów w księdze Firebird. Dlatego dziecko z dużym polowania podjąć pracę, jeśli jest co najmniej swój wizerunek, ale lepiej jest, gdy ręka na przykład, będzie gotowy hack „ptak”. Z rękami z papieru dziecko może sprawić, że ciało i puszysty ogon, a następnie połączyć te części z klejem.

Tak więc, do produkcji drobiu, musimy kolorowy i biały papier, nożyczki, klej, ołówek. Dla ułatwienia zadania można wstępnie druku szablon poniżej i oddać dziecko do wytwarzania w organizmie. W tym przypadku nie będzie stawiać tylko na pustym arkuszu kolorowym, okrąg, cięcie, i dokończyć brakujące dane: herb, oczy, dziób.

Produkcja ciało paw, ważne jest rozszerzenie dolną część, ponieważ w przyszłości konieczne będzie zginać, aby być bardziej stabilny skończony artefakt „ptak”. Ręce na celu wydłużenie może być także przyklejony do gotowego papieru taśmy tułowia, jeśli oryginalna wysokość arkusza, na którym dziecko rysunek wzoru była niewystarczająca.

Produkcja paw ogon i połączenie wszystkich części

Ogon – to prawdopodobnie główną częścią paw papieru, gdyż daje blask ptaków. Dlatego bardzo ważne jest, aby zrobić to poprawnie. Do produkcji części muszą arkusz papieru jasne (zielony, różowy lub czerwony) 9×9 cm. Należy składany na przekątnej, a otrzymaną trójkąt krotnie o połowę.

Bok podstawy trójkąta trzeba narysować kontury piór i je wyciąć. Ważne jest, że wierzchołki trójkąta pozostają nienaruszone. Po tym, element musi być rozszerzony do stanu pierwszego trójkąta i Flamaster do wyciągnięcia pióra po obu stronach. W końcowym etapie produkcji moszczu ogona piór zewnętrznych każda linia nadsech nożyczek.

Teraz musimy połączyć ciało i ogon, w tym pierwszej części powinny zginać u podstawy, tworząc podstawkę i trzymać się z tyłu jasnym trójkącie, odwracając twarz w dół. Oto gotowy do hack „ptaszka”. Z rękami z papieru dziecko może stworzyć ten drobiazg tylko przez 10-15 minut, a pozytywne emocje dostanie ogromną ilość.

Ptaka z materiałów naturalnych i gliny: etap przygotowawczy

Każde dziecko musi doprowadzić do tego hack „ptak” własnymi rękami z naturalnych materiałów i gliny można dość łatwo, w każdym razie nie jest trudniejsze niż w przypadku papieru. Jedyna różnica w tworzeniu tego pamiątkę to kampania dla niezbędnych materiałów nie tylko w sklepie z artykułami biurowymi, ale w lesie lub parku. Zatem trzeba znaleźć guzek zjadł kilka suchych liści o różnych kształtach i rozmiarach (i można wziąć na zielono, ale muszą być one suszone w domu) i róży. W sklepie z artykułami biurowymi będą musiały kupić gliny i wykałaczki. Na stoisku należy również wybrać mały kwadratowy tabletkę grubej 1-1,5 cm.

Ptaki produkcji z materiału naturalnego i gliny

Tak więc, jeśli wszystko, co potrzebne jest już w zasięgu ręki, można mieć pewność, że po kilku minutach na stole będzie musiał popisać hack „ptaszka”. Dziecko z rękami złożył go w mniej niż pół godziny. Jako organ musi wykorzystać do jodła stożek, jak głowica wykonuje biodra, ogon, skrzydła i grzbietem – liściach i nogi – wykałaczki.

Należy przyjąć guz, obrócić się do pozycji poziomej, a szerokim boku kawałkiem gliny przyłączone bioder. Ogona trzeba trzymać się długi, wąski wkładki (na przykład dąb) w stożku o wąskim boku. Odpowiednie miejsca na ciele do mocowania skrzydeł – pół szeroki liść. W głowy wrzośca trzymać grzebień. Spodnia wybojami powinny trzymać wykałaczką, a następnie dołączyć gotowych rzemiosła do deski. I, oczywiście, że jest gotowy do hack „ptaszka”. Z rękami z gliny, jednak nadal trzeba zrobić jakąś rolę – mianowicie, oczy, i dołączyć je do odpowiednich miejsc na głowie. I wtedy ptak może już być montowane na półce jako pamiątkę. W razie potrzeby, produkt końcowy jest pokryta farbą lub brokatu.

Ptak materiałów gwintu i obrabianego

Yarn – to kolejny materiał, z którego można wykonać wspaniałe hack „ptak”. Z ich rąk się nici, taśmy, rzutki, koralików i kawałka papieru można zrobić wielką wróbla. Należy również pistolet klej, nożyczki, arkusz kartonu wielkości od 9×12 cm.

Po pierwsze musimy mieć wykroje dla skrzydeł, piersi i plecy. Należy pamiętać, że różne części wróbla w innym kolorze. Do wytwarzania dwóch pierwszych części należy nawijać przędzy w poprzek arkusza kartonu w dwóch miejscach. Ostatni zbiorów odbywa się przez nawijanie nici wzdłuż szablonu. Z jednego końca przędzy należy wyciąć, a część, która będzie wykorzystywana jako skrzydeł, związać pola.

Wytwarzanie ptaków nici

Dalsze nici do piersi i z tyłu należy złożyć w poprzek tak, że pierwszą część przecinającą się z drugą częścią na górze. Wtedy już uzwojenie musi zrozumieć krótkie zszywki i wkręcić z powrotem, a następnie podobny efekt wspólnego z piersi. W rezultacie tych kroków, głowica zostanie utworzony, a wkrótce będzie gotowy do hack „ptaszka”.

Z rękami dodatkowo trzeba objąć przędzy przygotowany dla kawałka skrzydła papieru i umieścić ten kawałek między dwoma już istniejącymi – ciało uzyskać wynik. Ponadto, na drugim końcu, aby wiązać wszystkie wątki razem i ich przycinania. Nóżki mogą być wykonane z drutu i zawija się do góry TEIP taśmę. Następnie połączyć je klejem do właściwych miejscach i przyszyć perełki jak oczy i zrobić dziób nasion, trzymając go w głowę. Ten ptak może ozdobić każde pomieszczenie w domu, umieszczając go na półce lub zawiesić na wątku.