107 Shares 6591 views

Najlepsze cytaty o synów. Wspaniali ludzie i ich uwagi na temat jego syna

Każda matka jest przekształcona docenia słuchacza, jeżeli przedmiotem rozmowy – oświadczenia o jej syna, który robi postępy. Pewnie! Spędziła wiele swych sił w zakresie kształcenia i szkolenia, a ile pozostaje do …


Nasze dziecko. Cytaty o ulubionego syna

Pierwszy rok życia syna – w wielu albumach. To jego pierwszy uśmiech, to jest pierwszy krok. I jak śmieszne zdjęcia! Tata wyjeżdża do pracy, wziął za rękę syna. Syn mokry skafander. Zdjęcie happy baby i zaskoczony młody człowiek. Ale byli na spacer. Sąsiad zmienia koło w samochodzie. Na zdjęciu tata pochylił do swego towarzysza i syn z zaciekawieniem patrzy tam, siedząc na wózku inwalidzkim.
Podpisów wykorzystane cytaty o synów piosenek:
• łuk Kupidyna, dom krawędzi.
• Top, top, depcząc dziecko.
• Och, jesteś brudny, umyty świnia!
• Mój własny syn.

Książki dla dzieci

Wielu pisarzy mają ciekawe cytaty o synów. Robert Schumann uważał, że dla dzieci, aby rozwijać je duchowo zdrowy, musimy prosty i odżywczy pokarm duchowy. Duchowe jak słodycze i cukierki przyniesie tylko szkody.

Co może być lepszego niż lekcje ojca z synem! Nie guwernantka nie będzie w stanie dać tak dobre. Masza Traub w książce „Bad Mother” opisuje fanatyka, szczęśliwy ojciec. Podziwiał jego syna: „On jest najpiękniejsza. On będzie bardzo utalentowany. Czuję to! „- wykrzyknął z zachwytem i sprzężony z nim. Zmienić pieluchy, rozdrażnienie żywności dla niemowląt, czytać książki.

Wieku przedszkolnym – najlepszy czas, aby zaszczepić walory moralne. Beethoven powiedział: „Wychowywanie dzieci w sprawiedliwości: tylko to daje szczęście.” Pierwsza książka – Nosov. „Ogórki” historia. Dzieci udaremnione ogórki na polu kołchozu, a chłopiec przyniósł je do domu. Do końca życia pamiętał słowa swojej matki:

  • Lepiej nie mieć syna niż syn – złodziej.

Przykazanie „Nie kradnij”. W „The Dreamers” Dzieci wymyślają historie, a jeden chłopiec chwalił się: „Leżę przyniósł korzyści” I opowiedział, jak ukradł zacięcie i zaproponował małą siostrzyczkę. „Tak, to kłamcy” – niósł swój werdykt. „Nie kłam” przykazanie.

rozwój talentów

Mama i tata liść przez góry literatury, znalezienie odpowiednich metod edukacji. Są na ustach cytaty wielkich ludzi. Słynny nauczyciel Yan Komensky powiedział, że cieszą się coś zrobić. Radził, aby upewnić się, że są one zawsze zajęty z ich hobby. Oczywiście, każdy rodzic chce, aby jego syn zawarte własne marzenie z dzieciństwa. Ale mały człowiek może odkryć inne talenty. Rozwijać go i wsparcie – zadanie rodziców.

Kategorycznie wyraził tę ideę LN Grube. Powiedział, że kobieta nie odgadnąć serce, jest syn szczęście nie ma serca. A moja mama kupiła pędzla i farby, skrzypce i fortepian prowadzi taniec i basen. Papież przedstawia piłki nożnej i wędkę, rower i aparat fotograficzny.
Kochający rodzice nie mają wątpliwości, że ich syn wszystko, co mógł. Edgar A. Gość, napominał:

Mój syn w życiu, należy pamiętać, że

Że jako wielki, urodziłeś.

Zaczęli się tak jak ty.

Można osiągnąć marzenie.

Szkoła, ulica, przyjaciół

Ta triada ma ogromny wpływ, może podważyć fundamenty zawarte w dzieciństwie. Rodzice Ważne jest, aby nie stracić połączenia z synem. Emocjonalne, duchowe, telefon komórkowy. Na telefon ojciec i matka – cytuje około synów Konfucjusza, Seneki i Burton:

  • Jedno biada przynosi syna: On jest chory.
  • Staje dziadka, wiesz ojca.
  • Diogenes uderzył ojca kiedy syn przysiągł go.

Czasem życie staje się prawdziwy egzamin. Kształcić przez przykład, trzeba ważyć każde słowo, każdą liczbę ruch. Syn obserwuje i wyciąga wnioski. Cytaty wielkich ludzi na ten temat:

  • Długa droga notacje, zwięzły i przekonujący sposób na przykład (Seneka).
  • Synowska niewdzięczność – przestępstwo, a także obojętność matce (Maupassant)
  • Kiedy zdajesz sobie sprawę prawdy swego ojca, pana syn jest już przekonany, że nie jesteś w prawo (Piotr).

Syn może spokojnie słuchać instrukcji, ale jako ojciec. Ile powinno być idealnie zachowanie nauczyciela.

koszty podróży

Dzieci dorastają i wylecieć z gniazda. Wtedy wszystko nieodłącznym dziecka, które uczy, że byliśmy w stanie wyjaśnić – to bagaż, z którym idzie przez życie. serce ojca zawsze będą czuć niewidzialną nić łączącą ze swoim synem. Ponieważ syn – jego stworzenia. Że miłość ojca do syna bardziej niż syna do ojca. To Arystoteles powiedział.

Młody człowiek, wchodząc w dorosłość, pamięta pożegnalne słowa ojca. Przyjdzie czas, kiedy będzie im powiedzieć do syna. Będzie to mieć nadzieję, że będzie on rosnąć godnego człowieka, a obawiam się, że nie może prawidłowo wychowywać. Zadba o siebie, aby dawać dobry przykład. I często pamiętają jako chłopiec.

Kiedy jest tylko mama

Zdarza się, że rodzina pozostaje bez ojca. Wtedy matka niesie podwójne obciążenie. Stały niepokój o syna nigdy nie zawodzi. A jeśli ona nie udaje mu się stracić duchową więź z synem, trwała ona tak się nie stało. Syn potem powiedziała matka idealna kobieta. On i jego żona obecnie wyszukuje podobne.

Od około jeden cytowań synowie wzrosła z matką nieoczekiwany wniosek następujący:
• Człowiek, który wychował samotnej matki w chwili urodzenia żonaty (Palahniuk).

Jednym z nich jest zmuszony młody syn ma stać się mały dorosły. Dorastając, uświadamia sobie swoją rodzinną tragedię i docenić poświęcenie matki. Jej słowa, spotka się przez całe życie. Byłem zaskoczony, aby spotkać się w książce, nieświadomie usłyszeć w radiu.

Ponieważ matczynej mądrości – ten cytat o swoim synu, krótkie mądry frazy, która brała się z morza ludzkich wypowiedzi. Ponieważ wyrażają to, co serce czuje. Bo wzięli go jako całość, jak i zasady życia pozostał im wierny.