287 Shares 1699 views

Jak piec placki poprawnie

Nowoczesny słowo „pancake” pochodzi od łacińskiego „oleum” – olej, jak początkowo te małe grubawy produkty mączne z kwaśnego ciasta smażone w oleju roślinnym wyłącznie. Pierwsze wzmianki o naleśniki jako produkt kulinarny znajduje się już w połowie XVI wieku. Ale w tym czasie pod tym pojęciem mamy placki, naleśniki, syberyjski tuposki i podpłomyki, ponieważ nie było jasne, że granica rozdzielenia naleśniki z powyższych rodzajów produktów przygotowywanych z ciekłego ciasta drożdżowego. Podczas często Placki pieczony ziemniak, pszenicy i kaszę manną, i to słowo oznacza tylko konkretną postać produktu, ale nie kompozycja lub preparat technologii.

Dziś niemal każda gospodyni wie jak upiec placki z mąki pszennej, do których mogą być mieszane jako owsa, grochu, ziemniaków i gryki. W tym ugniatania użycia wody lub mleka, dodać drożdże więcej wydarzy ciasto konsystencji, które można łatwo wybierania łyżkę. Ciasto na naleśniki powinien wymyślić dwa razy, a tuż przed pieczeniem go dodać masło i jajka, więc przyszło Masło i odżywczy. Uzyskanie małej łyżeczki ciasta, rozprowadzić na dobrze ogrzewanej miski prawie wrzącego oleju i narybku przez dwie minuty po obu stronach.

Teraz pomówmy o tym, jak do wypieku naleśników, tak aby były one miękkiej konsystencji i odwrócił soczysty i miękki. Musisz spełnić wszystkie trzy warunki: gotować ciasto, dobrze zapalić olej i podjąć właściwą patelni. Olej powinien być bardzo ciepło, aby każdy oladushek szybko smażyć i nie wchłania się zbyt dużo tłuszczu. W przeciwnym razie, może osiedlić się i stają się płaskie i niesmaczne, nawet jeśli ciasto jest dobrze ugotowane. Pan korzystne jest stosowanie tylko żeliwo, ale można wziąć naczyń z powłoką teflonową jakość. Klasyczne naleśniki powinien dostać 5-6 milimetry, nie więcej. Są pieczone, dzięki bogactwu doskonale dostrzec sdabrivanie różne dżemy, miód, dżem lub śmietana. Mogą one być wykorzystywane nie tylko jako deser, ale także jako przekąska, zastosować je do sos czosnkowy. naleśniki mogą być również podstawą do przygotowania drugich dań: są pieczone w sosie pomidorowym z mięsem.

Teraz, gdy wiesz, jak prawidłowo piec placki, można spróbować przygotować je nie tylko różne nadzienia, sosy lub dodatków, ale również spróbować poeksperymentować z ciasta. Aby przygotować placuszki idealny ziemniaki, cukinia, kapusta, marchew, buraki i inne warzywa. One wcierać na tarce i domieszać do ciasta drożdżowego w proporcjach 1: 1. Odpowiednio dobrany sos sprawiają plackami warzyw prawdziwe dzieła sztuki kulinarnej.

Bardzo oryginalne są uzyskiwane z plackami Bean z ziół i czosnku. Strączkowe wstępnego zgrzewania i muszą przejść przez maszynkę do mięsa, a następnie łączą się z naparu drożdży i smażenia na patelni, a następnie doprowadza się do w pełni gotowane w piekarniku. Bardzo popularne w ostatnich przepisu eklery z wątroby, ponieważ produkty te są przydatne, pożywne i dobre jako samodzielne danie. Czy wiesz, jak upiec naleśniki, więc były one jak dieta? Ugniatać je Besany – mąka z ciecierzycy grochu. Może on zastąpić normalnej mąki pszennej i ciasta nie trzeba dodawać do pieczenia. Naleśniki i tak okazują smaczne. Ale gotować je jeszcze do oleju.

W Rosji mamy piec placki z kefiru lub ciasta drożdżowego, ale w Stanach Zjednoczonych są używane do zagnieść ciasto z mlekiem z sokiem z cytryny i zjeść ciastka na śniadanie z masłem orzechowym lub syropu klonowego. Na Zachodzie, jak naleśniki i łagodnym serem takich produktów doskonale połączone z owoców lub jagód puree. Nawiasem mówiąc, twaróg może znacząco wzbogacić skład aminokwasowy gotowego dania. Opcje dokonywania naleśniki na wadze, wybierz swój smak i cieszyć się. Bon appetit!