348 Shares 5224 views

Wieprzowina folią, pieczone w piekarniku

Wieprzowina w folię idealny na ciepły rodzinny obiad lub uroczysty obiad. Mięso pieczone w piekarniku, okazuje się, soczyste, delikatne, z magicznym zapachem, zmuszając wszyscy goście zaczynają się ślinić w oczekiwaniu na posiłek. Pieczone mięso wieprzowe w folii może być jeden duży kawałek i może być wstępnie cięty na odcinki medalionów.

Do przygotowania potrzeba: schab (800 g), 1 świeżej marchwi, grochu czarny pieprz, kilka ząbków czosnku, sól i liść laurowy.

Wieprzowina myte, podać wodę do drenażu i dokonania głębokich cięć w kawałku. Oczyszczony marchwi tnie się na cienkie paski, goździki czosnku podzielić na 2-4 części. Następnie rolki zaczynają smalec umieszczenie marchew i czosnek uzyskane z otworami noża. tłuszcz wieprzowy z olejem roślinnym, posypać solą, położyć na kawałku folii. Umieszczone w górnej części grochu czarny pieprz 5-6 i 1-2 z młodych liści laurowych, przykryte folią aluminiową i umieszczono w piecu do pieczenia około godziny w niskiej temperaturze. Przed podaniem nacięcie wieprzowe w porcjach.

Wieprzowina w folii z czosnkiem

To zajmie kawałek wieprzowiny 700 gr., liście laurowe, pieprz, czosnek pary i oliwę z oliwek. Suchy liść laurowy placek, miesza się pieprz, czosnek i drobno pociętych łyżek pary oliwy z oliwek. Pocierać tym składzie myte i suszone mięso wieprzowe i odstawić na godzinę. Następnie, owija się w folię aluminiową i przesyłane do pieca do pieczenia w ciągu 1,5 godziny w temperaturze minimum. Dostarczany w jednym kawałku lub pre-cut.

Porcja wieprzowiny w folii z ziemniaków

Potrzebna jest funt ziemniaków, 400 g polędwicy wieprzowej, cebula, majonez, zestaw przypraw do mięs, Lavrushka i olej roślinny. Wieprzowina dzieli się na małe kawałki 2-3 cm cięcia ćwiartki cebuli cienkich pierścieni, frytki – duże podłużne kawałki. Wszystkie składniki miesza się w głębokiej pojemnika – mięsa, ziemniaków, cebuli, majonez, soli i przypraw. Folia jest podzielony na mniejsze arkusze w centrum każdej części rozprowadzonej wieprzowa z ziemniaków. Owinąć i rozłożone na blasze upiec. Piec ogrzewa się do 180, i umieścić go na patelni 50 minut To danie jest podawane do stołu w folii, a goście już właścicielem go otworzyć.

Wieprzowina w folii z serem

Potrzeba: funt wieprzowiny, kawałek twardego sera 100 g, łyżeczka musztardy i majonezu jadalni, solą i odrobiną oleju roślinnego .. Wieprzowina pocięto na 1 cm grubości warstwy, nieco zniechęcać. Przemyto obsushivayut, rozciera się z mieszaniną musztarda majonezu i lekko solone. Rozłożyć na blasze folii, lekko posmarować je olejem roślinnym i rozłożyć kawałki wieprzowiny. Posypać startego sera na górze pokrywę z folii, tak że mięso pozostaje w powietrzu.

Przed upiec wieprzowiny w dużym kawałku folii, można marynować. W tym przypadku, mięso okazuje się bardzo miękkie i pachnące.

Wieprzowina w sosie miodowym

Aby przygotować potrzebne: kilo wieprzowiny, 2 łyżki. łyżka miodu i 1 łyżki. łyżka musztardy bez szkiełek. Do marynaty potrzebne będą: litr wody, 100 gr. soli i 50 ° C. cukier, cebula i przyprawy (pieprz, imbir, cynamon laska, 4-5 szt. goździki, kminek, czosnek). Przygotowanie marynaty – wprowadzenie do wody imbiru (mały fragment), parę ząbków czosnku, kminek szczypty pary, cynamonowy wand posiekanej cebuli, goździki, doprowadzono do wrzenia i ochłodzono. Na tym samym kawałku mięsa umieszczony marynatą i odstawić go na jeden dzień. Następnego dnia usunięto wieprzowina, owinięto w folię i wysyłane do pieca przez pół godziny suszeniu w temperaturze 220 ° C. Przygotować szkliwo – miód zmieszano z gorczycy i pokryto tą kompozycją są kawałek mięsa wieprzowego. Następnie wysyłane jest mięso dopekayut jeszcze przez 20 minut, wstępnie otwór w górnej części folii.