759 Shares 9652 views

Te niesamowite seniorzy!

To wspaniałe, że ludzie starsi nie wszyscy są jego doskonałe wiek jak spokojnie i cierpliwie czeka jego ostatnie dni. Wiele z nich pozostaje w tej chwili wypełnionej trwałej miłości na każdy dzień życia i zastanowić tym okresie możliwość zrozumienia nowe szczyty.

Na przykład, Andora Kuinbi US ponieść ciężarów zbliżył się do wieku osiemdziesięciu. Ona jest teraz osiemdziesiąt osiem lat i waży mniej niż sześćdziesiąt, ale to podnosi ciężar czterdzieści pięć kilogramów.

On nartach w dół od Kilimandżaro i oblodzonej zejścia z Everestu w siedemdziesięciu lat japońska Keizo Miura. Dziś on już przezwyciężyć swoje stulecie, ale jeszcze 6 miesięcy w roku nie będzie część z nartami, podbijając coraz więcej ośnieżonych stokach.

Jeśli uważasz, że rosyjskie starsi ludzie daleko od swoich zagranicznych spółek, tak nie jest. Pamiętaj Moskwa rezydenta, dziedziczna górnik, który siedemdziesiąt osiem lat w cztery godziny i siedemnaście minut wygrał maraton. Dziesięć lat minęło, a on nadal angażować się w treningu, biegania, wykręconą z podłogi do stu trzydziestu razy, parzona w rosyjskim kąpieli i nurkowania pod lodem lub w zimnej wodzie.

Wiele pań trafić na świat, gdy bierze udział w pokazie skoków piękna idea, która należy do Szwajcara. Singli, którzy osiągnęli siedemdziesiąt lat został zaproszony do pierwszego na świecie pokaz wiekowych starszych ludzi. Zdjęcia zwycięzcy, stała się pierwszą królową piękności w tej kategorii – Leontine Vallad Genewa – rozsianych po całym świecie.

Alfred Collins rozpoczął pracę jako taksówkarz w Londynie na długo przed wybuchem II wojny światowej, jest on teraz dziewięćdziesiąt, a on nadal jeździć taksówką miasta. Bogaty osiemdziesiąt-letni Brazylijczyk w dużej wzajemnej miłości poślubił bardzo bogatą młodą rodaka, osiągnął tylko czternaście.

Często ludzie starsi i inni zaskoczyć ciekawych działań. Przykładem jest historia emeryta z Niemiec. Dowiedziawszy się, że kraj ten wprowadził nową walutę – euro, odkrył, że jego oszczędności dobiegła końca. W rozstrój uczucia ludzie po prostu wyrzucił go w toalecie trzydzieści tysięcy marek i zaczerwieniona. Rezultatem jest najdroższe zatkać rury kanalizacyjne na świecie.

Wezwany do wyeliminowania hydraulika wypadek wyciągnął ustawy z niewłaściwym miejscu dla nich i wyjaśnił rozczarowana odpowiedzialny za wypadek, że za te pieniądze mógłby dostać na kursie ponad piętnaście tysięcy euro. W związku z tym, osoby starsze w Niemczech są w lepszej sytuacji niż w CIS. Można powiedzieć, że są one naprawdę szczęśliwy, ponieważ każdy z nich nadal można wymieniać stare pieniądze na nowe, które nie są dostępne dla nas.

I jak miło patrzeć na zdjęcia ludzi starszych w blogach i portalach społecznościowych! Oto one aktywnie dzielić się swoimi osiągnięciami w sporcie, hobby, mówić o wycieczki z przewodnikiem, rozwoju duchowego i miłości.

Na zakończenie pragniemy osób starszych zaskoczył nas dalej swoim entuzjazmem i inspiracji.