691 Shares 2026 views

Serwatki białka w żywieniu sportowców

Mity o zagrożeniach białka.

Pomimo ogromnej liczby wielkich radzieckich ciężarowców, sportu energetycznych, którzy przybyli z zachodu w późnych latach 80-tych do początku restrukturyzacji jeszcze nie zakorzeniła się w naszym kraju. Większość ludzi nie rozumie, wygląd kulturystów i pragnieniem ławce 200-300 kg zbyt wiele wydawać dziwne. Właściwie taki brak zrozumienia istoty sportu energetycznych i prowadzi do stabilnej egzystencji i mitów otaczających go z białka. Oto najważniejsze z nich:

  • „Białko jest szkodliwa, to steroidy i wszystko sztuczne.”
  • „On jest zdrowy, ponieważ napoje białkowe, a jako ogranicznik do picia, więc wszystko droop”.
  • „Wszystkie ich mięśni, sztuczne i nierealne” (nadal istnieją pewne utalentowani koledzy twierdzą, że „najważniejsze, aby wiedzieć, jak walczyć, a nie mięśnie.” Ale to przypadek kliniczny)

Aby nie wypełnić połowa tego nonsensu artykule krótko przejść przez przedmioty.

Steroidy – jest leków hormonalnych, w określony sposób wpływać na aktywność organizmu, na przykład do zmian w metabolizmie, szybkość syntezy białka , i wiele innych. Białko słowo – białko tylko w języku obcym. I że jest białkiem chyba nie trzeba wyjaśniać. Ogólnie rzecz biorąc, chciałbym zauważyć, że 50 procent fakt nedoponimaya białko jest związane z brakiem znajomości języków obcych, ponieważ nawet ludzie, którzy są daleko od sportu może być zaleca się jeść potrawy bogate w białko jednocześnie będącego zażartych przeciwników białka. Tylko środki aromatyzujące, które są dodawane do każdej żywności sztuczne białka. A jeśli kupić białko serwatkowe wagowych, nie ma nic sztucznego, ponieważ otrzymywany jest z rutynowym serwatki za pomocą ultrafiltracji bez dodawania czegokolwiek innego.

On jest zdrowy, nie tylko z faktu, że białko serwatkowe kupił za 1.000 rubli, i nagle „nadęty”. Kulturysta tak duży i silny, bo wie, jak prawidłowo ćwiczyć, jeść i ogranicza się w wielu radości zwykłych ludzi, takich jak cukry i tłuszcze. A jeśli wzrost składnik białka w diecie przeciętnej osoby przy użyciu białka, które z jednej strony będą niewątpliwie korzyści, ale też nie może wystąpić żadnych zmian, ale w celu zwiększenia tkanki tłuszczowej.

Ludzie rozmawiają o sztucznych mięśni, zwykle udać się do 9 szkole podstawowej, w której pytania dotyczyły struktury nadwozia, aby odświeżyć wspomnienia (jeśli jest dostępny oczywiście). ponieważ Wszystkie mięśnie ciała na bazie białka z pożywienia można konsumować i sztucznych mięśni – jest to tylko wynikiem działania prowadzone poważnie traumą ludzi.

Dlaczego jest białko serwatki.

Zwykle stosowany w serwatki sportu białka, jajkiem i soi. Jednakże, istnieje kilka powodów, serwatka stał się tak popularny. Po pierwsze – jest to prędkość trawienia. Białko serwatkowe jest już w ciągu 30 minut po spożyciu aminokwasów zaczyna nasycenia. Tak, skład aminokwasowy jest najbardziej idealny dla sportowca. Jeśli już coś wiedzieć o żywieniu sportowców, prawdopodobnie nigdy nie myślał o jak kupić niezbędne aminokwasy BCAA, które są istotne w sporcie energetycznych, chroniąc mięśnie przed katabolizmem i dostarczanie im energii podczas ćwiczeń. Jednakże są one już zawarte w białku serwatki i dużą ilością bardzo dobrych proporcjach, a więc można zaoszczędzić na zakupie tego dodatku przez coś innego.

Po drugie, dość niska cena białka serwatki i najszerszym zakresie na rynku nadal uczynić go bardziej popularne z każdym dniem.

Należy jednak pamiętać, że bez względu na białko nie kupiłeś, zużywają go w ilościach, które są rzeczywiście potrzebne przez organizm (około 2-2,5 g. Białka na 1 kg masy ciała), pomimo faktu, że jest niemożliwe, aby wymienić masę białka w białku, gdyż , organizm musi nadal otrzymywać większość część materiału jest na zwykłej żywności. Białko tylko niech cię „dopoluchit” kwota, którą trzeba.

764 shares 5340 views
Prosty program ćwiczeń w domu
270 shares 9621 views
Muhammad Ali: Trening Champion
355 shares 1228 views