368 Shares 6764 views

Prosty program ćwiczeń w domu

Piękne ciało – marzenie każdej osoby, niezależnie od płci, wieku i statusu społecznego. Jednak, aby jeść prawo, ale nadal regularnie odwiedzać siłownię daleko od każdego z nas ma czas. Co zrobić, aby pozbyć się obwisłych mięśni, w celu dostosowania się do organizmu, a nawet go zawieść? A oto program na treningi w domu , które odbywają się co najmniej raz. Pożądane jest, aby robić codziennie, ale jeśli jesteś mężczyzną zbyt zajęty, można poświęcić co najmniej kilka razy w tygodniu w ten prosty, ale bardzo potrzebne dla organizmu do zrobienia.

Warto również zauważyć, że program szkolenia w domu zakłada istnienie poziomym paskiem i dwoma hantlami. Ten ostatni może być zakupiony w sklepie, a także, jak poziomy pasek może być montowane rury w jednym z tych drzwi. Tak więc, jeśli cały sprzęt jest gotowy, a co najważniejsze – jest dostrojone do sportu i zdrowia – zaczynamy!

  1. Hodowla hantlami w dwóch pozycjach – stojąc prosto i nachylone pod kątem 90 stopni. To dziwne, że wspólny program ćwiczeń do domu nie obejmuje tego ćwiczenia, ale trenerzy kochać swoją siłownię. Pomaga się rozgrzać, a także przyczynia się do przywrócenia postawy. Waga hantli wybrać ten, z którego będzie można komfortowo pracować z.
  2. Mięśnie nóg i pośladków może być łatwe do pociągu za pomocą ataków. Dla kobiet – jest to doskonały środek na zwiotczenie w obszarze najbardziej problematyczne, a dla mężczyzn – ćwiczenie w celu poprawy koordynacji ruchów.
  3. Konieczne jest przez jakiś czas utrzymać swoje ciało w paski. Mogą być wykonane z boku sytuacji „na boku”, asymetryczny, i tak dalej. Najważniejsze jest to, że podczas ćwiczeń poczujesz how napięte mięśnie pleców.
  4. Pamiętaj, aby zaprogramować na treningu domowego obejmuje pompek. Odmiany tego ćwiczenia są niezliczone: dwie ręce na jednego, od poprzeczki piłka z sytuacji „na boku” nóg push-up i tak dalej.
  5. Wszystkie skuteczne programy szkoleniowe obejmują ćwiczenia o nazwie „pragnienie”. Jeśli wykonać deadlift z dużym barem, nie jesteś jeszcze gotowa, można spróbować wyobrazić jego rumuńskiego odpowiednika. Zastosuj hantle, zrobić zbocza na dwóch nogach, a następnie skręcić na każdej z nich. To ćwiczenie spowoduje rzędu kręgosłupa, koordynować wszystkie ruchy i przyczyniają się do rozwoju niemal wszystkich grup mięśni w organizmie.
  6. Nie zapomnij , aby nadrobić zaległości na pasku, tak że górna część ciała pozostaje atrakcyjna. Oczywiście, to ćwiczenie jest bardziej odpowiedni dla ludzi, i dla każdego przedstawiciela płci silniejszej ważniejsze jest, aby jak najwięcej tras. Jednak dziewczyny też nie zaszkodzi kilka razy, aby nadrobić zaległości w barze. Jeśli „wisi” pozycja jest trudno wykonać szarpnięcie, można dogonić, opierając nogi na podłogę, umieszczając pasek na dostępnej wysokości.
  7. Ostatnim etapem szkolenia będzie przysiady. Z ich pomocą tworzą mięśnie pośladków, ud, łydek. A jeśli podczas każdego squat można wyciągnąć w brzuchu, dodatkowe cali w talii szybko opuścić.

Harmonogram ćwiczeń w domu można zrobić dla siebie, w zależności od harmonogramu prac. Wskazane jest, aby zrobić wszystkie te ćwiczenia po południu lub wieczorem codziennie.