407 Shares 5514 views

Jak wywołać Charliego za prawdziwe, czy sztuczka z ołówków

Ostatnio, studenci i osoby starsze nawet nowe hobby – wyzwanie różnych nieumarli z podziemi. Czy duchy ożywają, udzielać porad, odpowiedz na pytania i ujawnić tajemnice Nieznany – Nieznany, bo niektórzy twierdzą, że widzieli je, inni wręcz przeciwnie, przed tego rodzaju gier. Charlie – jest to duch, który jest najczęściej spowodowane w szkołach i na uniwersytetach. Tak więc na podstawie tego, co jest taka sympatia do młodzieży zła, a jak zadzwonić Charliemu naprawdę?

Kim jest Charlie?

Charlie – to nie tylko ducha: to jest często nazywany demona, którego studenci z całego świata wykonane symbol mistycyzmu i sił nadprzyrodzonych.

Ta obsesja złe duchy pojawiły się stosunkowo niedawno w amerykańskiej sieci społecznych, a następnie do niewoli cały Internet. Według siebie „magików”, starają się połączyć z duszą zmarłego meksykańskiego chłopca o imieniu Charlie i rytuału – nie, że inny, jako starożytnych duchów aktywnych połączeń.

Według legendy, chłopiec zginął mały chłopiec, a ponieważ nie znajdzie odpoczywać duszę jako żyjące dzieci chcą grać i nieustraszony uczniowie mu w tym pomóc. Inne pogłoski twierdzą ponadto, że dzieciak się zabił, tak wiele lat nie może się uspokoić. Ponadto istnieje gromadzący meksykańskie przekonania ducha, przynosząc do zniszczenia domu. Wiele dzisiejszych dzieci wiedzą, jak zadzwonić Charlie naprawdę w szkole, ale powiedzieć, że jest to bezpieczne, aby komunikować się z demonami nie może. Oraz dowody, że chłopiec jest demonem – nie jest zatem pytanie o jego zagrożeniach zbyt przesadzone.

Wierzący, jak i tych, którzy należą do tej działalności z wyraźnym sceptycyzmem uwierzyć, że rytuał nie może zakończyć się zbyt dobrze, bo cała komunikacja z innego świata nie przychodzi bez konsekwencji, nawet dla dzieci. Niemniej jednak obawy starszego pokolenia i rozsądnego myślenia, nie są przeszkodą dla nastolatków: oni znaleźć nowe sposoby, jak zadzwonić Charliego, ale uważa się, że najbardziej prawidłowa będzie jeden, który wykorzystuje papier i ołówki.

Jak przygotować się do ceremonii?

Należy przedstawić uczuć wywołanych przez demona (jeśli mają, oczywiście, to jest). Uważa się, że chłopiec żył ponad tysiąc lat temu, nigdy nie przychodzi do tych, którzy mają cały pokój jest wypełniony telewizorów, komputerów i innych urządzeń. On boi się wszystkiego, co nowe, co nie jest jego czas. Z tego samego powodu, może zachowywać się agresywnie.

Jak nazywają Charlie naprawdę, że po prostu przyszedł i odpowiedział na wszystkie pytania, a jeśli masz szczęście, możesz dowiedzieć się z duchem swego sekretu? Należy usunąć z pomieszczenia wszystkie dywany ponieważ w starożytnym Meksyku były chaty i służył jako sianie lub pokryte matami podłogowymi. Biżuteria powinna również ukryć, ponieważ, jak wiadomo, chłopiec mieszkał wśród chłopów i są często postrzegane wokół niego, a nie chude środowiska bogatego domu. Zamiast drogich obrazów i waz chińskich można umieścić dzbanki, owoce miska, powiesić pęczek czosnku lub czerwonego pieprzu, na ogół, aby stworzyć miłą atmosferę dla Charliego. Plotka mistyczne dziecko rysować motywy oparte na meksykańskiej muzyki, a przede wszystkim to, że będzie się spokojną gitarę solo – jest dokładnie taki balsam na rany spirytusowych niespokojny.

Jak wywołać demona?

Cóż, najważniejsze pytanie: „Jak nazywają Charlie naprawdę.” Nieważne ile metody, najwierniejszy zostawić w spokoju. Czysty arkusz papieru podzielony na cztery równe części, kwadraty w lewym górnym rogu i prawym dolnym rogu, aby napisać słowo „nie” w lewo – „Tak”. Na przecięciu linii dzielących w sektorach umieścić dwa ołówki tak, że pokrywają się one narysowane linie, czyli krzyż. Po zakończeniu wszystkich przygotowań wymówić frazę „Charlie, zagrajmy.” Według niektórych źródeł, a nie powinien zapytać: „Charlie, jesteś tam?”, Na co zmarli chłopiec i musi reagować. Jeśli po tym ołówek nie ruszał, to demon nie było. I nawet nie jest jasne, co jest lepsze: rozmowa z duchem lub spokojne życie bez mistycyzmu.

Jeżeli ołówek zaczął się poruszać, a okazuje się, że nie znajdą spoczynku duszy zgadza się rozmawiać, budować ich pytania tak, że odpowiedź na nie była ani „tak” lub „nie”, lub połączenie z innego świata nie będzie. Pod koniec rozmowy konieczne jest, aby zamknąć portal, przez który dom może przenikać inne złe duchy, mówiąc: „Charlie, możemy zakończyć?” Lub „Charlie, możemy zatrzymać?”.

Uczniowie mogą być pytanie: jak zadzwonić Charlie w szkole, ponieważ jeden dom jest zbyt przerażające, i ozdobić klasę i nie może zawierać muzykę do rytuału. W takich przypadkach można próbować rozmawiać z demonem bez przygotowań, jedyną rzeczą, aby upewnić się, że – aby zamknąć wejście do podziemi, w powyższy sposób.

wystawiając ostrości

Oczywiście, nie każdy dorosły lub nawet dziecko nie uwierzy w istnienie małego Charliego, który jest rzekomo odpowiedzieć na wszelkie pytania, bo to brzmi zupełnie nieprawdopodobne. Okazuje się, że zjawisko przesunięcia trzymać się jedną z odpowiedzi może być wyjaśnione przez prawa fizyki. Ołówek leżący na drugim taka sama, jest bardzo niestabilna, więc nawet niewielki wiatr i nierówne powierzchnie mogą się poruszać. Duża intensywność emocji (wszak każdy z uczestników boi) może również wpływać na odpowiedź na „martwych chłopca.”

Cokolwiek to było, ale nadal dzieci tego działania jest dość interesujący – chcą wiedzieć, co nieznane, rozmawiać z duchami, aby poznać odpowiedzi na swoje pytania, dlatego ważne jest, aby wiedzieć, jak nazywają Charlie naprawdę.