89 Shares 6728 views

Kamień Chrysocolla z alkoholizmu. Magiczne i lecznicze właściwości kamieni

W tym artykule dowiemy się, jak ratować ludzi kamień Chrysocolla z alkoholizmu. Wiadomym jest, że krewni pijak są próbuje różnych sposobów ochrony przed nadmiernym spożyciem alkoholu. odwołać się one do specjalistycznych klinik, stosowanie czarów kreatorów – przeżywa wszystkie urządzenia i rzeczy są tam. Lithotherapy – nauka zajmująca się badaniem właściwości lecznicze minerały. Jej zwolennicy mogą powiedzieć, jak pozbyć się pragnienie alkoholu. Chrysocolla jest kamień mądrości ma niesamowite właściwości lecznicze i magiczne. Dzięki niemu ludzie mogą wyjść z uzależnienia od alkoholu, a nie dotykać resztę wódki swojego życia.


aplikacja

Co to jest kamień Chrysocolla? Właściwości i znaczenie tego minerału są znane od niepamiętnych czasów. Początkowo jego rzemieślnicy wykorzystywane do lutowania złota biżuteria. W Rzymie ujawnione właściwości kamienia i stali jej wdzięki i maskotek produkcji uzdrowienie.

W czasach starożytnych, ten układ nazwano Eilat – zgodnie z nazwą miasta, gdzie znajduje się jego główne zakłady produkcyjne. W większości przypadków, Chrysocolla kamień z alkoholem stosować w okresie remisji do wyeliminowania głodu na alkohol i przywrócić pacjenta siły witalne. Gdy alkohol długo przerwany, zdrowia psychicznego pogarsza się:

  • wyczerpany układu nerwowego;
  • wydaje się być stabilny bezsenność;
  • wyraźna apatia wobec bieżących wydarzeń, tłumione i uciśnionych nastrój (objawy depresji rozwijających się).

Litoterapists twierdzą, że Chrysocolla kamieniem od ludzi alkoholizm utwardzania. Że jest on w stanie wyeliminować wszystkie konsekwencje długotrwałego intensywnego picia. Zdejmuje mineralnych obsesyjne myśli alkohol o, przywraca równowagę emocjonalną.

właściwości mineralne

Osoby cierpiące na nadmierne spożywanie alkoholu, zaleca się nosić przez całą dobę z produktami Chrysocolla. To może być pierścionki, wisiorki, bransoletki i kolczyki. Litoterapists doradzić zakup domu różne figurki wykonane z tego minerału: należy je umieścić w łóżkach alkoholowych.

Jak inaczej wykorzystywane kamień Chrysocolla? ludzie starają się leczyć alkoholizm różnych szamanów i czarowników, że minerał ten jest stosowany w działkach. Właściwości Chrysocolla może pomóc właścicielowi w następujący sposób:

  • Do człowieka powrócił zdolność do postrzegania rzeczywistości.
  • On pozbywa chęć izolacji od świata zewnętrznego za pomocą alkoholu i dostosowane do realiów życia.
  • Eliminuje pojawienie się iluzorycznego szczęścia w procesie picia.

Urok Chrysocolla jest niezbędna w przypadku ataków z delirium tremens. Ten amulet chroni i rozwiewa halucynacje pite z działaniami wysypka.

zakup

Większość ludzi zdaje sobie sprawę, wpływ na alkoholików kamienia Chrysocolla. Gdzie kupić ten cud? Produkty wykonane z tego minerału jest produkowany w postaci biżuterii damskiej i męskiej, elementy wyposażenia wnętrz, prezenty. Kup produkt może być w sklepach zajmujących się sprzedażą biżuterii.

Przed zakupem produktu należy zweryfikować autentyczność kamienia. Po tym wszystkim, można kupić fałszywe, nie mają właściwości lecznicze. Aby kupić naturalny minerał, który nie musi uciekać się do laboratorium badań chemicznych. Ten kamień może aktywnie wchłania wody: dowolna mokry obiekt przylega do jego powierzchni. Wystarczy, aby dotknąć produkt lub czubkiem języka mokrego palca.

Tak, okazało się, jaki kamień Chrysocolla, gdzie można go kupić i jak go używać. Zadziwiające właściwości tego minerału wielokrotnie potwierdzona w praktyce. Wraca do zdrowego stylu życia osób z mocnym zamiarem rezygnacji uzależnienie od alkoholu. Figurki i biżuteria tworzone z kamienia Eilat, wrócił do pokoju i szczęścia w domu.

opis

Chrysocolla mineralny – krzemian kompleksu miedzi, przy czym unikalny brązowe, niebieskie i zielone, niebieskie błękit odcienie. Ten kamień ma zhirnovat matową lub woskowy połysk, muszlowym i nieregularne pęknięcia. Oczywiście, ten opis nie wystarczy, aby zrozumieć, jak to wygląda Chrysocolla mineralnej. Zdjęcia jeść je w każdej książeczce tematu, jak również w naszym artykule: widząc obraz kiedyś, pamiętasz go na całe życie. Nawiasem mówiąc, ten minerał jest kruchy, rozkłada się w kwasy, negatywnie wpływa na chemikalia domowe.

rozpiętość

Nazwa „Chrysocolla” pochodzi od greckiego „Chrysos” – złota i „call” – klej. W czasach starożytnych, w piaskowcach znaleźć żyły tylko mineralnych. Dziś, czysta Chrysocolla klejnot wydobywa się w wielu dziedzinach. Wiadomo, że z tego kryształowych ozdób noszonych przez Kleopatry i cesarza Nerona.

Główne złoża znajdują się w Andach Chrysocolla. osady mineralne są również bogate w Niemczech, USA, Bawaria, Peru, Zairu i Chile. Rosyjskie kopalnie Turinskih znaleziono duże ilości błękitnego kamienia.

typy

kolor Chrysocolla zależy od składników zawartych w jej strukturze. Turkusowy kamień daje wysoką zawartość miedzi w kryształów koloru brązowego obserwuje się, że włączenie manganu. Zielony odcień mają minerały, który składa się z żelaza, aluminium i miedzi. W rzeczywistości bardzo piękny klejnot zwany Chrysocolla. Zdjęcia zrobione wielbicieli tego minerału, potwierdzić tę informację.

W zależności od dziedziny istnieje kilka rodzajów Chrysocolla: Meksykańska, Peru i Arizona. Według składu chemicznego, struktury i pochodzenia mineralnego jest podzielony na następujące kategorie:

  • Asperolit – kamień niebiesko-zielony, którego struktura tworzą nerkowate kruche masy. Woda mineralna ma wysoki procent włączenia.
  • Bisbee – niebieski mineralnego. Płyn zawiera niewielką ilość.
  • Demidow – cyjan, zielonkawo-niebieski lub mineralnego cienka warstwa, która powstaje w malachit. Ten kamień jest najdroższym ze wszystkich rodzajów Chrysocolla. Jest on stosowany w przypadku ozdobnych jako podobny do turkusu.

właściwości magiczne

Zagadkowy i tajemniczy Chrysocolla mineralnych zajmuje szczególne miejsce w magicznym kręgu. Od dawna uważany za kamień czarodzieje, filozofowie, naukowcy i magowie. Tylko wybrani odsłania tajemnice wszechświata. Ochrona przed złymi duchami, pozbyć się myśli obsesyjne i złudzeń – to wszystko można otrzymać przez uroków zakupu, które obejmują Chrysocolla kamień. Komentarze na temat tego kryształu wykonane silne wrażenie na ludzi. Oni wierzą w jego cudowną moc.

I jeszcze ten minerał nazywa się kamień mądrości. Amulety z niego są badacze, naukowcy i odkrywcy. Rozsądni ludzie kryształ pomaga organizować myśli, bezmyślne osoby i wizjonerów uczy nas żyć w prawdziwym pokoju. Pomaga dzieciom, które cierpią z powodu strachu przed ciemnymi, koszmarów i lęków daleko idące. I dziewcząt rozwija kobiece i matczyne instynkty, co czyni je subtelny i delikatny.

ceny

Ile jest Chrysocolla? Ceny produktów tego minerału w zależności od złożoności pracy i wielkości zakresu i ilości pierwiastków chemicznych. Na przykład, pierścień z błękitnego kamieni o średnicy 1,4 cm srebra można kupić 3,5 tysięcy wartości rzeźby 14H13 cm iguanami – 28 tysięcy r ..

Bransoleta wykonana z Chrysocolla kosztów Dziś od 570 rubli i powyżej. Niska cena są szorstkie kamienie – bębnach do 4cm średnicy o wartości 600-800 rubli.

lithotherapy

Wiadomym jest, że lithotherapists zbadanie wpływu kamieni na organizm ludzki. Ten alternatywny lek we współczesnym świecie zyskała ogromną popularność. Ogólnie rzecz biorąc, pod Lithotherapy zrozumieć jakiekolwiek wykorzystanie substancji naturalnych (metale, kamienie, glina, muł, wód mineralnych i pozostałych elementów) w kolejności ich wpływu na organizm człowieka i umysłu. Nauka ta wymaga w zasadzie żadnych środków chemicznych i energii (informacyjny, psychoterapia) wpływ kamieni.

terapia

Magiczne właściwości minerałów stosowane od czasów starożytnych. Więc Opal jest symbolem kreatywności, Rose Quartz – fundament dobrobytu rodziny, i tak dalej. Mongolskich i tybetańskich leki Lamas wytwarzać ze stu różnych minerałów. Podczas sesji używali masażery, Cairns i modlitewny. Korzystanie z krystalicznego kwarcu otrzymany lamy eliksir zdrowia i młodzieńczy, woda przeprowadza ładowanie energii. Chiński medyczny wpływ na kamienie-biostimulants biologicznie aktywnych punktów ciała, zwiększa witalność, wyrównując uszkodzonego energię ciała, uzdrowienia i usuwania bólu. Joga z kamieni poprawić zdrowie i aura chronić ludzi przed szkodliwymi skutkami promieniowania i negatywnych pól obcych: korupcji, złego oka i innych nieszczęść.

Indian uzdrowiciele zgodnie z systemem „Ayurveda”, ciała zdrowym ciele, kamienie używane do ładowania czakramy – centra energetyczne w organizmie człowieka. W tej dziedzinie, „Feng Shui” kryształy są wykorzystywane do intensyfikacji pozytywnej energii i negatywny dyspersji. Mamy nadzieję, że po przeczytaniu naszego artykułu, można użyć lithotherapy tajemnice.