752 Shares 1268 views

Jak schudnąć na udach – nic nie mogło być prostsze

Temat diety, jeden z najbardziej popularnych kobiet staje się szczególnie dotkliwy w lecie. Szczególnie skomplikowane pytanie: „Jak schudnąć w udach i tyłek?”. Należy pamiętać, że tylko usunąć nadmiar tłuszczu z ud, a kapłani, skupiając się tylko na tych obszarach nie będą działać. Konieczne jest zaangażowanie wszystkich części ciała i radykalnie zmienić sposób życia. Aby schudnąć szybko, sprawnie, skutecznie i trwale przylegają do pewnych zasad.


Zasada numer jeden – stworzyć sobie bożka. Spójrz na różnych zdjęć pięknych dziewczyn z smukłych nóg i elastycznego dupie, wideo, gdzie można je łatwo siedzieć na sznurkiem. Ustalić dokładnie, co chcesz zmienić w sobie, wyobrazić sobie rezultat. Zmierz miarką ich wielkości: talia, biodra i miednica. Wraz z wielkością rekord, ile centymetrów, które chcesz usunąć, i na jak długo. Dla rekordów, należy dołączyć swoje zdjęcie w przyszłości robić zdjęcia i zmierzyć objętość w regularnych odstępach czasu.

Zasada numer dwa – motywacja. Oprócz obrazów na motywację, aby obejrzeć dobry film o sporcie. Niektóre z nich, na przykład, jest bardzo motywujące film „Rocky” z Sylvester Stallone, szczególnie te momenty, gdzie trenuje przed meczów. Można również słuchać muzyki specjalnej, którą można łatwo pobrać w każdej grupie sportowej w Internecie.

Zasada numer trzy – szkolenia. Zapisz się na przydatności lub do treningu grupowego. wywołują one ducha rywalizacji, a ponadto będzie dążyć do jak sportowy wygląd jako trener dokręcone. Jeżeli trener jest człowiekiem, szkoda, bo można spróbować bardzo trudno go zadowolić. Jako główne pytanie brzmi: jak szybko schudnąć w udach, preferencje powinny być podane do szkolenia wśród aerobic step, pilates i fitball.

Zasada numer cztery – Tutor. Tak jak schudnąć w udach nie jest łatwe, a następnie jeden z siłowni nie wystarczy. W celu usunięcia tłuszczu z pośladków i ud, jogging. Jogging pomoże nie tylko do utraty wagi, ale również za szkolenie mięśnia sercowego. Jeśli jesteś początkujący, zacznij od niewielkiej odległości, stopniowo zwiększając je w kółko. Bieganie jest bardzo dobrze połączony z ćwiczeniami wytrzymałościowych, przysiady, skoki i rozciąganie, które również pomagają w walce o smukłych nogach. Rozciąganie jest bardzo skuteczny zrobić natychmiast po uruchomieniu, gdy mięśnie są rozgrzane, to pomoże uczynić ulgę nogi, przyciągając nie tylko mięśnie, ale również wzmocnienie ścięgien więzadeł.

Zasada numer pięć – co daje 100%. Podczas ćwiczeń zapomnieć o wszystkich problemach, pracy, że gotować na obiad dzisiaj, i jak schudnąć w udach. Pomyśl tylko o pracy swoich mięśni, umieścić wszystkie swoje siły w każdym ćwiczeniu, dlatego lepiej jest zrobić 10 razy, ale skuteczne, 30 byle jak.

Zasada numer sześć – z lekkim pary. W walce z cellulitem na papieża i udach w kompleksie z mnóstwem sportowych bardzo dobrze odwiedzić łaźnie i sauny. Zrób to z reguły raz w tygodniu do odwiedzenia kąpieli, smarować problematyczne kładzie szczególny kremy, peelingi lub bić z miotłą, wynik będzie widoczny po pierwszym zabiegu. Codziennie robić bioder i pośladków masaż z antycellulitowy krem. Jest to idealne rozwiązanie dla kobiet, aby martwić się, jak schudnąć w udach.

Zasada numer siedem – zdrowa dieta. W celu osiągnięcia szybkich rezultatów będzie zbliżać malouglevodnaya diety. Taka dieta nie wymaga wiele trudności i nie powoduje ciągłe uczucie głodu. Konieczne jest wykluczenie produktów, które są węglowodany – chleb, cukier, słodycze, płatki śniadaniowe, ziemniaki. Jeść w takim przypadku trzeba dużo chudego mięsa, jaj, warzyw, sałatek, grzyby. Jeśli nie można siedzieć na diecie, tylko wykluczyć z diety ziemniaki, cukier i słodycze, chleb i zastąpić żyta. Nie zapominaj o aktywności fizycznej, tak aby schudnąć w udach jest trudne, ponieważ tłuszcz z tych miejsc idzie ostatni.

Aby schudnąć szybko w obszarze kapłanów i udach, trzeba trochę przekształcić zwykłego rytmu życia, ale nie ma potrzeby bać się tego, bo to będzie tylko korzystać ci.