790 Shares 5857 views

Serialu animowanego South Park. Bohaterami serialu animowanego South Park.

South Park-amerykański serial animowany stworzony Treem Parker i Matt Stone. W rosyjskim nazwa brzmi serialu animowanego South Park South Park lub dosłownie. The Animated Series jest przeznaczona dla dojrzałych odbiorców, pokaz stał się znany z mocnego języka i surrealistycznym humorem, obejmujące szeroki zakres tematów. Główne wydarzenia w serialu animowanego South Park kręci się wokół jej głównych bohaterów Eric Cartman, Ściana Marsh, Kenni Makkormika Kyle Broflovski, i którzy mieszkają w miasteczku South Park , Colorado.

Opisy głównych bohaterów serialu animowanego South Park.

Eric Cartman.

Eric Theodore Cartman jest jednym z czterech głównych bohaterów serialu animowanego South Park. Debiutował w telewizji, gdy South Park animowana seria pierwszy wyemitowany 13 sierpnia 1997 goda.Ozvuchil Trey Parker Cartman.

W Cartman na nadwagę, z tego powodu, przyjaciół wyśmiać go i nazywają go zhirtrest. Pomimo wielu niedociągnięć jak osoby, Cartman ma charakter bardzo sprytny i przebiegły. Wystarczy Cartman nienawidzi hippisów, a mimo to jest rasistą.

Kyle Broflovski.

Kyle Broflovski jest fikcyjna postać, animowana seria South Park. Jego wyrażona przez Mett Stoun. Kyle jest jednym z głównych bohaterów animowanego serialu, wraz ze swymi przyjaciółmi Stan Marsh, Kenni Makkormikom i Eric Cartman.

Kyle jest Żydem, i z tego powodu jest on zawsze poddaje się ośmieszenia i nagany ze strony Eric Cartman. Kyle Brovlovski jest jednym z najlepszych uczniów w klasie. Kyle ogólnie można określić jako jeden z najbardziej inteligentnych i pracowitych postaci z South Park. Nawet Kyle ma młodszego brata o imieniu Ike, Kyle umysł stale pomaga i chroni go.

Kenni Makkormik.

Kenni Makkormik jest fikcyjna postać w serialu animowanego South Park. Kenny wyraził również przez Mett Stoun.

Kenny mieszka w ubogiej rodzinie. Jego ubranie jest Orange Park, w którym Kenny zawsze można się nauczyć. Ze względu na fakt, że rodzina Kenny'ego jest słaba, jest on stale poddawany ośmieszeniem przez Cartman. Jednak Kenny jest duszą przedsiębiorstwa i jego żarty nawet jak Cartman.

Stan Marsh.

Stan Marsh to fikcyjna postać z serialu animowanego South Park. Twórca postaci, jak również do tych, którzy wyrazili jest Trey Parker. Stan jest jednym z czterech głównych bohaterów serialu animowanego South Park, wraz z jego przyjaciół Kyle Broflovski, Kenni Makkormikom i Eric Cartman.

Ściany, jak również Kyle dość pracowity i dobrze wychowany. Rodzice kochają go, zwłaszcza matki, która jest gotowa zrobić wszystko, aby jej syn był w porządku. Tylko ściany mają siostrę, była starsza od niego i przez jego siostra Ściany podlega ciągłej przemocy i bicia.