808 Shares 3279 views

Azamat Musagaliev wiodącym. „Gdzie jest logika?” – nowa wystawa na trotylu

W ciągu ostatnich kilku miesięcy, rosyjscy widzowie cieszyć się nowy show intelektualnej „Gdzie jest logika?”, Który idzie w telewizji „TNT”. Jej członkami są gwiazdy show-biznesu, którzy próbują dotrzeć do prawdy, odpowiadając na podchwytliwe pytania prezentera. Wydawałoby się, że niezwykłe tutaj: kolejny projekt komiks, z których duża liczba telewizji dzisiaj. Jednak różni się ona tym, że uczestnicy oferują poraskinut mózgi, więc przeniesienie staje się prawdziwa walka intelektualnej. Dlaczego mamy ustanowił napiwek kelnerowi? Dlaczego małe palce na nogach? Dlaczego trzeba myć samochód w grudniu? Dlaczego wymyślić wytrawnego wina i mokre tam jeszcze? Jednoznaczne odpowiedzi na te pytania nie można uzyskać, bo to po prostu nie istnieje. I do podjęcia decyzji o tym, kto daje najdokładniejsze języka nie powinno być nic innego niż kapitan, „Gdzie jest logika?”


Jej zadaniem jest nie tylko zidentyfikować najsilniejszy, ale także dotknąć uczestników na właściwie zorganizowanego rozumowania.

ołów

„A kto jest” Gdzie jest logika? „- pytasz. Dobrze znany showman i odtwarzacz KVN Azamat Musagaliev. Który grał w reprezentacji krawędzi Kamyzyakskogo. Również humorysta udział w takich projektach jak „Raz w Rosji” i „Stażyści”. Jak już podkreślono, goście nowego projektu – dobrze znanych osób w rosyjskim show-biznesu. Inteligencja jest już "konkurowania" Olga Buzova i Ekaterina Varnava Pavel Volya i Miguel, Swietłana Permyakova i Ararat Keschyan. W „Gdzie jest logika” łączy w sobie trzy w jednym: teleturnieju humorystyczny, intelektualnej gry. I nie jest tajemnicą, że logika jest zarówno kobiet i mężczyzn. W powyższym transferu, nie skonfrontować siebie, ale wręcz przeciwnie, pracują razem na rzecz wspólnego celu. Wiodący „Gdzie jest logika?” Daje uczestnikom zadania i określa, który z nich jest najbliższa prawdy.

Azamat Musagaliev Projektu

Nowy show jest wyjątkowy, i to nie koliduje z innymi projektami inteligentny rodzajowych. Zostało to stwierdzone przez wiodącego „Gdzie jest logika?” Azamat Musagaliev.

Zaplanowano, że pierwsze oblicze komiksu koncert będzie Pavel Volya. Jednakże, ze względu na ogromne obciążenia pracą rezydenta „Comedy Club” to pomysł został porzucony. Wybór padł na Musagalieva, który stał się wiodącym „Gdzie jest logika?”. Dwa tygodnie przed kręcenia pierwszej emisji Azamat oferowanej prowadzić projektu. gracz KVN musiał szybko zostać uwzględnione w procesie.

„Oczywiście, nowy projekt będzie miał wysokiej oglądalności głównie dlatego, że zainteresowanie jest jak gwiazdy rozmawiać. Wśród nich jest wielu intelektualistów, którzy mogą migać pomysłowość i zaradność. Byłoby bardzo interesujące zobaczyć jak uczestnicy starają się znaleźć wyjście z najbardziej skomplikowanych sytuacji. Na wiele sposobów, wszystko zależy od zdolności do improwizacji i szybko reagować, gdy rozwiązanie farsę. To, co pokazują dodaje element humoru. Zdarza się, że gracze zrobić tak absurdalnych wniosków, że zaczynasz płakać ze śmiechu. Jest to szczególnie zauważalne, gdy jest to niezbędne nie tylko do logicznego rozumowania, ale także przed przeciwnikiem. Deweloperzy projektu są wymyślanie specjalnie trudne zadania, dzięki czemu uczestnicy mogą poraskinut mózgi. Postaram się odpowiedzieć na pytanie, zanim ogłosi swoich graczy, więc ten projekt Musagaliev – i prezenterka, a uczestnikiem, a sędzia, a reżyser „- powiedział Azamat.

nagroda

Oczywiście, żaden z bitwy intelektualnej nie może obejść się bez nagrody, który jest ostateczny zwycięzca dostaje.

Uczestnicy projektu z góry określić, co będzie nagrodą, i gospodarz „Gdzie jest logika?” w tej kwestii nie uczestniczą. Na przykład, Ekaterina Varnava i Olga Buzova rywalizowali na jachcie. Jednak zwycięzca w końcu tylko dostał fotografię nagrody wizualizację pragnienie szybkiej realizacji. Wiodący „Gdzie jest logika?” Na „TNT”, powiedział, że niektórzy goście grać za pieniądze. Stawką została podniesiona nawet wyspę. Ale aktor Stanislav Yarushin oferowane grać sanki dziecka.

informacje biograficzne

Gospodarz „Gdzie jest logika?” Urodził się w Astrachaniu 25 października 1984 r. Według narodowości jest on etnicznych kazachski. Azamat ma dyplom inżyniera-ekologa, ale specjalnością nie działa. Koledzy mówią, że gospodarzem show „Gdzie jest logika?” – osoba, dodatni, wesoły i artystyczny, który umie żartować, ponieważ ma wielkie poczucie humoru. KVN Musagalieva określona Jego Królewska Mość sprawy. Jeden z przyjaciół zapytał grać razem z gitarą w grze studenta.

Po tym, Azamat nie rozstał się z Drink, stając się głównym człowiekiem w drużynie krawędzi Kamyzyakskogo. Najpierw grał w zespole regionalnym, walcząc o prawo do gry w Premier League KVN Międzynarodowej Unii. Azamat żartował w „alternatywny” zespół na chwilę. Obecnie jest frontman teamu krawędzi Kamyzyakskogo. W 2011 roku jego zespół był finalistą w Premier League, a dwa lata później zdobył srebro w Major League finału. Następnie ustalono humorysta ligę regionalną „Ala-Too” w Kirgistanie. Brał także udział w projekcie „Jeden dzień w Rosji” i zbioru „stażystów”.

życie osobiste

Azamat Musagaliev żonaty. Showman ma dwie córki – Mediolan i Leysanu. Uwielbia dziewczyny i próbuje wybrać chwilę wolną, aby spędzić czas z rodziną. KVN jest czasochłonne.

Musimy nauczyć się napięty harmonogram, aby wybrać okres, aby być ze swoją rodziną.

wniosek

Show „Gdzie jest logika?”, Który łączy w sobie kilka gatunków telewizji, to wielokrotnie wykazał wysoką ocenę. Projekt ten nie tylko poprawia nastrój, ale również okazją do pochwalenia się swoją erudycją. Liczne referencje wskazują, że twórcy „Gdzie jest logika?” Domyślił dzisiejszy nastrój na widowni, którzy chcą wysokiej jakości pokazy komediowe. Większość publiczności podoba się fakt, że program jest wyjątkowy, i to jest bardzo rzadkie, ponieważ wiele projektów są teraz kopiowane z krajów Europy Zachodniej. Ponadto, goście i uczestnicy pokazu takiego, „Gdzie jest logika?” Nie ma emocji i ducha rywalizacji, który jest poważnie motywację, aby wygrać.