805 Shares 8627 views

Były członek „Dom-2” Aliana Gobozov: biografia, rodzina i życie po opuszczeniu projekt

Aliana Gobozov – jasny i temperamentu kobieta, której udało się budować relacje w serialu telewizyjnym „Dom-2”. Chcesz wiedzieć, gdzie się urodziła i wykształcony? Jak ma jej życiu po opuszczeniu reality show? Teraz powiemy wszystko.


Biografia: Rodzina

Dziewczynka urodziła się 31 grudnia 1993 w Wołgograd. Alina Asatryan – tak naprawdę nazwać naszą bohaterkę. Aliana Ustinenko – tylko aliasem, z którym zagrała w „Dom-2”. W jakiej rodzinie dorastała? Jej ojciec – rodem z Armenii Artur Astaryan. W tym czasie człowiek przyszedł do Wołgograd do pracy konstruktora. W tym mieście poznał ze słodkim i spokojna dziewczyna – Swietłana Ustinenko. Wkrótce para odegrała ślubu. Mieli córkę Alinę. I po 5 latach w rodzinie Asratyan się następny uzupełnianie. Urodził się syn Gegham.

Kiedy Alina 16 lat, jej rodzice rozwiedli się. Ojciec znalazł młodą kobietę i jej rodzinę wykonane w którym urodzili się 2 dziewczynki. Swietłana nie szukać nowego małżeństwa. Żyła dla syna i córki.

dzieciństwo

Od najmłodszych lat dziewczynka wykazała kreatywność. Alina lubi rysować, śpiewać i tańczyć. I ubrała się w strój i kostium domu pokaz mody matki. Uważaj na nią z boku była zabawa.

W naszej szkole bohaterka Uczyłem dobrze. W takich dziedzinach jak edukacja fizycznego, muzyki i literatury, ona zawsze była w pierwszej piątce. Kilka razy w tygodniu dziewczynka udział różnych klubów – taneczne, rzemiosła i innych. Ona też chodziła do szkoły muzycznej. Tam nauczył się grać na pianinie.

W liceum, Alina uczestniczących w wokalu studyjnych i sekcji hip-hop. Okazało się, pięknie śpiewać i poruszać się w rytmie. Poziom artyzmu dziewcząt prostu przewraca.

modelowanie kariera

Na 16 lat Alina Asatryan wyróżnia się na tle rówieśników. Mówimy o wysokim potencjale wzrostu kobiet. – 178 cm, ale to on, i jasny wygląd i szczupła figura pozwoliło jej zbudować karierę modelki. Początkowo nasza bohaterka uczestniczyła w pokazach mody i sesjach zdjęciowych, które miały miejsce w jego rodzinnym Wołgograd. Ale wkrótce Alina zaczął podróżować za granicę. Jeździła do krajów takich jak Włochy, Hiszpania, Francja i inne.

"Dom-2": Aliana Ustinenko

„Reboot” odbyła się w styczniu 2013 roku w ramach projektu. W „Dom-2” przyszedł 6 nowych członków, wśród których był Aliana Ustinenko. Wyraziła sympatii Oleg Miami. Ale blond chciał budować relacje z nią. Ormiański urody nie zamierza się poddać. Starała się, aby sojusz z Leshey Samsonovym, Eugene i Siergiej Kuzin Sichkar.

Relacje z Aleksandrom Gobozovym

Aliane nie udało się zbudować silną i piękną parę. Wszystko zmieniło się w czerwcu 2013 roku, kiedy projekt wszedł Alexander Gobozov. Od razu wyraził współczucie dla czarno-eyed brunetka. Sasha mają kilka dni, aby zdobyć serce Alia. Para osiedliła się w osobnym mieszkaniu.

W październiku 2013 roku, powiedziała jej kochanka o swoim rodzinnym sposób. Człowiek szczęśliwy o tej wiadomości. Kilka dni później złożyła wniosek Aliane. Ustinenko uzgodnione. W listopadzie 2013 roku, wszyscy uczestnicy „Dom-2” wszedł na ich ślubie. Oczy młodej pary świeci ze szczęścia.

W maju 2014 roku, Sasha i Aliana Gobozov zostali rodzicami. Urodził się w swoim uroczym synem. Chłopiec został nazwany na cześć dziadka od strony ojca – Robert.

Para była ze swoich komórek za zaledwie 3 miesięcy. Potem, wraz z synem wróciła do projektu telewizyjnego. Do pomocy młodego przyszedł z matką – Olgę i Svetlana. Jednakże dzienny z nich zniszczył związek Saszy i Alia. Gobozov uzależnieni od alkoholu, mogą nie pojawić się przez kilka dni w domu.

W kwietniu 2015 roku para rozwiodła się. Obaj byli nadal w projekcie. Aw maju 2015 Sasha ogłosił swoje odejście z „Dom-2”. Aliana Gobozov również nie pozostał w projekcie. Po kolejnym skandalu, ona spakowała walizki, wzięła syna w ramionach i wyszedł z bramy.

„Człowiek Roku 2014”

Przez kilka miesięcy uczestnicy projektu telewizji przeszły różne testy: walki w błocie, jedzenie owadów, konkurs wokalny, i tak dalej. I wszystko o główną nagrodę – „Man of the Year” mieszkalnym w Moskwie oraz tytuł W końcu zwycięzca został uznany Aliana Gobozov. Bo oddało swoje głosy do większości widzów.

tragedia

Na jesieni 2014 roku moja matka Alia Gobozov, Swietłana, upadł w trakcie budowy. Położony obok chłopaków udało się doprowadzić kobietę do uczuć. Ustinenko Sr. nie zwracać uwagę na to i poszedł z synem na wakacje w Turcji. Ale po powrocie do Rosji stało się znacznie gorzej. Svetlana przeszedł kompleksowe badania w klinice w Moskwie. rak mózgu – wynika bała diagnoza została wykonana. Przez ostatnie półtora roku kobieta zmaga się z tej podstępnej choroby.

obecny

Po wycofaniu się z projektu Aliana Gobozov poświęciła się opiece nad matką i synkiem. Były małżonek wielokrotnie podejmowali próby pogodzenia się z żoną. Początkowo jej postrzępione w zarodku mowy o wspólnym pożyciu. Jednak Aleksandru Gobozovu udało się odzyskać swoją wiarygodność. Facet przestał pić, stwierdzono wysokie płatną pracę. Po pewnym czasie przeniósł Alianu, syn-in-law Roberta i Svetlana Michajłowna w przestronnej wynajętym mieszkaniu. A obudowa, że nasza bohaterka wygrał konkurs „Człowiek Roku”, czynsze para.

Aliane i Sasha udało się nawiązać stosunki dla dobra dziecka w powszechne. Nie tak dawno temu, chłopaki postanowili podjąć ważny krok – ożenić się po raz drugi. To była świadoma tylko swoich bliskich przyjaciół i krewnych. W styczniu 2016 roku Sasha i Aliana Gobozov udał się do jednego z urzędów stanu cywilnego w stolicy. Teraz znowu są legalne mąż i żona.

Konkludując

Biografia i życie osobiste Alia Gobozov zostały szczegółowo przeanalizowane przez nas. Mamy je i Sasha miłości i harmonii, a matka chcą – szybkiego powrotu do zdrowia!