482 Shares 6794 views

Łatwy sposób na wzór dla sukni lalek

Każda dziewczyna marzy o dużej garderobie dla swojej ulubionej lalki, w której muszą być eleganckie sukienki. I aby zrealizować dziecięce marzenie jest bardzo proste. Aby to zrobić, musisz zaopatrzyć się w piękne skarby, akcesoria do szycia i, oczywiście, fantazję. I wyjść z doskonałego stroju, musisz najpierw rozwijać jak zrobić wzór na suknię lalek.

Ubierz Barbie

Aby sukienka mogła dobrze siedzieć na lalce, musisz utworzyć bazę. To kłopotliwa sprawa, ale wynik jest tego wart. Ponieważ Barbie ma miniaturowe ciało, a następnie mierzenie jej taśmą centymetra nie ma sensu. Oczywiście można wykonać pomiary i wykonać wszystkie obliczenia w milimetrach, ale jest łatwiejszy sposób.

Więc potrzebujesz folii do wypieku, która owija sylwetkę i dociska ją do ciała, a także znacznik, który ciągnie wzdłuż folii wszystkie kształty i kręcone linie: w pasie, przez środek klatki piersiowej, na ramionach, wzdłuż rzepomej armfoy lub nad klatką piersiową i pod Myszy, w zależności od modelu, a także na bocznych szwach i na środku pleców.

Gdy wszystkie linie są wyciągnięte, weź nożyczki do paznokci i ostrożnie wyciąć folię na części, aby uzyskać wzorzec lalki. Kiedy wszystkie elementy są cięte, będą one musiały być przeniesione do tkaniny, dodawać dodatki do szwów, wyciąć i zmontować produkt.

Jeśli potrzebujesz wzoru dla bujnej sukienki dla lalki, wystarczy owinąć górną część folią, aby uzyskać szczegóły na karku. Spódnica jest zazwyczaj wykonana z pasa tkaniny od talii do podłogi długości i szerokości, w zależności od liczby zespołów.

Ubierz się w dużą lalkę

Aby szyć oryginalną sukienkę na laleczce, musisz wziąć pomiary z zabawki. Centymetrowy pas krawędziowy mierzy obwód szyi, klatki piersiowej, talii i bioder, a także pionowe środki: głębokość otworu, długość przekładni i oparcie do pasa, długość całego produktu i wzrost szczupaka. Wzór do sukienki lalek jest zbudowany w taki sam sposób jak dla odzieży dla dzieci. Na arkuszu papieru rysowana jest pionowa linia i na niej umieszcza się kolejne pomiary. Po pierwsze, od góry, położyć długość przekładni do pasa w dół linii, a na prawo od pomiaru obwodu szyi i szerokości ramienia. Punkt końcowy ramienia jest zaniżony o pół centymetra i wyciągnij zakrzywiony otwór. Dalej z prawej strony po prawej stronie wydać połowę odpowiadającego mu środka, a punkt końcowy jest połączony z dnem ramienia, po otrzymaniu bocznego szwu okręgu. Na dole sukienki, wyciąć pasek tkaniny i zebrać go z pięknymi fałdami kokard.

Zbieraj szczegóły z poziomych szwów, a następnie zszyj ramię i zszywaj spódnicę, elementy dekoracyjne i klamry. Aby zapiąć ubrania dla Barbie, zazwyczaj używaj Velcro, ale dla dużych lalek pasują zamki i guziki.

Jak wybrać tkaninę

Aby zbudować właściwy wzór dla sukni lalek jest połową bitwy, ale tutaj masz doskonały strój, musisz odebrać piękny materiał. Do szycia można używać starych rzeczy lub resztek tkanin zszywania jakichkolwiek produktów, ale większość mistrzów preferuje ich kreacje, aby zbierać tkaniny w sklepach.

Do szycia wspaniałej sukienki dobrze jest użyć Tulle i Organza w kilku warstwach. Ten materiał doskonale zachowuje kształt, więc spódnica na sukience stanie się ładnie. I na obwodzie dobrze jest użyć aksamitu i tkaniny satynowej lub brokatu.

Wystrój lalek

Jako dekoracje do ubrań lalkowych można używać różnego rodzaju wstążek, koronek, kulek, kamieni szlachetnych, a nawet różnych przycisków. Udekoruj górną część sukienki, możesz używać różnych floretek i cekinów. Przy dekorowaniu produktu należy pamiętać o prostych zasadach: jeśli tkaniny są nasycone lub z połyskiem, wystrój powinien być minimalny. Jednocześnie, jeśli tkanina jest solidna, można użyć kulek, kwiatów i kamieni półszlachetnych.

Wiedząc, jak szyć laleczkę ubieranki , której wzór jest dość prosty, można utworzyć całą kolekcję strojów. I że proces tworzenia był bardziej interesujące, konieczne jest zaangażowanie dziecka, a następnie morze pozytywnych emocji.