197 Shares 4150 views

Dziewiarskich dla kobiet (do ukończenia): podstawowe zasady i subtelności tworzenia stylowych produktów

Nadwaga kobiety w doborze systemów dziewiarskich wykonać szereg błędów. W wyniku zużycia uzyskuje ogromne rozmiary, a pani w nim wygląda brzydko i bezkształtne. Zastanówmy się, jak wybrać odpowiedni model na drutach dla kobiet (do wykonania), to była przyjemność, a rzeczy podkreślić kobiecość i seksualność.

Podstawowe błędy przy wyborze modeli

 1. Długie kurtki. Próbując ukryć kompletność, kobiety wybierają długie modele pod maxi spódnice lub spodnie spalony, co przyciąga uwagę i stwarzając wrażenie ociężałości. Również podkreślić główną formą ogromne pachy na rękawach.
 2. Obfitość kwiatów. Barwny wzór daje tylko fussiness ubrania. Zwłaszcza, jeśli fachowiec postanowił wziąć schemat dziania na pełne motywów. Takie duże elementy wielokolorowe podkreślić pełnię barw niezgodności.
 3. Bardzo krótki modelu pod biustem. Podobny koronki kamizelka na tle długich bluzek przylepne tylko cechy klatki piersiowej i tworzenie fal pod nim, uwalniając żołądek. Jeśli lubisz tych modeli, a następnie je nosić z prostą sylwetkę ubrania.
 4. Bezkształtne kurtki z pół masztu tulei. Takie krótkie modele „worek-jak” dać rysunek kwadratowy kształt. Kobieta w nich wygląda, kątowa, ciężko i trudno. Nawiasem mówiąc, bardzo dopasowane modele są również nie nadaje się do otyłych kobiet.

Iglica do otyłych kobiet: Podstawowe zasady

Wielu początkujących popełnia błędy w procesie dziania, jak również praca zajmuje sporo czasu i wysiłku, jest ekspertem w tym, co się stało. Większość z tych rzeczy są bezkształtne, ciężki i nadwaga nawet na wieszaku i otyłe kobiety mają uczucie tylko zintensyfikowane.

początkowo połączyć właściwą rzecz, która podkreśla godność rysunku, konieczne jest, aby obserwować szereg warunków:

 • Wybierz model kamizelki ze względu na swój kształt i szafa;
 • Nie stosować w prostych wzorów dziewiarskich (gładka powierzchnia), co sprawia, że kobieta bez twarzy, szara i nudna;
 • Unikać wzory głośności że wizualnie można „zbudować” jeszcze dziesięć kilogramów;
 • Bądź ostrożny z delikatną i siatkowa, ponieważ dane są przetwarzanie przez „wzgórzu” (w celu uniknięcia tego, nosić bieliznę korygującą);
 • drutach dla kobiet (aby uzupełnić) powinny wykluczać możliwości wykorzystania poziome paski, kształtów geometrycznych i dużych wątków;
 • Kurtka nie powinna być kolorowy, żywy i w tym samym czasie, szary i nudny;
 • sprawa nie jest bardzo szybki ciało i powiesić na nim.

Dziewiarskich dla kobiet (do ukończenia): prosty schemat

Przy wyborze modelu dla przyszłych rzeczy, a następnie zobaczyć, jak to wygląda w pełnej damskie, aniżeli szczupłe młode manekinów. Nawet jeśli wiążą to samo, ale jego wielkość, jego wygląd będzie zupełnie inna.

Raz wybraliśmy model, przeprowadzone działania przygotowawcze w celu określenia gęstości przędzy i szydełka, rysować wzory. Najprostszym kamizelka – prosta sylwetka długość do bioder w dwóch dużych okrągłych przycisków. W przeciwieństwie do modeli bezkształtne, pozycja ta linia podkreśla figury gumę na dole rozliczania produkt połowy masztu rękawach, szyi i półki tylko wydłużają sylwetkę.

Dziewiarskich dla kobiet (do ukończenia) model ten jest bardzo prosta. Używali wszystkie trzy wzory:

 1. Guma 3×3 puszek kamizelka wysokość 16 cm.
 2. Dobra i zła jako głównej powierzchni tylnej i rysunek połówki.
 3. wzór netto dla barów i rękawy: w szeregach twarzy Pierwsza pętla jest usuwany jako Źle, gwint pracy, następujące provyazyvaetsya złym; w backstitches seria przemian przednie i pętle kordonek.

Oryginalności produktu, w tym przypadku, dają trzy barwy przędzy: szare, proszek i melanż. Najważniejsze – aby dowiedzieć się, jak wybrać kolory i wzory, to pełnia nie będzie przeszkodą dla urody.