235 Shares 9642 views

Rękawice dziane haczyk: schemat opis

Bez takiego akcesorium jako rękawicach, zima nie może zrobić. Dlaczego nie skorzystać z umiejętności i nie kojarzą się zaczepić rękawice? programy opracowane dla nich są bardzo różne. Ponadto, można ozdobić je aby zadowolić wszystkie gusta.

Związanych krąg z symulowaną gumy

Przed jak robić na drutach mitenkami hak, trzeba znaleźć odpowiednią przędzę. Będą wyglądać spektakularny, jeśli wziąć funkcję gwint 100 gramów na 400 metrów i zatrzymują się na dwóch bliskich odcieni.

Odpowiednio, dla takich przędz być podpięty pod numerem 3.5. Jeśli akcesorium planujesz używać w okresie zimowym, a część musi istnieć przędzy wełny. A im więcej, tym lepiej.

Zacznij drutach mitenkami haka (schematy pomocy) jest niezbędna z pierścieniami 5 szwów. Następnie na przemian nici provyazyvaya jednego odcienia tylko jeden szereg. Dostać wzór, który wygląda jak szachownicy.

W 1 rzędzie po trzy podnoszenia pętle chcesz skojarzyć z kolumn 11 sc. Nawiasem mówiąc, liczba pętli podnoszenia będzie taka sama dla wszystkich rzędów tym rysunku.

2. rzędzie: Kolumna z nakida przed pracą na bazie łańcucha podnoszenia, a następnie od góry kolumny do poprzedniego rzędu stowarzyszonej z konwencjonalną kolumną i innym nakida przed operacji.

W 3 rzędzie drugi wzór jest powtarzany. 4-te rząd składa się z naprzemiennych kolumn przed pracą i po niej. Wszystkie z poniższych są takie same zajmuje czwarte miejsce. Nie powinno być tak wiele, aby dotrzeć do cięcia dla kciuka. Tu, w następnym rzędzie zakłada się złożyć podanie z łańcucha utworzonego przez 13 pętli. Następnie kolisty wzór nadal nadgarstka.

Teraz przyszła kolej na to, jak zawiązać haczyk rękawiczki kciuk. Jego schemat powtórzy podstawowy wzór. Główną trudnością jest ustalenie wstępnej serii.

Wątek na ten powinien ustalić wewnętrzną część sekcji, aby trzy pętle i dwie kolumny nedovyazannyh podnoszenia z sc, która następnie zamknąć pętlę. Więc wypełniona rożnego połączenie palec z rękawiczki.

Następnie związać z 11 kolumn na rękawicach rysunkowych. Powtórz potrójnej kolumny z sc zamknięte jednej pętli w drugim narożniku i ponownie stykają się z prętami z rysunkiem, przed pracą. Nadal drutach okrągły wzór na końcu palca. Podłącz górną część kolumn bez używania sc.

Jak ozdobić te rękawiczki

One same w sobie są samowystarczalne. Dlatego też, jeśli takie związanych rękawiczki szydełkowane (przydatne obwód) będą kobiety lub mężczyzny, to lepiej zostawić rzeczy takimi, jakimi są.

Ale nastolatek dziewczynka lub dziecko w wieku przedszkolnym jest lepiej uszyć odpowiednią dekorację. Może to być kwiat, szydełkowane, lub słodkie pompony.

Najważniejsze, że rękawice dziecięce, szydełka związane spadła do gustu właściciela.

Związanych z dwóch połówek

Pomimo niezwykłej wydajności, łatwo połączyć zaczepić te rękawice. Dla początkujących, wciąż istnieje zalecenie, aby wybrać grubej przędzy. Tak, że 100 gramów masy wyniósł około 120 metrów. Zaczep takich przędz być numerowane 6.

Zaczynają się dziać mitenki haka (dla początkujących) muszą pętli łańcucha. Do wspomnianych cech przędzy powinny one być tak dużo, że jest ona równa długości od nadgarstka do końca małego palca.

Przypisywanie kolumny Łańcuch z SC. Na szczycie łańcucha, aby uczynić te pięć kolumn z jednej bazy – będzie to zaokrąglenie do palców. Następnie związać serię kolumn z sc po drugiej stronie łańcucha. Pierwszy wiersz jest zakończony.

Drugi powtarza pierwszy. Tylko wzrost zaokrąglania powinno odbywać się stopniowo. Zaleca się, aby podzielić ją na trzy razy w dwóch kolumnach z tej samej podstawy. Jeżeli nitka jest dość gęsta i dzianiny szydełkowe rękawice dla niemowląt, to taka ilość może być niewystarczająca. W przeciwnym razie trzeba połączyć jak wiele innych takich serii, szerokość produktów objętych rękę.

Teraz trzeba skojarzyć jeden więcej te same pół rękawiczki. Teraz trzeba je połączyć i powiązać kolumny, bez sc na całej długości, pozostawiając kciuk cięcia.

Mankiet koło gniazdo odwołuje szeregi: pierwszy – od kolumny bez sc, potem drugą kolumnę sc, w pobliżu bujnych barów dekoracji i zakończyć etap spinania rachim.

Palec zaczyna się zmieścić w kolumnach, bez sc. Nadal te same rzędy do żądanej długości. Aby palec zwrócił skos, konieczne jest, aby wewnątrz okręgu zmniejszyć jedną pętlę, a na zewnątrz – dodać. Tak, aby uzyskać taką samą liczbę oczek w każdym rzędzie. Następnie zrobić zaokrąglenie i zamocować nitkę.

Opcja dekoracji rękawice: kocięta

A teraz, jak robić na drutach rękawiczki szydełkowane, oczywiście. Pozostaje do rozważenia dekorację dla dzieci. Dziewczyna jak kagańce kociąt na rękawicach.

Dla nich trzeba związać dwa trójkąty na uszach. ich podstawa nie może być mniejsza niż 5 pętli. Od pierwszej serii pętli natychmiast zacznie się zmniejszać. Wykonaj trzy kolumny związane z jednym wierzchołkiem. Takie uszy trójkąty potrzeba 4 szt.

Szyć je rękawica dziewczynka. Dla oka użyć zielone kulki i nos dokonać wielkich różowych przycisków. Pod nosem, aby rozwiązać pewne wątki czarny gęsty dla anten.

Opcja dekoracji rękawice: Niedźwiedzie

Bo to jest konieczne, aby połączyć społeczność uszy. I to samo koło do nosa. Tylko jego wielkość powinna być znacznie mniejsza.

Pysk związać owalu. Aby to zrobić, należy uruchomić łańcuch nie jest konieczne, aby zamknąć pierścień i po prostu zapiąć natychmiast po obu stronach. Kufa rękawiczki do dekoracji musi być większa niż uszu. Aby użyć oko melenkie czarne koraliki.