776 Shares 1632 views

Brownie z rękami: klasy mistrzowskie na tworzeniu lalek. Jak uszyć domovenka jutowe z rękami?

Uważa się, że każdy dom ma swój własny dom. Ten mityczny stwór jest obrońcą i stróżem domu i wszystkich jego mieszkańców. Aby uniknąć problemów i nieszczęścia przez Ciebie i Twoich bliskich, trzeba kochać, szanować i udobruchać to piękne stworzenie. I jak to zrobić? Zapraszamy do zabawkę „Brownie” własnymi rękami. Taka kompozycja będzie nie tylko stanowić silny talizman w domu, ale również doskonały element dekoracyjny dla swojej ogólnej wnętrza. Aby dowiedzieć się, jak sprawić, by się jak produkt, będziemy omawiać w tym artykule. Tutaj znajduje się opis dwóch sposobów prowadzenia dane bramki gospodarzy: konopie i masy solnej. Uczyć je, wybierz ten, który Ci się podoba, i zacząć robótki. Niech twórczy proces przyniesie Ci pozytywne emocje i dobry wynik.

"Brownie" lalka. Jego dłonie uczą się zrobić: etap przygotowań

W celu wykonania takiego talizman z reguły użycie „gorące”, materiały: tkaniny, nici, skóra. Podstawą naszej kompozycji jest dekoracyjny konopie. Ten rodzaj tekstyliów jest dostępny w części towarów do robótek. Jednak najczęściej torby przemywa i suszy się, że może być stosowany w miejscu pracy. Ponadto prace zostaną wykorzystane w materiałach wymienionych w wykazie:

 • wypełniacz (Watolina, hollofayber);
 • Sznurek len lub wątku podłużnego juta;
 • „Oczy” armatura;
 • ciągnięcia kanalizacji;
 • szczotka trawa;
 • rośliny strączkowe, zboża;
 • odlewy gipsowe z owoców i jagód;
 • Sztuczna zieleń;
 • Lakier;
 • Suche wierzchołki kukurydzy;
 • PVA glue "Dragon" Melt.

Krokiem wykonywania talizman z konopie

Jak uszyć domovenka swoje ręce, czytamy w poniższym opisie. juta kawałek wycięty wymiary detalu 28h48 centymetrów. Złóż go na pół i uszyć dwie strony. Rezultatem jest torba. Produkt jest jelita wstrząsających, prostowanie rogach. powstaje szczegół tułowia.

Ponadto, tworzący uchwyt. sznurka lnianego lub włókna jutowe 6-7 sumowania splot warkocz. Ich długość powinna być proporcjonalna do części ciała. warkocze krawędziowe bandaże sznurka. Woreczek zgrane razem z łączeniami małych otworów, przez które przechodzi z obrabianego przedmiotu oplot.

Na krawędzi górnej części tułowia wycofujących 0,5 centymetrów. Szwy szyte wokół detalu. Wypełnia wypełniacz worka i suszonych ziół (rumianek, szałwia, tymianek). Wątek układane na górnej krawędzi części, napina i kotwienia. Korpus i rękojeść kompozycja „Brownie” wykonany własnymi rękami.

Następnie upewnij się włosów ziołowy szczotki. Promień tego materiału szyte ręcznie drobne oczka lub wszywane w maszynie, podczas umieszczania pod oplotu tekstylnego. Klej „peruki” w worku na głowie.

Buty w postaci łapcie wykonane są z suszonych liści kukurydzy lub sznurka. Spośród nich splot warkocz około 6-7 centymetrów długości i owinąć go pętla. Wiążąc obrabianego łańcuch, końcówki krótkiej podcięć. Z kawałków konopie zwijają rolkę i włóż ją do sandałów. Klej pomiędzy tymi wstępnej. Szyte lub przymocowane klejem nogi na rysunku w odpowiednich miejscach.

Zrób kapelusz. Uszyć torbę takiej wielkości, że jest wolny, aby umieścić na rysunkach głowy. Kładziemy go na domovenka, przetwarzanie klapę. Jeden narożnik pominąć bok i kleju do podstawy nakryciu głowy.

Belki pakuły formowania bandażach go w środku nici, jak kolor. Preformy zrobić wąsy, wklejając je na rysunku. Następnie dołączyć szczegóły oczu. Wylewka markę dużych ziaren, usta – od kilku ziaren soczewicy.

Stage rzemiosło dekoracji „Brownie”

Szyć 3 mały woreczek. Są wypełnione syntetycznego wyściółka hollofaybera skrawków tkanin, przędzy i papieru. Top każdy taki pojemnik kleju zbóż: gryka, groch, jęczmień lub inne. torby wypełnić „ze zjeżdżalnią.” Zbóż nie rozproszone, połączenie ich w oddzielnym zbiorniku z kleju PVA, a następnie otrzymane przenikanie masy do woreczka. Kiedy te części są suche, przykryć nasiona z lakieru. To daje im połysk i chroni produkt przed uszkodzeniem przez owady. Torby „dobre” przyczepić za figur w tylnym obszarze. Następnie udekorować piosenka „Brownie” konopie, własnymi rękami wykonane. W tym celu używamy manekinów owoców i jagód, sztucznej zieleni. Może być również wykorzystywany do tych celów, orzechy, rośliny strączkowe, różne nasiona. Figurka wykonana jest strażnikiem domu i gotowy do podjęcia zaszczytne miejsce w domu.

Mamy Amulet „Brownie” z solonego ciasta. Przygotowanie materiałów do produkcji figurek

Symbolem ciszy i spokoju w domu w formie cute starca spełni opis, który jest przedstawiony później. W międzyczasie, spojrzeć na liście materiałów potrzebnych do pracy. Potrzebujemy:

 • mąka pszeniczna;
 • sól;
 • woda;
 • Butelka z tworzywa sztucznego mleka lub jogurtu (o szerokości wieczka);
 • „Oczy” armatura;
 • kawałek czerwonego filcu (lub innych tkanek);
 • Guasz lub farba;
 • Lakier do prac dekoracyjnych bezbarwnych;
 • PVA kleju;
 • nóż;
 • kawałek sklejki.

Nauczyć się rzeźbić opiekuna. Receptura ciasta

Aby wykonać utwór „Brownie” z rękami w poniższym opisie, musimy przygotować formowanego materiału. Sól ciasto – to, co mamy zamiar zrobić oddział. W głębokiej miski mieszać 200 g mąki i 400 g soli. Następnie małymi porcjami wody zimnej i ugniatać do nalewania. Ciasto powinno być strome konsystencja. Z tej ilości mąki i soli potrzebuje około 125 ml wody. Jeśli materiał do modelowania masz zrobić wcześniej, należy go przechowywać w plastikowej torbie w lodówce.

Jak zrobić Brownie własne ręce: klasa mistrz rzeźbienia

W plastikowej butelce odciąć górną część. Długość półfabrykatu musi być 10-15 centymetrów. Odkręcić korek. Sól ciasto wałkuje się do grubości formacji 1-1,5 cm. Nakładanie tej pozycji w plastikowej formy wstępnej przyłączenia krawędzi. Pozostawić do wyschnięcia produktu. Ten proces może potrwać około tygodnia, jako warstwa ciasta – nie cienkie. Aby kapelusz, musimy czapkę. Możemy nałożyć na niego warstwę ciasta na bokach i kotwienia. Tworzą okrągłych pól, odcinając je nożem. Pozostawić do wyschnięcia. Również z testu lepim brody, nosa, rąk i grzywką.

Montaż elementów i konstrukcji figury domów z soli ciasta

Gdy części twardnieje, zdjąć plastikową część. Przyklej wszystkie małe elementy w odpowiednich miejscach. Przymocować oczy. Malowane farbami rysunku. Kiedy wyschnie, klej uśmiech z tkaniny. Przymocować kompozycje na bazie sklejki. Artykuł zostać pokryte lakierem i dać go do wyschnięcia. Dodatek można zapobiec obiektów symboli: monety pszeniczna kłosków worek jęczmienia drewnianą łyżką.

Hack „Brownie” wykonany własnymi rękami i przygotowane do utrzymania dobrego samopoczucia w domu.