199 Shares 5725 views

Kiedy urodziła się córka Tymoteusza i jakie jest jej imię?

Nazwa raper znany jest na całym świecie, ale życie osobiste są ukryte przed wzrokiem ciekawskich. Wiadomość, że urodziła córkę Tymoteusza i wszyscy w szoku. Znany rosyjski śpiewak ze swoją kochanką starannie ukrywane fakt ciąży. Dopiero po urodzeniu zostały opublikowane pierwsze zdjęcie Alena znajdujący się w ciekawym miejscu. Jednak każdy jest zwrócono uwagę na inny obraz, w którym jest ona trzyma w ramionach dziecko.

Prywatne życie rapera

Timur Yunusov, znany również jako Tymoteusza, do 29 lat udało się odnieść sukces nie tylko w muzyce, ale również na zewnątrz tej sfery. Posiada flotę imponującej wielkości, własną linię odzieży Blackstar, klub i restauracja. Nie zapominajmy, że jest producentem większości rosyjskich wykonawców.

Dziewczyny zawsze go kochała, więc nikt nie był zaskoczony przez liczbę jego powieści hałaśliwych. Jednak był to tylko tymczasowy związek, i nikt nie mógł sobie nawet wyobrazić, że ten uroczy człowiek kiedyś ustatkować, ale stało się. Zasadnicze zmiany w życiu piosenkarki miała miejsce w ubiegłym roku, gdy urodziła córkę Tymoteusza i Shishkova.

Kim jest dziewczyna, która zdobyła serce raper?

żona prawo Timati – Alena Shishkova – to rosyjska modelka i stroną ogromnej liczby konkursów piękności. Ona jest młodsza od jego wybrana prawie dziewięć lat, ale różnica wieku nie wpływa na ich związek. Jest to bardzo słodkie dziewczyny z wyrazistymi oczami i czarującym uśmiechem.

Na jasnym wyglądzie Shishkova ukrywa bardzo skromną dziewczynę. Aby ją wygrać, Timur musiał ciężko pracować. Jest to bardzo ładny opiekować Alena, dał ogromne bukiety róż i pisał romantyczne wiadomości nawet po dziewczynka poszła do swojego domu (native Model z Tiumeń).

Timothy właśnie wprowadził piękną matkę, a po pewnym czasie żyli razem.

Tytuły zdobyte przez model:

  • „Pani Nadzieja”;
  • "Miss Charm";
  • „Panna Sen”;
  • Druga Rosja Vice miss 2012.

Należy zauważyć, że ten ostatni jest uważany za najbardziej honorowy członek nagrody konkursów piękności i modeli.

Dość często, umiłowany raper porównaniu ze względu na pojawienie Megan Foks.

Jedyną rzeczą, która zmieniła dziewczynę za pomocą chirurgii plastycznej – usta. Procedura ta odwróciła Alaina do wspaniałej kobiety, która współczuć nie tylko mężczyźni, ale także kobiety.

Gdy dziecko urodziło?

Początkowo jego żona Timothy doskonale ukrywać swoją pozycję, ale kiedy stało się trudne do zrobienia, wyszedł od wścibskich oczu – w Republice Dominikany. Tam jest przyszłość mama opiekowała się mamą Timur. Należy zauważyć, że relacja matka-córka z rozwinął najpiękniejszy sposób, a to ona poinformowała Alene Shishkovoy rodzić w Republice Dominikany. Timothy urodziła córkę 19.04.14 wagi dziecka miał cztery kilogramy i wysokość – 53 cm.

Słynny tata nie jest tylko obecny przy narodzinach, ale osobiście przeciąć pępowinę. Raper z godnością przetrwała cały proces, tylko w końcu niech łzy szczęścia.

ojcostwo

ojcostwo słynnego artysty wstrząśnięty wiadomością nie tylko fanów, ale także przyjaciół. Według para, oni zachowali to w tajemnicy, zwłaszcza ze względu na niechęć ciąża PR firmy. Młodzi rodzice nawet tuż po urodzeniu opublikowały zdjęcie noworodka piękna, ale dziewczyny twarzą w nich widać. Dopiero niedawno, córka Timati Alisa pokazał światu swoją twarz.

Jak widać, Timothy córkę – urocze dziecko. Jest bardzo podobny do mojego ojca i mojej babci, układania w Internecie zdjęcie wnuczki, uprzejmie je podpisać: „Prezentowana Państwu chłopca – mój syn, moja córka!”. Co sądzisz, dla kogoś, kto faktycznie jak córki Tymoteusza? Alice rośnie dość aktywny i znany tata już nauczył ją kilku ruchów.

Fani piosenkarki nie przegap szansy, aby wspomnieć, że Allen nie był jeszcze w pełni odzyskane, więc woli ukryć figurę na wolnych sukienki. Taki uprzejmy odwrócił się lekko, najbardziej dotyka tylko okruchy i obsypany komplementami mama.

Alena Shishkova i Timothy nadal nie łączy małżeństwo, pomimo faktu, że piosenkarka sama w tym roku kilka razy poprosił ją, aby zalegalizować ich związek. Ona konsekwentnie odmówił, tłumacząc swoją decyzję, mówiąc, że nie chce, aby zabrać ze stanu Timur kwalifikowanych kawalera.