439 Shares 6595 views

Jak stary jest Lady Gaga? Biografia i sceniczny wizerunek piosenkarki

Lady Gaga (naprawdę nazywała Stefani Germanotta) – jest to amerykański piosenkarz, autor wielu piosenek, artysta, aktorka i Ambasador Dobrej Woli UNICEF.

Jak stary jest Lady Gaga

Piosenkarka znana jest skandaliczne malowniczych obrazów. Wielu fanów zastanawia się jak stary Lady Gaga. Data jej urodzin – 28 marca 1986 r. Pytanie, jak stary Lady Gaga, został częściowo spowodowane pojawieniem się wideo w sieci, gdzie ona rozebrana do naga na scenie gejowskiej londyńskim klubie. Mimo mroku, wentylatory dostrzeżone, co wydawało się cellulitu. Wywołało to burzliwą dyskusję w internecie, ale również spowodował powstanie pytanie, ile lat, Lady Gaga.

Etap persona i nick

Jego pseudonim piosenkarka wzięła kompozycje nazw Radio Ga Ga. Niegdyś producent Rob Fyuzari porównał jej styl wydajność utwory ze stylem Freddi Merkyuri. Szokujące jest integralną częścią sceny koncert Lady Gaga. Jej szafa składa się ze zbioru wszystkich rodzajów ekscentryczne kreacje znanych projektantów mody takich jak Dzhordzhio Armani, Aleksandr Makkuin i innych. Piosenkarka czerpie inspiracje muzyczne w twórczości muzyków rockowych i zespołów takich jak Queen i Devid Boui, jak również gwiazdy muzyki pop, takich jak Madonna i Maykl Dzhekson. Stephanie jest jednym z najbardziej ekscentrycznych i wymagających współczesnych celebrytów.

Nagrody i osiągnięcia

W 2010 roku Lady Gaga zdobyła dwie nagrody Grammy (12 nominacji) za utwór Poker Face i album The Fame, a także trzy nagrody Brit Awards we wszystkich kategoriach. W sierpniu 2011 roku piosenkarz otrzymał dwie nagrody MTV. Była pierwszą osobą, która otrzymała 13 nagród tym poziomie w ciągu zaledwie trzech lat. Lady Gaga jest artystką roku 2010 według magazynu Billboard. Singer zawarte na liście najbardziej wpływowych ludzi na świecie przez magazyn Time. Ona również czwarte miejsce w rankingu najbardziej wpływowych kobiet na świecie. magazyn Vanity Fair umieścił gwiazdę na dziewiątym miejscu naivliyatelneyshih ludzi w 2011 roku. Według Forbesa, Lady Gaga zajmuje jedenaste miejsce w rankingu najbardziej udanych śpiewaków. Jej debiutancki projekt The Fame jest zawarte w liście najlepszych muzycznych rozpoczynających działalność wszech czasów według magazynu Rolling Stone.

biografia

Do tej pory, wiek (Lady Gaga nie kryli) piosenkarz ma 29 lat, ale jego bardziej młody wiek mogła wiele osiągnąć. Stephanie jest córką przedsiębiorców włosko-amerykański, których działalność jest związana z IT-sfery. Piosenkarka ma młodszą siostrę Natali Germanotta, która jest zaangażowana w projekt.

Jako dziecko Lady Gaga uczęszczał do katolickiej szkoły w klasztorze Najświętszego Serca. Zaczęła grać na fortepianie w wieku czterech lat. W 13-14 lat, przyszłość stała się sławna na koncerty przed publicznością. W wieku siedemnastu lat poszła do szkoły na Uniwersytecie Art (Nowy Jork), gdzie studiowała muzykę. W tym okresie przyszła sława pisał artykuły i eseje na tematy, takie jak religia, sztuki i polityki.

W wieku dwudziestu lat, ona już pisał teksty dla wytwórni Interscope Records. Po opuszczeniu swojego domu, Gaga zaczęła występować w klubach Manhattanu z zespołami SGBand i Mackin Pulsifer. Ciekawostką jest fakt, że od najmłodszych lat zawsze odbywa się maksymalnie w celu zwrócenia uwagi na siebie, to Singer – Lady Gaga. Zdjęcia niej widać w tym artykule. Ona – matka chrzestna syna Eltona Johna.

kariera muzyczna

Piosenkarka Lady Gaga rozpoczęła karierę solową w latach 2005-2007. Na wczesnym etapie, występowała w restauracji. W 2006 roku rozpoczął współpracę z Stephanie Rob Fyuzari (producent muzyczny), z którym nagrała kilka piosenek. Wszyscy weszli do głównego repertuaru piosenkarza i stał się bardzo popularny w Downtown. Jednocześnie po raz pierwszy zaczęła nazywać siebie pseudonim Lady Gaga. Stało się z Robem Fyuzari patrząc na wybryki, grymasów i postawy piosenkarza, który jego zdaniem zrobił Stephanie podobną do Freddi Merkyuri.

Pierwszy kontrakt wokalista podpisał z Def Jam, ale mniej niż rok został odwołany. Rok później, jej muzyka zauważył bonze Vincent Herbert. Początkowo była songwriter (Interscope Records label). Jej teksty były wykorzystywane przez takich znanych zespołów i artystów, takich jak Britni SPIRS, Fergie, Pussycat Dolls i New Kids on the Block.

Wokalne talenty i rysunki artystyczne piosenkarza lubiany raper Akon. Po wysłuchaniu jej zapisów, podpisał w studio Stephanie wytwórni Kon żywo Records. Jednocześnie, Gaga spotkała się z Lady Starlight (performer). To jej sławna pożyczył wiele pomysłów, aby rozwijać swój sceniczny portret. Zaczęli wykonać duet. Te dni piosenkarka w końcu tworzą osobistą koncepcję, że wyraził słynne zdanie: „Piszę kompozycje pod ich ubrań”

W 2008 roku wydała album Kanada sława piosenkarza, który stał się bardzo popularny. W lipcu 2009 roku, poza jednym, który Paparazzi wspiął się na 4. miejscu w UK Singles Chart. W 2009 roku wydała nowy udany projekt The Fame Monster, który był kontynuacją debiutanckiego wydaniu. Jego pierwszy singiel był słynny utwór Bad Romance. W 2011 roku wokalistka nagrała swój trzeci studyjny projekt Born This Way, otrzymała pozytywne recenzje krytyków. W 2013 roku urodziła się nowy album Lady Gagi nazwie Artpop.