381 Shares 3882 views

Michaił Chernyak „Smeshariki” na tronie

Michaił Chernyak – stary znajomy wielu rosyjskich dzieci. Jednak nigdy nie widział, ale słyszał często. Wyraził Znaki A różnorodnych kreskówek. „Smeshariki” i „Barboskiny”, serię opowieści o rosyjskich bohaterów „Luntik” i – jego niepowtarzalny głos doskonale nadaje się do całkowicie różnych znaków. Otworzymy zasłoną tajemnicy i Pokaż zdjęcia Mihaila Chernyaka, opowiedzą o swoich ról w filmie i teatrze!


Biografia Chernyak

Michael urodził się 13 listopada 1964 roku. Jego miejsce urodzenia – miasto Leningrad. zaczął podczas swoich lat szkolnych, zajęć teatralnych. Jednocześnie ze studiów pracował w Teatrze Młodzieżowej Twórczości.

W 1981 roku, zaraz po ukończeniu szkoły numer 395, Michael Chernyak wszedł Państwowym Instytucie Leningrad Teatru, Muzyki i Kina, teraz nazywana rosyjską Państwowym Instytucie Sztuk Performatywnych. Młodzieniec wybrał dla siebie wydział aktorstwa. Nawiasem mówiąc, był przeszkolony na kursie teatru reżysera kultowego – Zinovy Korogodskii. W 1985 roku, kiedy trening dobiegł końca, Michael dołączył do trupy w Petersburgu Akademickiego Teatru Leningrad Rady Miejskiej, która w tamtych czasach nazywano Teatr Młodych. Wybrał swoją szansę: jeszcze jako student, Michael często odwiedzał tę świątynię Melpomeny jako widz.

pierwszą rolę

Młody Teatr Mikhail Chernyak grał role, takie jak Kai w „Królowej Śniegu”, jeżozwierz Saga w „Mowgli”, Tommy w spektaklu „Pippi Pończoszanka”.

Po sześciu latach aktor Michael zwrócił się do Dyrektora producenta tego samego teatru. Dziś bez niego nie można zrobić żadnego jedno ustawienie. Widzowie i krytycy zauważyli, że rola wykonywany przez Michaela na scenie, są diametralnie różne od siebie: może to być poważny i wzruszający, zabawny i filozoficzny. Występy, które stawia, – głębokie, szczere. Jego prace wielokrotnie uhonorowana wieloma nagrodami.

Pracować w radiu

Znak Chernyak i tych, którzy nigdy nie słyszeli o programie „otwory” w radiu w Petersburgu. Był autorem projektu muzyki i rozrywki, a ona prowadzi. Aż do 1996 roku, Michael, wraz z Vadimom Guschinym doprowadziły do "Baltika" program humorystyczny radiowej "Cold osiem".

występy solowe

Fakt, że Michael Chernyak – aktorem geniuszu, nie ma wątpliwości. Szczególną wartość artystyczną są występy solowe i produkcje, koncerty tego wspaniałego człowieka. Te produkcje są dobre, że cała akcja, w której odbywa się na wirtuozerię aktorską Michała, jego pasja, dowcipy i niezwykłej lekkości. Najpopularniejsze mono-produkcje – „O północy, renesansu …”, „Pan Twain. – tylko dla dorosłych”

fantastyczny głos

Mihail Gennadevich Chernyak – główny fantastyczny głos stolicy Północnej. Na swoim koncie – zabicie szereg różnych kreskówek. głos Michaela powiedzieć Ping i Kopatych Losyash z „Smeshariki” rak Chikibryak, żółw cioci Motja, Minnow Iwanowicz z serialu animowanego „Przygody Luntik”. W filmie animowanym o rodzinie Barboskinyh Michael wyraził Genua. On jest także narratorem w historii Rycerzy rosyjskich.

Michaił Chernyak wzięła udział w dubbingu kreskówki o Żółwie Ninja. W kilku epizodach w głosie powiedział Raphael, Michelangelo, Bebop i Shredder. Ponadto, detektyw, a Whiner Mikroskop powiedzieć również głosu mówiącego.

To jest straszna nawet myśleć o tym, co te wspaniałe postacie mogą być wyrażone przez kogoś innego! Po tym wszystkim, tylko Michael Chernyak mógł umieścić w usta swoich bohaterów tyle dobroci, miłości i ciepła, które są tak kochany przez młodych widzów.

dubbing

Fani zagranicznych seriali miał również przyzwyczaić się do tego głosu. Jest ona wyrażona przez Michaela Harta w „Supernatural”, Steve Jinx i Artie Nielsen z „Magazyn 13”. Jego głos brzmiał w słowach mjr Hewlett generał Charles Scott i Lt. Dzhona Simko z filmu „turn”. I, oczywiście, najbardziej podjął w powielania serii „Gra o tron” aktywnego uczestnictwa.

Sukces w tak delikatnej materii, jak dźwięk i dubbing, spiker wyjaśnia prosto: trzeba dokładnie zbadać każdy znak, bez względu na to, kim jest – Demon Hunter lub perfidny wojskowy.

Obecnie trudno jest znaleźć bardziej rozchwytywanych głośników dla dźwięku. Michaił Chernyak działa na zachodnich filmach, występowała w filmach. Ponadto, jest on aktywnie uczestniczyć w nagraniu audiobooków. Na przykład, to on wprowadza studentów do „Transerfing rzeczywistości” Zelandię. On również wyraził książki braci Strugackich „Tale of Trójki”, „południe, XXII wieku”, „Poniedziałek zaczyna się w sobotę”.