755 Shares 4956 views

Jak zrobić żabę z plastikowych butelek na różne sposoby?

W tym artykule opisano, jak zrobić żabę z plastikowych butelek w domu ze zwykłym zestawem narzędzi. Oparte na dwa sposoby tworzenia takich jednostek. Jednym z nich jest, aby tworzyć wspaniałe pudełka z biżuterią dla współczesnej mody. A drugi – statuetka dla bramkowe lub na placu zabaw. Podobnie jak w pierwszym przypadku, a drugi procedury jest bardzo proste, a wraz z nimi nawet początkujący master może poradzić sobie bez problemów. Która wersja jak zrobić żabę z plastikowych butelek, do wyboru – osobistą decyzję. Ale jeśli potrzebujesz prostego i niezawodnego pole, pierwsza alternatywa ma alternatywy. Jednak w przypadku konieczności stosowania specjalnej dekoracji drugiej opcji jest korzystne.

Doskonała box – piórnik

Chcesz, aby Twoje dziecko na specjalne i wyjątkowe? Więc co, jak zrobić żabę z plastikowych butelek w postaci piany lub skrzynki – dokładnie to, czego potrzebujesz. Takie coś będzie specjalny atrybut, z którym dziecko będzie wyróżniać się od reszty dzieci. Aby utworzyć fałszerstwa będziemy potrzebować 2 pojemniki. Zalecana objętość – 1 litr. Dzięki mniejszej ilości będą niewygodne stworzyć ten mały arcydzieło. Ale pojemniki większa pojemność będzie doprowadzić do tego, że nie będzie piórnik, pojemny box. Odcięcie naczynia w odległości 5-7 cm od dolnej krawędzi, po spowodowaniu oznaczania markera. Jednym z elementów będzie na dole, a drugi – na koniu. Trzeba dokonać wyboru i podjąć decyzję, w której z części, która funkcja wykona. Natychmiast umieścić dno pojemnika, a następnie ustawić drugi składnik na wierzchu. Zęby w tym samym czasie musi wyraźnie być takie same obok siebie. Zrób poziomy znak początek i koniec markera na zamek błyskawiczny. Na wewnętrznym obwodzie każdego z części pasują zamek jest przyszyty rusztowanie lub stały gwint. Top jest przyklejony taśmą szwy z każdej strony. Wszystko to jest wtedy otwarty zielonej farby. Po wysuszeniu markera lub markerów do wykonywania niezbędnych dekoracji. To wszystko. Teraz, gdy wiesz, jak zrobić żabę z tworzywa sztucznego butelek w postaci piany lub pudełkach, rzemiosła tworzone mogą być wykorzystywane do innych celów.

elegancka dekoracja

Druga opcja tworzenia takich artefaktów – statuetkę, które są najczęściej postrzegane na placu zabaw lub podwórku. Teraz zajmują się, jak tworzyć księżniczka żaba z plastikowych butelek. Procedura tworzenia jej podobne. 2 wzdłuż pojemności 1 lub 2 litrów. Cięcie w odległości 5-7 cm od dna. Przymocowane są do siebie ściśle symetrycznie i połączone za pomocą taśmy klejącej. Wszystko to jest malowane we wszystkich tego samego koloru zielonego. Podczas żaby wyschnięciu trzy pojemniki 0,5 litra jest konieczne, aby stopy i koronę. Po pierwsze uzyskuje się przez odcięcie części stożkowej każdego z butelek. Oni wszystko pomalowane na ten sam kolor. Korona uzyskuje się z cylindrycznej części przy pomocy cięcia i dno stożka. Z jednej strony cięcia piły, co sprawia, że jest podobny do symbolu władzy. To otworzyło już żółte, a następnie za pomocą taśmy klejącej, jest ona ustalana na górze i na brzegach nogawek są zainstalowane i zamocowane w taki sam sposób. Zestaw flamastrami lub markerami wykonywane zdobienia figurki (oczy, usta). W końcowym etapie rodników są wycięte dwie pary nóg. Oni także malowane na zielono. Jedna para jest umieszczona u podstawy pnia, podczas gdy inne nadal paw. Są one połączone ze sobą za pomocą taśmy klejącej.

Stają się coraz bardziej popularne dziś rzemiosła od butelek. Frog – jest jednym z najczęstszych i najprostszych opcji. Charakteryzuje prostoty i dostępności. Stwórz amfibii siły nawet dla początkującego pana.