94 Shares 6328 views

Jak szyć rękawice do gustu – jest to trudne, ale możliwe

Taki dodatek do odzieży, takich jak rękawice, istniały w czasach starożytnego Egiptu. Następnie były one pokazać swoją wysoką pozycję w społeczeństwie. Wierzono, że rękawice – jest symbolem władzy i bogactwa.

Dlaczego potrzebujemy ubrań na rękach?

W dzisiejszym świecie nie może nosić rękawice wszystkie. Ponadto, igły, wiem jak zrobić rękawice tworzyć interesujące postacie różnych typów akcesorium.

Odmiany dużo jak zwykle, bez palców (zwanych jednym palcem), długie, ślub, boks, chirurgicznych, i tak dalej.

Zwykle noszą w celu uniknięcia zamrożenia ręce.

Mitts są wygodne, ponieważ one chronić się przed zimnymi rękami i jednocześnie pozwalają palce trzymać coś lub vypolyant żadnego ruchu. To znaczy, gdy potrzeba jest otwarte palce (na przykład, są łatwe do prasy na ekranie dotykowym telefonu).

Długi – nadaje się dla kobiet, jako dodatek do wieczorowej sukni.

Chirurgiczne (sterylny) – pozwalają na bezpieczeństwo pacjenta i personelu medycznego.

Boks – bokser może chronić dłonie podczas walk.

Jak szyć rękawice z rąk

Każdy rodzaj rękawicy ma swój własny wzór. Aby nauczyć się szyć rękawice, można odwołać się do źródeł książce przestrzenie Internetu lub do ukochanej babci lub matki. Och, wiem na pewno!

Najważniejszą rzeczą – aby wybrać odpowiedni materiał, z którego zostanie utworzony szyte rękawice. Wzór jest narysowana na papierze, następnie stosuje się do wybranego materiału. W uzupełnieniu do szycia, można użyć innych typów robótek. Na przykład, dziania, szydełkowania i tak dalej.

Rozważmy kilka możliwości tworzenia różnych rodzajów rękawic.

Pierwsze kroki

W celu zapewnienia regularnych rękawice muszą rozciągliwego materiału. Jeżeli na niedobór umiejętności materiał rozpuszczono mniejsze, a następnie rozciągając tkaninę być rozciągnięty do pożądanej wielkości. I to ratować sytuację.

Aby usunąć wielkość przyszłych rękawice, można wybrać dwie opcje. Pochodzenie – zmierz obwód dłoni, kciuk, długość od czubka środkowego palca do nadgarstka i długości każdego palca. Druga opcja (najprostszy) – ręcznie na kartce papieru i zrobić pętlę w kształcie dłoni. Skręć szablon przyszłych rękawiczki.

Wzór jeden rękawica składa się z pięciu części. Jeden – to na zewnątrz i od wewnątrz rękawicy z otworem na kciuk (od palców do nadgarstka). Trzy części – palce klina. Część piąta – kciuk.

Gdy wszystkie szczegóły wzorców są gotowe, należy je uszyć razem.

Pierwszy wszyty kciuk na odwrotnej stronie. Jednocześnie nie możemy zapominać wycofać pół centymetrów od krawędzi pokładu (szew jest następnie nie otworzył).

Kolejnym etapem pracy – ubrania szyte wzory kliny palców do wewnątrz i na zewnątrz rękawicy. Najważniejszą rzeczą – starannie uszyte kliny u nasady palców (aka otwór może być utworzona tam). Następnie, części wewnętrzne i zewnętrzne są zszywane.

Większość prac jest wykonywana. To tylko pozostaje gotowy szyć kciuk do głównego portu we wnętrzu rękawicy.

Wykończenia w tworzeniu ciekawych rękawice projektowych – to chwała ich futro, cekiny, koraliki, perełki. Możesz dodać cienki pasek materiału ze skóry. Lub kwiaty. Można zrobić wspaniały trójwymiarowy haft ścieg satynowy. W każdym przypadku będzie to unikalne arcydzieło.

Jak uszyć nie jest zwykłym rękawiczka?

Skórzanego materiału można uszyć piękne oryginalne akcesorium. Na przykład, jednym palcem.

Nadają się do młodych ludzi, podkreślając swoją indywidualność i styl życia. Zazwyczaj są one noszone przez rowerzystów, rocka i tak dalej.

Rękawiczki bez palców – to bez palców rękawiczki. Mogą zrobić z zwykłych rękawic. Zbędnych fragmentów palców i zagiętej do wewnątrz krawędzi, usieciowania. Jest to najprostszy sposób.

Można zrobić z jednym palcem i wzory zastosowania (jak rękawiczki, tylko trzeba wziąć pod uwagę wielkość bez palców). Metoda ta jest bardziej skomplikowana, ale interesujące. Bogata wyobraźnia stworzy unikalną rzeczą, które są przedmiotem zazdrości najfajniejszych rowerzystę lub wahaczu.

można uszyć ślubne lub wieczorowe rękawiczki piękną ażurową koronką. Są długie, pełne wdzięku, kobiecości i podkreślają swoje szczególne niedźwiedzie.

podstawowe wymagania

Nauczyć się szyć rękawice prawo i uzyskać pożądany efekt, należy przestrzegać podstawowych wymagań. Przede wszystkim, należy wybrać odpowiedni materiał, nici i igły. Ważne jest również, aby wybrać odpowiedni rozmiar i wzór w procesie nie zapomnieć obowiązkową wcięcia wspólnej krawędzi jednego – jeden i pół centymetra. Sukces gwarantuje dokładność, dbałość, zdolność do prawidłowego łączenia kolorów.

Z zastrzeżeniem zasad, może masz świetny oryginalny produkt, który będzie pozazdroszczenia przez innych.

W tym artykule, nauczył się szyć rękawice dłonie. Wzory koniecznie muszą być przechowywane w określonym miejscu po zakończeniu procesu twórczego. Mogą się przydać jeszcze więcej niż jeden raz.

Ponadto, poprzez swoje unikalne rękach rękawice może stanowić prezent dla rodziny i bliskich. Niewątpliwie będą to docenić.