750 Shares 1889 views

Jak na drutach szydełku sukienki

Każdego roku czekamy na to, co będziemy doceniać nowe mody sezonu. Każdego roku, główne projektanci mody zorganizować pokazy swoich kolekcji. Bieżący rok 2011 znalazł nowy trend, który nie był obserwowany w ostatnim sezonie wiosenno-letnim. Jeśli w ubiegłym roku były stroje popularnych chłopięce, dzisiaj w modzie kobiecości powrotem. W związku z tym, dzianiny sukienki są szczególnie istotne. I dlatego nowe życie można znaleźć te stroje, które zostały połączone kilka lat temu, ale leżał w szafie tylko z jednego powodu, że nie jest już modne. Wszystkie modele z różnych dzianin sukienki będą wiszące w sklepach. Ale co, jeśli starają się wiązać piękne dzianiny sukienka z własnymi rękami? Myślisz trudne? Spójrzmy teraz.

Osobiście, bardzo lubię wszystkich produktów, szydełkowane. Może dlatego, że to „urządzenie” wie lepiej, i całkiem dobrze mogę odnosić pewne rzeczy. Na tej podstawie, ofiaruję szydełkowe sukienki. Wpisując w Internecie „systemu crochet dress” Jestem zaskoczony, jak wiele można zrobić piękne dłonie. różne modele, a także technikę ich wykonania. W tym artykule będę ujawniać mały sekret o tym, jak szybko i łatwo zawiązać haczyk strój.

Szydełka nawet wiedzieć, jak nasze babcie i prababcie. Jednocześnie wszyscy tak dobry w tym, co wyglądało w ich sukienki lepsze niż dzisiejsze mody. Dziś, oczywiście, użyj haka, nie wszystkie, powiedziałbym nawet, że te rzemieślników można policzyć na palcach. Chociaż w rzeczywistości, szydełka strój nie będzie trudne, jeśli uczyć się dla siebie takich podstawowych rzeczy jak hak, rodzajów wzorów i schematów. Dzianina sukienka schemat szydełka zawsze można znaleźć w Internecie, nawiasem mówiąc, istnieje wiele invormatsii w jaki sposób nauczyć się robić na drutach. Tak więc, jeśli chcesz opanować wszystkie techniki mogą być bardzo szybko. Dzianina sukienka szydełka i nie tak skomplikowane. I będzie to udowodnić.

Knitting najbardziej prostą sukienkę

Materiał: hak, gwint (trzeba wybrać samemu), pragnienie i dążenie.

postęp:

1. Mam nadzieję, że masz pomysł, co z hakiem, a wiesz co sc, sc bez kolumny, kolumny z sc itp Jeśli nie, to będzie można znaleźć informacje na temat szydełka i zapoznania się z podstawowymi elementami, które będą przydatne dla Ciebie na drutach sukienka.

2. Nie będziemy drutach skomplikowanych wzorów i ograniczymy się do najbardziej prymitywne. Ale wierz mi, to nie mniej elegancki wygląd. Najważniejsze jest twoje pragnienie, aby coś w rodzaju.

3. Teraz najważniejsze: nasza suknia będzie wykonany z oddzielnych części, które działają jako szydełkowych okrągłych szczegółów. Części wzór można wybrać ten, który najbardziej przemawia, najważniejsze, że było ciasno. Drutach okrągłych części nie powinny być zbyt małe i nie zbyt duże.

4. Trzeba połączyć dużą liczbę elementów okrągłych, jak – zależy od figury.

5. Ponadto, elementy te muszą być połączone ze sobą w taki sam sposób, że zawrócił, a przed, które następnie są ze sobą połączone. Jeśli chcesz suknię z rękawami i musiał ciężko pracować na ich kształt.

6. Uwaga: trzeba zawiązać jeszcze kilka szczegółów, które będą w stanie zamknąć luki pomiędzy już połączonych części.

7. gotowe do noszenia konieczne związać nitki. Można szpiegować wszystkich wzorów w tej samej sieci.

8. Jak widać, nic skomplikowanego. Każdy, kto zna techniki dziania, rozumiem. Wszystko, co musisz zrobić – jest połączenie pięknych szczegółów, a tylko jedna metoda prób i błędów, aby stworzyć idealny strój, który jest siedzieć na rysunku.

Ogólnie rzecz biorąc, istotą pracy jest jasne. Teraz nadszedł czas, aby zabrać się do pracy. Nawiasem mówiąc, w ten sam sposób można uszyć piękną kamizelkę i spódnicę. Przy odrobinie wyobraźni i sukni szydełka przekształcić znakomity strój, który może uderzyć dookoła.