173 Shares 6824 views

CHA – Wystawy w Moskwie

Centralny Dom Artystów (CHA) – jest jednym z największych i najbardziej znanych targów w Rosji. Przez ponad 35 lat istnienia, to jest często miejscem ważnych wydarzeń kulturalnych. A dzisiaj trudno jest przecenić rolę, jaką odgrywa w życiu kulturalnym stolicy CHA. Wystaw w jego ściankach, interesujące i zróżnicowane. Oznacza to, że każdy może znaleźć tam czasowe lub stałe narażenie na smaku.

Kilka słów o historii CHA

W 1956 roku zdecydowano się zbudować w stolicy dwóch budynków, z których jedna miała miejsce część wystawy Galeria Trzeciakowska, a drugi – przekazać do Związku Artystów dla wystaw i innych imprez. Z biegiem czasu, pomysł, aby opracować projekt wspólnych obiektów, które znajdą się oba obiekty. On został z powodzeniem wdrożony przez architektów N. Sukoyanom Sheverdyaeva i Yu, aw 1979 wystawa artystów w Centralnym Domu Artystów i wystawy State Tretyakov Gallery na wale krymskiej otworzył swoje podwoje dla pierwszych gości.

Planuje wyburzyć

W 2008 roku stało się znane na temat projektu, który łączy się do serwisu CHA planuje się budowę wielofunkcyjnego budynku w postaci cięcia owoców, które oprócz ekspozycji THG, musiał zatrzymać się w hotele, apartamenty mieszkalne o wysokim poziomie komfortu i biurach. Rok później, Moskale ogłosiły, że 15-piętrowy „Orange” nie będą wzniesione, natomiast w stolicy będzie miała nowy kompleks, który będzie zlokalizowany Krymsky Val. Centralny Dom Artystów, wystawa artystów rosyjskich i radzieckich 1920-1960 (część z ekspozycją TG), zgodnie z nowym planem, władze musiały przenieść się do nowego budynku. Założono, że struktura tworzona przez N. Sukoyanom i Yu Sheverdyaeva musi iść do dyspozycji inwestora. Na szczęście, plan ten również nie został zrealizowany, ponieważ opinia publiczna musi być chroniony CHA budynku. Bądź co bądź, wystawa dzisiaj Centralny Dom Artystów znajduje się w tym samym miejscu co poprzednio, i tam odbyło się wiele ciekawych wydarzeń kulturalnych.

„Niezakłócony Rosja” (Centralny Dom Artystów Wystawa)

Od 23 stycznia do 26 lutego w Moskwie był festiwal poświęcony naturalnym pięknem naszego kraju. W ramach wystawy otworzył przyrody na CHA. Jej odwiedzających do składania zdjęć i filmów dokumentalnych o życiu naszych braci w obszarach chronionych w kraju i na głębokim morzu, a obrazy są niezwykle piękne krajobrazy Kommandorskih Wyspy Kologrivsky lasy i płaskowyże Putorana. Ogromne zainteresowanie była wystawa fotografów biorących udział w tworzeniu prac, które wykorzystują najnowszą technologię przechwytuje mikrokosmos ukryty przed ludzkim okiem. Jego nowy projekt jest prezentowany i Anton Lange. Nazywa się „Ridge” i przygotowane specjalnie dla „Pierwotną Rosja” festiwalu. Wystawa CHA poświęcony naturze regionach Rosji, zawiera także program i spotkania ze znanymi rosyjskich turystów dzieci poznawczych i zabawny. Również w ramach swoich kursach mistrzowskich znanych fotografów krajowych i zagranicznych.

Ekspozycja Państwowej Galerii Trietiakowskiej na Krymsky Val

Jak już wspomniano, oprócz zabytkowego budynku w Lavrushinsky Lane, część środków Państwowej Galerii Trietiakowskiej jest w CHA na Krymsky Val. Składa się on z wystawy stałej o nazwie „Sztuka XX wieku” i różne wystawy. W szczególności, w maju, można zobaczyć prace prezentowane w ramach projektów poświęconych hiper-realizmu i Georgi Yakulov.

wystawa nieruchomości w Centralnym Domu Artystów

Dzieła sztuki – nie jest jedyną rzeczą, którą można oglądać w salach Centralnego Domu Artystów. Ponad hale roku tego budynku jest miejsce na wystawy nieruchomości mieszkalnych. Tegoroczne wydarzenie zaplanowano na okres od 24 do 27 września. CHA odwiedzenie tych dniach każdy może:

  • znaleźć i kupić mieszkanie, dom lub mieszkanie w nowym budynku bezpośrednio od dewelopera;
  • wybrać odpowiednią opcję na wtórnym rynku mieszkań;
  • uzyskać bezpłatne porady prawne w sprawach dotyczących kupna / sprzedaży nieruchomości;
  • wybrać opcję, która pasuje do kredytu, na przykład, łaskę, dla młodej rodziny lub bez zaliczki;
  • stać się członkiem seminariach i konferencjach organizowanych przez wiodących ekspertów w dziedzinie nieruchomości i innych.

Warsztaty twórcze dla dzieci

CHA tradycyjnie wiele uwagi poświęciła wychowaniu młodego pokolenia dobrego smaku i pragnienie piękna. W szczególności nie prowadzi warsztaty twórcze dla dzieci, w którym chłopcy i dziewczęta pomóc ich talenty i tworzyć prawdziwe dzieła sztuki. Poza tym dzieci zaangażowanych w malarstwie i rzeźbie w Centralnym Domu Artystów, wystawa słynnych artystów zobaczyć niemal codziennie biorą udział w różnych wydarzeniach kulturalnych. Tak, konkurencja „osobiste zwycięstwo” odbywa się od 24 kwietnia do 17 maja. Jest on poświęcony bohaterstwo narodu radzieckiego w Wielkiej Wojnie Ojczyźnianej, w ramach wystawy prac swoich 67 dzieci stworzonych przez studentów, w tym dzieci pracowni artystycznej. 70. rocznica Wielkiego Zwycięstwa stał się źródłem inspiracji dla młodych uczestników zajęć Master „symbole pokoju”, „Sun Catchers” i inni. Byli dobrze znane mistrzami sztuki i rzemiosła, które pokazały wszystkich chętnych jak malować szkło w technice witrażu, do pracy w technice wielowarstwowej akwareli, do tworzenia kolaży i wiele więcej.

"Italomaniya 2015"

Od 6 do 7 czerwca w Moskwie odbędzie się festiwal kultury włoskiej, która będzie miejscem dla CHA. Wystawy książek i produktów z Włoch, kursy językowe, warsztaty dla produkcji mozaiki, degustacji win i arcydzieł kuchni narodowej tego kraju i wielu innych – to tylko krótka lista działań, które będą dostępne dla gości festiwalu. Pokazują one także trendy włoskiego kina i animacji, będzie zapoznać się z informacjami dotyczącymi możliwości uzyskania wyższego wykształcenia w lokalnych uniwersytetów.

Nadchodzące wydarzenia

W okresie od połowy maja do połowy września 2015 roku odbędzie się w Centralnym Domu Artystów wystawę prac E. Jaszyn, S. Karev, M. Blinov, E. Sevastyanov V. Tryamkina, B. Griega pedał A., A. Zabarovskoy, S. Pakhomov i G. Ostertsova. Również w sali koncertowej „Dom” można słuchać przy wykonywaniu „Gwiazdy Petrburgskogo Jazz” (27 maja) Pavel Kaszyna (25 października) oraz w dniu 23 października, aby zobaczyć solowy spektakl „przeciw Gogol Gogol”.

Jeśli znajdziesz się w Moskwie, koniecznie odwiedź CHA. Wystawy, koncerty, targi i inne imprezy odbywają się tam przez cały rok, więc będziesz miał okazję spotkać się ze wszystkimi, że dziś nowa stolica ma do zaoferowania miłośnikom sztuki współczesnej.