409 Shares 4987 views

Aktor Andrei Tolubeev: biografia i filmografia

Andrew Tolubeev urodził się w rodzinie już dość dobrze znani aktorzy – Yuri Tolubeeva i Tamary Aleshinoy – w 1945 roku, w dniu 30 marca. Jego rodzice byli zarówno artyści Leningrad Teatru Dramatycznego. Puszkina.


Andrei Jurewicz matka w chwili jego narodzin była dość popularna aktorka, zwłaszcza po filmie „Niebiańska slug”, znany z piosenki „Przede wszystkich płaszczyznach”, który jest teraz często pokazany w telewizji. Ojciec – w przyszłości, jeden z najbardziej znanych radzieckich figur teatralnych – również w momencie narodzin syna pojawił się w kilku kultowych obrazów jak „człowiek z pistoletem”, „Powrót Maxim”, „górników” i kilka innych.

dbający syn

Rodzice nie byli ze słyszenia zna trudności zawodu oraz uzależnienie aktora od dyrektora lub dyrektora artystycznego Sztuki świątyni. Więc, wielki Yuri Tolubeev opuścił teatr ponieważ Igor Gorbaczow, który był naczelnym dyrektorem Aleksandryjskiego, w lewo pełen twórczej energii, a ze względu na brak popytu zachorował i zmarł przedwcześnie. Nigdy nie wybaczył Igor Gorbaczow, niech rodzina zakazu dostać się do jego trumny.

Nawet u szczytu popularności, Yuri zawsze pamiętał o odwrotnej stronie tego zawodu. On rozwiódł się z żoną, nigdy nie porzucił swego jedynego syna Andrew bez nadzoru. To on upierał się, że Andrew Tolubeev nie poszedł w ślady ojca i matki, a przykłady dzieci, nawet utalentowany, nie mógł wyjść z cienia sławnych rodziców wystarczyło.

obiecujący lekarz

Może władza ojca była zbyt wielka albo sam Andrew nie wierzy w jego teatralnej prezent, ale po ukończeniu szkoły średniej w 1963 roku rozpoczął studia na Wydziale Lotnictwa i Kosmosu na lekarzy Naval Academy. Kirov. I to nie była jedyna specjalność, że był Andrzej Tolubeev w Akademii Marynarki Wojennej. Po pracy jako lekarz w jednej z jednostek, wrócił do macierzystej uczelni i ukończone kursy Psychofizjologii.

Naturalny skręt w przeznaczenie

W 1969 roku, wykwalifikowany lekarz wojskowy postanawia zostać artystą. To nie jest zupełnie nieoczekiwany zwrot w losach. Podczas studiów w Akademii, Andrei Tolubeev był nierozerwalnie związany z teatrem studenckim.

Udało mu roli, a jego dzieciństwo spędził za kulisami Alexandrinka, przypomnij sobie. Wycofał się z wojska w 1973 roku, A. Yu. Tolubeev wchodzi LGITMiK tylko na przebieg Igor Olegovich Gorbaczowa, który jak nigdy nauczyciel mówił bez szacunku. Ale w teatrze do niego po zakończeniu roku 1975 Instytut nie upadł.

ulubiony teatr

Ich los przez 33 lat, aż do ostatnich kilku dni, Andrew Tolubeev (aktor) Kontakt BDT. Nie od razu, ale stopniowo zwrócił się do jednego z czołowych aktorów trupy, a także w filmach coraz bardziej rozpoznawalny. I zrobić to nie było łatwe w teatrze, gdzie na Olimpu były żubry jako Jefim Kopelyan Vladislav Strzhelchik, Olga Volkova, Grigoriy gejem, a później wrócił i Alisa Freundlich. Udowodnić, że wielcy mistrzowie, że jesteś godny jego imienia, nie było łatwe. Jednak Andrzej Jurewicz wziął Bóg przydzielił mu miejsce. Nie tylko wyszedł z cienia swoich rodziców, on – ten, kto godnie kontynuował dynastię.

ciężki 80-cie

Role w teatrze aktor grał więcej niż 50, film pojawił się w ponad 70 obrazów. Andrew Tolubeev, filmografia, które zaczęło się w 1960 roku z kręcenia epizodu „Ahead – ostry zakręt”, to zupełnie nie myśleć o tym, co kiedykolwiek lista obrazów, w których weźmie udział, będzie ponad 70. Gdy w 1974 roku (wzór „można jeszcze czas”), aktor zaczął grać systematycznie, miał trudności, ale przede wszystkim ze względu na fakt, że problemy były z całego kraju, a filmy były ustawiony dzieje, on jest niczym, bez względu na to, co nie udaje – zapominamy o nich szybko.

Niemniej jednak, w 1981 roku aktor wystąpił w kilku filmach rocznie. Było kilka przyzwoitych filmów jak „Żebro Adama” ze wspaniałą obsadą, „talent Criminal”, „Łzy kapanie”, „Kill the Dragon”, w którym Andrei Tolubeev pamięta publiczność i stał się nawet na tle gwiazd.

Od popu do uznawania

Następnie przybył projektów Leningrad, takich jak "National Security Agent", "Gangster Petersburg", "Cops". Jest to nie tylko popularny i ulubiony aktor Andrew Tolubeev którego filmy podjąć podczas dodawania więcej niż jedną stronę w 2006 roku za rolę w filmie Valentine Grinyova „Dzieci kapitana” otrzymał złotą statuetkę „Taffy” dla najlepszego aktora. W tym samym roku aktor otrzymał kolejną prestiżową nagrodę – „Mary Stuart” reflektory „Złote” dostaje za drugoplanową rolę w sztuce

Andrew Tolubeev, którego biografia nie byłby kompletny bez wzmianki o jego dziełach literackich, w tym samym 2006 roku został uhonorowany literacką „Petropolis” nagrodę dla „Wypełnianie księżyc” książki. Pisał także należeć do kilku sztuk i powieści, „wypadł z gniazda”, napisany ku pamięci Władysława Strzelczyk. Powieść wyszła po śmierci Andrei Jurewicz. Ale 2004 był nie mniej hojny z nagrodami. W tym roku, aktor, działacz społeczny i pisarz, otrzymał „Człowieka Roku” nagroda Rady Federacji Rosji „Uznanie publiczny” wielokrotnie, tytuł Kawalera Orderu Przyjaźni.

Zachowywała jak źrenicy oka

Andrey Jurewicz Tolubeev był niezwykle uroczy i dowcipny człowiek – są ludzie, których obecność jest zawsze czuł, a nie troska być zastąpione przez coś jest możliwe. On został doceniony w teatrze, jego ukochanej matki, żony, córki. Matka kochała go do szaleństwa, wiele dziewczyn i żon Andrew, jej zdaniem, nie byli godni, a kobieta szybko opuścił swój dom. Ale rodzina z Catherine który spadł jak jej matka Marusyak strzeżonym za wszelką cenę. W tym długim i szczęśliwym małżeństwie z A. Yu Tolubeeva miał dwie córki.

Rodzinne utalentowani aktorzy

Elizabeth, podobnie jak jego ojciec, nie od razu stała się aktorką – absolwentka Akademii Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Petersburgu, ona obroniła pracę. Ponadto, to jest – absolutny mistrz w taekwondo na świecie. Wszystko to jest imponująca. A potem, jak jego ojciec wstąpił do teatralny instytucji – SPbGATI, który ukończył w 2011 roku. Zagrała w kilku filmach, gra w przedstawieniach teatralnych na Wasilewskiego Island. Najmłodsza córka Nadia natychmiast poszedł w ślady swoich rodziców i dziadków – była w tym samym roku, jako starsza siostra, absolwent tej samej petersburskiej Akademii Sztuki Teatralnej, ale poszli do różnych warsztatów. Piękne dziewczyny w filmach i jest aktorką „Etude-teatr”. Ich matka, Katarzyna Marusyak, bardzo piękną kobietą, jest również z powodzeniem działał w serialach. Na przykład, takie jak: „Mamo, kocham zabójcę”, „ostatnie spotkanie”, „odlewni” i inne.

Choroba i śmierć

Oczywiście, przyjazna rodzina jest bardzo ciężko przeżywa chorobę ukochanego ojca. Andrew Tolubeev (przyczyna śmierci – rak trzustki) Uważa się, że poważna choroba położyła w DNA, ponieważ jego ojciec zmarł na raka. Pieniądze potrzebne na leczenie w szpitalu izraelskiego teatru społeczność zebrano natychmiast, ale nie Aleksandru Abdulovu, ani Andrew Tolubeevu eksperci „Ihilova” nie pomogło. Umarł bardzo wcześnie. W słowach Ivan Krasko, „63 lat – a nie wieku”

Andrew Tolubeev może mieć wiele do zrobienia jako aktor i jako pisarz i jako osoby publicznej. Od 1999 roku pełnił funkcję prezesa Związku teatralnych figur Rosji. Według tego samego I. Kraśko, gdyby podjął się komuś pomóc, a potem szedłem do końca. Ten niezwykły człowiek zmarł 07 kwietnia 2008. Jego grób znajduje się obok grobu ojca i Vladislav Strzhelchik na „Literatorskie pomost” Volkov cmentarzu w Petersburgu.