786 Shares 9963 views

Pistolet Margolin – opis, charakterystyka

Opracowany Designer pistolet Margolin, nazwany po nim, wkrótce po zakończeniu II wojny światowej, w 1948 roku. Co ciekawe, pierwszy prototyp broni zostało wprowadzone z powrotem w 1941 roku, ale wtedy masowa produkcja nie udało się ustalić – przerwany przez wojnę.

Człowiek, który zaprojektował pistolet Margolin, co ciekawe, został oślepiony przez rana postrzałowa głowy w wieku 18 lat, które nie uniemożliwiają mu stać się projektant broń. Michaił Władimirowicz Margolin musiał pracować na maszynach w dotyku, dotknąć rysunki budowy. Historia zna wiele przykładów osób niepełnosprawnych nie tracą przyczepność pracować i tworzyć.

Pistolet Margolin to przede wszystkim broń sportowa, która nie jest przeznaczona do walki. Strukturalnie ten pistolet jest dość prosta. broni automatycznej na podstawie deklaracji migawki. Część wyzwalacz typu spustu, spust jest otwarta. Mechanizm bezpośrednio odpowiedzialny za swobodą przemieszczania spustu migawki. Sprężyna powrotna, wyposażone w pręt, który znajduje się pod beczki.

Margolin pistolet ma 5/10-okrągły magazynek. Zużytych kaset standardowy kaliber 5,6 mm. Pistolet wzrok jest mikrometr, co gwarantuje wysoką dokładność ognia, nawet podczas jazdy lub innych warunków zastrudnyayuschih kule trafić w cel.

Że pistolet Margolin, przyjmuje strzelców stowarzyszenie ZSRR, pomagał sportowców podjąć pierwsze miejsce w zawodach międzynarodowych w 1954 roku.

Pistolet ma masę 900 gramów bez naboje, a 940 gramów amunicji. Jest całkiem sporo, zważywszy roku jego tworzenia, produkcji i niezawodności strzelaninie.

Ale nie tylko miał czas, aby odwiedzić pistolet sportowy broń Margolin. Przez długi czas, te pnie przyznawane są nagrody dla wyróżnionych policjantów i policji. Na Ukrainie, na przykład, oddzielna ustawa, zgodnie z którą pracownicy Przepisane nagroda organów bezpieczeństwa państwa jest pistolety Margolin.

W 1990, kilka nowoczesnych modyfikacje tułowia zostały opracowane, ale nie były one tak skuteczne i nie otrzymali zgody wśród sportowców, którzy nadal trenować z próbką 1948 broni.

Kup pistolet Margolin może być tak wyspecjalizowanych miejsc, gdzie te bronie są stale w magazynie, a także z rąk, jak te karabiny były wielu byłych milicjantów – broń Premium ponieważ nie będzie żądać zwrotu emeryturę.

Lepiej, oczywiście, kupić online. Można tam znaleźć amunicję i kaburę i środki do czyszczenia i smarowania. Ponadto, wszystkie pistolety sprzedawane za pośrednictwem zasobów internetowych, są certyfikowane i gotowy do użycia, nie można powiedzieć o broni zakupione z nim. Nie tylko nabywają je bez licencji, i jest prawdopodobne, ryzykujemy złamaną pistoletu z którego pociąg jest, delikatnie mówiąc, problematyczna.

Pamiętaj, że kupując nawet karabinów sportowych, należy najpierw uzyskać odpowiednie dokumenty upoważniające strzelać. W przeciwnym razie, można dostać grzywnę.