301 Shares 7357 views

Góra indyk lub rasy ular. Gdzie mieszka tetraogallus, zdjęcia i inne informacje

Góra indyk – ptak, znane każdemu. Ona mieszka daleko od wszędzie, a więc tych, którzy widzieli na własne oczy, trochę. Kaukaski ular nazwa indyka górskim w inny sposób, jak kurczak, a także w domu, a trochę kuropatwy. Jest to największy ptak z rodziny bażanta.

krótki opis

Jaki jest indyk góra? Fotografia, wykazano powyżej, wynika, że główny kolor w upierzeniu tych ptaków – szarym. Zgodnie z nią, jaśniejszych plam. Ten kamuflaż pomaga ular ukryć się przed drapieżnikami, ponieważ to sprawia, że niewidoczne na tle skał. Ich średnia liczba mieści się w przedziale 400-700 tys.

Najwyższą wagę, która może osiągnąć ptaki, – 2,5 kg. To pienił ciała, niski, gruby nóżkach, mały dekolt, mały dziób, krótkie spiczaste skrzydła i stosunkowo długi zaokrąglony ogon. Taka konstrukcja nadwozia pozwala szybko przenieść na stromych zboczach. Skrzydła podczas chodzenia Ular używa, aby utrzymać równowagę.

Zamieszkana indyka góra?

Góra indyk, ona kaukaska ular, skupiona jest w strefie alpejskiej Głównego Kaukaskiego Range. I tu ptaki te można znaleźć zarówno na poziomie roku 1800 i na wysokości 4000 metrów. Ptak zwykle osadza się w wąwozy i kamienistych plasujących. Od Ular lipca jest przyzwyczajony do rosnąć bliżej szczytach gór i zimy obniża się do dolnych pasów. Ular jak to możliwe, choć znacznie rzadziej znaleźć w Środkowej, Azji Środkowej i Azji Mniejszej, południowej Syberii.

Ptak tetraogallus woli nie poruszać samodzielnie i w małych grupach. Szczyt górski indyka aktywność obserwuje się we wczesnych godzinach dnia. W tym czasie na stokach, można usłyszeć ich melodyjny śpiew. Widząc niebezpieczeństwo, ular biegną do brzegu, aby zaplanować w otchłań. Podczas lotu ptaka emituje gwizdek.

Cechy energetyczne

Góra indyk żywi się wyłącznie na produktach roślinnych. Na zboczach zbiera liście, nasiona, kwiaty, pąki i pędy około 70 rodzimych miejscu jego siedlisk roślin. Ular dieta składa się głównie z trawy, turzyce, goździka i roślin strączkowych.

Do rozdrabniania pokarmu ulary mają zwyczaj połykania małe kamyki. Zdarza się, że w ich żołądku może pomieścić liczbę kamieni, zbliżając się do '20 Ular nie wyczerpać się w poszukiwaniu źródeł wody, więc to musi być numer otrzymują od zjadanych roślin.

Jak jest mnożenie

Do połowy marca, ptaki są zwykle przechowywane w stadach. Jednak, gdy występują one w trakcie małżeństwa – każdy na własną rękę. U samców rasy ular, jak większość ptaków fauny, wykonane, aby przyciągnąć samice śpiewu. Uważa zbędne mężczyzna i walczyć o wybranej jednej z wrogiem. wojna ślub poważnie uszczupla męską Ular, a on dobrze schudnąć przez pewien czas miłości.

Kiedy mężczyzna góra indyk przychodzi świadomość, że w końcu dostał stanowisko Kobieta, unosi ogon i ciągnie głowę. Po zapłodnieniu, samiec zaczyna aktywnie przybiera na wadze, przynosząc ją do normalnego dla siebie.

Po krycia w marcu i kwietniu wystąpi gniazdowania ptaków. Samica może złożyć od 5 do 8 jaj wylęgają następnie je bez udziału mężczyzny. Orliki dotrzeć dorosłego rozmiaru po 3 miesiącach, a na wiosnę przyszłego roku sami będą mogli zostawić potomstwo.

Polowanie na tetraogallus

Kaukaski myśliwi zwykle nie idą w szczególności do tetraogallus. Jeśli Turcja spotka na drodze, będą chętnie ją zastrzelić. Ale ich głównym celem są zazwyczaj duże zwierzęta. Na Ular ponadto, że nie jest tak łatwe do polowania, nawet doświadczeni myśliwi. Te ptaki często zapobiec myśliwych w uzyskaniu wielkiej gry w swoim głosem. Widząc zagrożenie, emitują one piskliwe dźwięki, które ostrzegają o niebezpieczeństwie wszystkich zwierząt w górach. Wcześniej mięso tetraogallus uważane lecznicze. Dziś jest to przysmak, którego smak chciałbym oceniać, zapewne każdy.

Niewiele widziałem góra Turcji lub kaukaska Ular w swoim życiu, nawet wśród ludzi z Kaukazu. Ten ptak jest bardzo ostrożny i przebywa w trudno dostępnych miejscach. Uważaj niejeden pochodzą z daleka. Bliskiej osoby do mojego ptaka nie przyznać. Jeśli kiedykolwiek w górach spadnie upierzenie ptaka z marmuru, jak kurczak, może się okazać, że na samym górskiej indyka.