198 Shares 6079 views

Wielkie komary: Czy te owady są niebezpieczne

Zastanawiam się, kim jest wielkie komary? Są one niebezpieczne? Być może największą plagą dla gości na łonie natury ludzie są te owady. Trzeba tylko przyjść do rzeki, jeziora lub morza, a jeśli nie to przynajmniej jakąś roślinność, to na pewno nie będzie tych, wysysające krew.

Ponadto, nawet wśród ofiar komary są mieszkańcy zielonych dzielnicach, gdzie ze względu na wysokie drzewa po deszczu przez długi czas zatrzymanych wilgoć, która pogarsza wilgotnych piwnicach domów. To miejsce, gdzie komary lubią rozmnażać w lecie. Dorośli, którzy jeszcze jakoś można przeżyć dużą liczbę ukąszeń tych owadów, ale co z dziećmi i tych, którzy mają na ukąszenia komara reakcję alergiczną?

Większość powinna, oczywiście, strach komary malarii. Ale także zwyczajne Piskun może poważnie pogorszyć samopoczucie i zdrowie. I to jest niebezpieczne, jeśli duże komary, które w lecie czasami latać do naszych domów? Wiele wziąć je tylko dla gatunku malarii. Inni mówią, wielki komar ugryzie silniejszy niż zwykle, ale infekcja nie może tolerować. Jeszcze inni twierdzą, że, podobnie jak w całej przyrodzie, takich owadów – A mężczyzn komary common-Piskunov, co oznacza, że nie gryzą – ponieważ wszyscy wiemy, że krew ssania wyłącznie samice.

W rzeczywistości, wszystkie trzy z tych poglądów – zły. Wielkie komary, czy są one niebezpieczne? Nie. nie posiadają one malaria robi. Ponadto, nasz kraj jest komary malarii występują, ale są znacznie mniej dużych komarów lub Piskunov.

W rzeczywistości jest to całkowicie odrębny rodzaj owada. Crane fly – pod tą nazwą znane w biologii dużych komarów. Są one niebezpieczne? Ten rodzaj owadów jest również szeroko rozpowszechniony na całym świecie, z wyjątkiem Antarktydy, a także innych rodzajów komarów. Charakteryzują się one dużą komórek – od 0,2 do 6 cm, choć nie jest to podgatunkiem tropikalnych osiągnie 10 centymetrów. Zastraszenia te owady nie patrzeć tylko kosztem dużej wielkości, które, nawiasem mówiąc, pojawiają się tylko jako takie ze względu na długie nogi, ale także ze względu na oczach złożonych i ostróg, które zdobią tylnych kończyn muchy dźwigów (stąd ich nazwa). W rzeczywistości są one zupełnie nieszkodliwe, te wielkie komary. Czy ich ukąszenia są niebezpieczne? Pytanie nie jest już sama w sobie, bo jeśli przyjrzeć się bliżej, to komar nie jest widoczna wszędzie nos lub trąba. Jest nieobecny zarówno mężczyźni i kobiety muchy dźwigów. Gryzienie nie wiedzą, a krew ich do podtrzymania życia, w przeciwieństwie do małych Piskunov, wcale wymagane. Żywią się tych owadów jak motyle – kwiatowy nektar. Larwy much dźwigów, komary mogą przetwarzać psujących się szczątki roślin, czasem – żywych liści. Więc jedyną szkodą, które mogą powodować te stworzenia – szkód w rolnictwie z ich larw.

Dlatego, aby się obawiać dużego komara nie jest konieczne. Są, oczywiście, być skuteczne dowolny środek odstraszający, ale nie sądzę, żeby gryźć. Więc teraz wszystko twierdząc, że bzdury jak malaria Carry, czy tata-długich nogach bolesne ukąszenie może dać przeczytać ten artykuł, a następnie pozwolić im zrozumieć, kim te wielkie komary są niebezpieczne, jeśli te owady i jak.