738 Shares 6885 views

Canon MF4410: doskonałe rozwiązanie do drukowania, a nie tylko dla miniaturowego biura lub domu

Wielofunkcyjnym urządzeniem poziomu budżetowego o bardzo niskiej cenie i imponującym zestawem funkcji technicznych jest aparat Canon MF4410. Również urządzenie posiada dużą listę możliwych zastosowań.

Nisza tego urządzenia. Zawartość opakowania

Głównymi miejscami korzystania z urządzenia wielofunkcyjnego Canon MF4410 są małe grupy robocze i małe biura. Zadeklarowany wydruk miesięczny w wysokości 8 000 stron w tym przypadku powinien być za dużo. Właściwe jest również użycie tego wielofunkcyjnego urządzenia w domu. Nawet w średnich lub dużych grupach roboczych ta MIF może częściowo zaspokoić potrzeby obiegu dokumentów. Podobnie urządzenie może być używane w średnim lub nawet dużym biurze. Również warto rozwiązywać wielofunkcyjne rozwiązanie w centrum kopiowania, ale w tym przypadku, podobnie jak w poprzednich dwóch, potrzeba drukowania, skanowania i kopiowania będzie tylko częściowo objęta. W kompletnym zestawie dostawczym producent w tym przypadku zawiera następujące elementy:

 • MFP.
 • Przewód do podłączenia do komputera.
 • Kord do organizacji energii elektrycznej.
 • Instrukcja obsługi, karta gwarancyjna.
 • Dysk z zastosowanym oprogramowaniem.
 • Uruchomienie kasety.

Charakterystyka planu technicznego. Prędkość. Lista portów

anon MF4410 . Metoda monochromatyczna lasera jest zgodna z działaniem drukarki C anon MF4410 . To właśnie dzięki temu urządzenie wielofunkcyjne może pochwalić się dużą szybkością i imponującą ilością drukowania w danym miesiącu. W tym przypadku potrzebna jest tylko 10 sekund, aby rozgrzać system po włączeniu. Następnie należy poczekać kolejne 6 sekund i pojawi się pierwsza wydrukowana strona. W przyszłości drukarka może produkować 23 arkuszy jednostronnych przez 60 sekund. Podobnie jak w trybie kopiarki i drukarki.

W tym urządzeniu znajduje się tylko jeden uniwersalny sposób połączenia – port USB. Biorąc pod uwagę pozycjonowanie tego uniwersalnego rozwiązania i jego koszt 11 000 rubli, to podejście od programistów jest w pełni uzasadnione. Najbardziej popularną metodą nawiązywania połączeń jest w tym przypadku zwiększenie ich liczby, co miałoby bardzo negatywny wpływ na cenę urządzenia wielofunkcyjnego.

Instrukcje szybkiego startu i konfiguracji

Podobnie jak w przypadku większości podobnych urządzeń, można łatwo i łatwo łączyć się z komputerem Canon MF4410. состоит из таких этапов: Instrukcja składa się z następujących etapów:

 1. Zainstaluj wkład rozrusznika.
 2. Instalujemy wielofunkcyjne urządzenia na stałe.
 3. Podłączamy 2 kompletne kable: jedno do PC, drugie do sieci zasilającej.
 4. Włącz urządzenie za pomocą przycisku zasilania.
 5. Zainstaluj sterowniki z dysku CD.
 6. Wydrukuj stronę testową. Następnie urządzenie wielofunkcyjne jest gotowe do bezpośredniego użycia.

Papier

Canon MF4410 – А4. Podstawowym formatem dla Canon MF4410 jest A4. Na tej liście znajdują się również A5, A6, litery, a nawet B5. Gęstość papieru do drukowania i kopiowania na takich urządzeniach wielofunkcyjnych powinna wynosić od 60 g / m 2 (zwykły papier biały) do 163 g / m 2 (może to być już cienka kartonowa lub Whatman). Ale tutaj na papierze fotograficznym wysokiej jakości niedopuszczalne jest drukowanie w tym przypadku, ponieważ kaseta lub system podawania papieru mogą być uszkodzone. Z tego samego powodu niemożliwe jest zawarcie w sprawie papieru gazetowego takiego IFI.

Recenzje

Do plusów przede wszystkim właściciele i specjaliści odnoszą się szybko i szybko, jak wydrukuje się dane wyjściowe drukarki Canon MF4410. Rzeczywiście, w przypadku urządzenia tego poziomu jest to doskonałe wyniki, drukowanie pierwszej strony w czasie krótszym niż 20 sekund. Innym ważnym dodatkiem omawianego sprzętu jest imponująca ilość wydruków w ciągu 8000 stron. To wystarczy, aby zaspokoić potrzebę dokumentów w większości przypadków. Nawet rezolucja w tym przypadku jest typowa dla tej klasy urządzeń. Podobnie jak w trybie drukarki, kopiarki i skanowania. Jedyną istotną wadą jest tylko jeden sposób połączenia. Ale, jak wspomniano wcześniej, jest to standardowe rozwiązanie techniczne dla tej niszy MFP w ogóle.

Podsumowanie

Canon MF4410 pozwala bez problemu na organizowanie podsieci drukowania, kopiowania, a nawet skanowania zarówno w małym biurze, jak iw kompaktowej grupie roboczej iw domu. Również rozważane uniwersalne rozwiązanie będzie wyglądało bardzo dobrze w ramach centrum kopiowania, średniego lub dużego biura. I nawet w średnich i dużych grupach roboczych dostęp do takich urządzeń wielofunkcyjnych będzie zbędny.