413 Shares 9693 views

Kamera Logitech Model S270 – doskonałe rozwiązanie dla domu i biura!

Wszystko można coraz częściej znaleźć w krajowym urządzeniu użytkownika komputera, takie jak kamera internetowa firmy Logitech. Produkty tej marki udało się udowodnić sobie w najlepszym wydaniu – różni się ona niski koszt i wysoką jakość. Przy zakupie nowych urządzeń peryferyjnych są coraz potencjalnych klientów zwracać uwagę na to w jej kierunku. Kamera internetowa Logitech Model S270 łączy przystępną cenę i doskonałe właściwości techniczne. Ze względu na te parametry to doskonałe rozwiązanie zarówno dla domu i biura.


O firmie

Firma ta została założona już w pierwszych dniach technologii komputerowej – w 1981 roku. Początkowo specjalizowała się w produkcji urządzeń peryferyjnych – klawiatur i klawiatur. Teraz lista produktów znacznie wzrosła. W nim znajduje się kamera i głośniki i akcesoria do gier. W ogóle, lista jest wystarczająco duża. Zakłady produkcyjne znajdują się w Azji. Produkty są wysokiej jakości i dostępności. Wszystko to jest w kwocie marki jest bardzo popularny nie tylko w pomieszczeniach domowych, ale również w wielu krajach świata.

charakterystyka

Model Logitech Webcam S270 jest w stanie rejestrować obrazy w wysokiej formie defenition. To dzięki tej opcji, potencjalni klienci zwracając uwagę na niego. Jednocześnie jest to interpolowane rozdzielczości 3 megapikseli. Budowa w jej ciele – clothespin. Dzięki takiej wydajności można łatwo przymocować do monitora. Długość kabla wynosi 1,5 m przyczynia się tylko do tego. W użyciu USB 1.1 lub 2.0 w postaci interfejsu przyłączeniowego. Maksymalna rozdzielczość w pikselach daje obraz – 1280 X 720 z szybkością 30 klatek na sekundę. Również w urządzeniu wbudowany mikrofon, co znacznie upraszcza proces tworzenia i funkcjonowania aparatu. Minimalne wymagania dotyczące zasobów sprzętowych i oprogramowania PC są następujące:

 1. Procesor o częstotliwości 1 GHz lub więcej.
 2. Minimalna ilość pamięci RAM – 512 MB.
 3. 0,2 GB na twardym dysku.
 4. OS lub wersji systemu Windows XP z dodatkiem SP2 lub Vista lub Seven (odpowiednia zarówno dla 32-bitowych i 64).

To będzie na tyle, aby uzyskać zdjęcia w niskiej jakości. Jednak, aby uzyskać obraz w wysokiej formie defenition wymogi te są jeszcze trudniejsze:

 1. Rdzeń 2 Duo o częstotliwości 2,4 GHz lub podobne.
 2. 2 GB pamięci RAM.
 3. Pamiętaj, aby korzystać z USB 2.0.
 4. prędkość połączeń do globalnej sieci co najmniej 1 Mbit / s.

Zawartość opakowania

Skład dostarczonego kamery Logitech Model ten zawiera następujące składniki:

 • urządzenie;
 • Instrukcja obsługi;
 • karta gwarancyjna;
 • CD – ROM z oprogramowaniem.

Ta minimalna lista, która będzie na tyle, aby natychmiast uruchomić urządzenie wideo i rozpocząć komunikację.

Plusy i minusy

Teraz rozważyć plusy i minusy, które łączy w sobie kamerę Logitech tej modyfikacji. Wśród zalet należą:

 1. Niski koszt, dla tej klasy urządzeń.
 2. Wysoka jakość obrazu.
 3. Łatwe do podłączenia i konfiguracji.

Ale jedna wada – wysokie wymagania dotyczące zasobów sprzętowych PC powodu przestarzałego systemu, który blokuje będzie niemożliwe, aby uzyskać najlepszą jakość obrazu.

streszczenie

Stale rozpieszcza swoich fanów z wysokiej jakości produkty firmy Logitech. Webcam, traktowane jako część tego przeglądu, dowód tego. Jeśli planujesz kupić w niedalekiej przyszłości urządzenia wideo, warto zwrócić uwagę na S270. Posiada doskonałe parametry techniczne z dość skromną opłatą.