772 Shares 1097 views

Zielony olej, nie tylko pożywne, ale smaczny produkt

Z pewnością każda kobieta ma co najmniej kilka hacking życie, aby pomóc zachować piękno i przynieść dobre zdrowie. Ktoś, kto lubi myć z kostkami lodu, jeden każdego ranka rozpoczyna szklance ciepłej wody z cytryną. Dobrze, zrobić kilka wiosna zielony olej. Jest to unikalny produkt, który jest przydatny do ludzkiego ciała, nie tylko wewnątrz, ale również na zewnątrz. Ale wiele osób nawet nie słyszał, że zielony olej, jak to robi lub gdzie go kupić. I czy iloczyn czasu spędzonego? Uczymy.

Dlaczego muszę go?

Na wiosnę zawsze chcemy warzywa, owoce, świeże warzywa. Ale szczęśliwi właściciele domów letniskowych usunąć zbiorów, dla którego pracował ciężko. To tylko sezon obfitości powinien przygotować zielony olej. Już z nazwy można zrozumieć, że podstawą świeżej zieleni. Taka forma wstępna naprawdę wyjątkowa, ponieważ można ją dodać do sałatki, makaronu, ziemniaków lub zadzie. Zielony olej można smarować pieczywo i korzystać z marynatą. Smak i zapach z oleju fenomenalnego jak ucieleśniają ducha wiosny, które czasami trzeba poczuć zimę.

przygotowuje się

Jak więc przygotować zielony olej? zajmie około 20 minut i uzyskaną ilość wystarcza na 12 porcji. Wartości wychodzi bardzo demokratyczny, ale dość dużo kalorii – 469 kalorii na 100 gramów. Co o składnikach? Będziesz potrzebował 100 g zielonej cebuli, 50 g pietruszki, koper, bazylia i czosnek. również potrzebne czosnek (4 lub 4 ząbki ucieczki młodych czosnek), 350 ml oleju roślinnego i soli łyżka. Zgadzam się, nawet lista składnik brzmi całkiem apetyczny?

Rozpocząć proces

Generalnie na zielonym olej będzie żadnych zieleni. To może być kolendra, szpinak, bazylia, etc. Z łatwością można dodać w awokado i selera. Wszystkie składniki muszą być myte, kurzu, piasku i pajęczyny. Czosnek i bazylia muszą być myte każdy liść. Następnie zieloni muszą być wysuszone ręcznikiem papierowym. Teraz nadszedł czas, aby wszystko wymieszać w blenderze z dodatkiem soli morskiej. Pauza i dodać olej roślinny, a następnie na pulsujący trochę zamieszać. Jeżeli wynik jest zbyt gruba, rozcieńczyć więcej oleju w jednej porcji. Jeśli smak jest wystarczająco słona, można wlać do butelki. Przed dodaniem oleju do naczynia tary należy wstrząsnąć. Jest to produkt uniwersalny, który może być używany w domu lub zabrać ze sobą na piknik. Olej lodówka kilka tygodni jest doskonale utrzymane.

On mówi

O zielonego oleju zostawić pozytywne opinie, ponieważ produkt jest przydatny i aromatyczne. Na wiosnę jest idealny do marynowania mięsa i ryb. Dzięki niemu można przygotować oryginalne śniadanie. Wystarczy, aby zanurzyć się w chleb masłem i lekko podsmażyć. Jest to najbardziej pachnące tosty! Szczególnie podoba mi tej rodziny produktów osób z dziećmi. Nie tak łatwo dostać dziecko do jedzenia warzyw są pomocne, ale tutaj są oferowane szeroką gamę warzyw i ziół.

Z pewnymi niuansami zielonego oleju włosów może być stosowany. Ta recepta jest szczególnie istotne, aby używać oleju z awokado z dodatkiem olejku migdałowego i kiełków pszenicy, a także winogrona. Ale tutaj w mieszaninie pulpy będzie utrudniać tylko korzystanie z włosami. Jeśli się produkt w domu, po ugniatanie nacisnąć i usunąć miąższ i gotowy do scalania do butelki i przechowywać w ciemnym miejscu. Ten zielony olej regularne stosowanie wzmacnia włosy, dźwięki i odświeża skórę głowy, zwiększa elastyczność i jędrność loki. W rezultacie, zawartość tłuszczu jest znormalizowana głowy. Ale jest pewien wyjątek – wszelkie oleje kosmetyczne nie powinien być stosowany w nadmiarze. Jeśli twoje włosy szybko stają się brudne, zastosować trochę pieniędzy, odchodzenia od korzeni.