369 Shares 4617 views

"Vitaon" lek. Instrukcje użytkowania


Zdrowie – bogactwo głównego człowieka. O tym samym czasie, wielu nie zdaje sobie sprawy aż do czasu, dopóki mamy do czynienia z chorobą. Ale co, jeśli chce się uniknąć wszelkiego rodzaju kłopoty i zachować siły ciała i dobrą odporność? Dawno, dawno temu, prawie sto lat temu, człowiek urodził, który zadał to pytanie i był w stanie znaleźć odpowiedź. Nazywał się Witalij Vasilyevich karawana. Poprzez szkolenia w uczelni, studiuje medycynę tradycyjną i jogi, otrzymał wiedzę, które mogą później zostać zastosowane do stworzenia swojej balsamu. Ale po pierwsze, nie było teoria homeostazy, nazwany „system Karavayeva”. Naukowiec miał na celu nie leczenie i kontrolować stan organizmu, na co i balsam „Vitaon” został utworzony. Instrukcja użycia leku zasługuje na szczególną uwagę.

Lek „Vitaon” – właściwości farmakologiczne

Lek ten jest środkiem przeciwzapalnym. Ma właściwości antyseptyczne, przeciwbólowe oraz działanie przeciwzapalne. Lek „Vitaon” stymuluje wykazuje regeneracji antiexudative aktywności pomaga w utrzymaniu stężenia elektrolitów i CBS odzyskiwania, które jest niezbędne w przypadku gdy uszkodzenia błon śluzowych i skóry.

Wskazania, dla których zalecany lek „Vitaon” – jej zastosowanie w leczeniu zakażonych ran, oparzeń, wrzodów skórnych pojawiających się na różnym pochodzeniu, odmrożeń i odleżyn.

Postać dawkowania, w której lek jest uwalniany – olej do stosowania zewnętrznego. Produkowane grupę balsamy Karavayeva, które są przeznaczone do jamy ustnej do leczenia dzieci. Balsam „Vitaon” zawiera wyciągi z roślin leczniczych, w tym rumianek, róża, mięta, nagietek, glistnika, estragon, koper włoski, dziurawiec, tymianek, krwawnik, pączki sosny, tymianku. Ponadto sposób obejmuje eter kompozycji kamfory, pomarańczy, mięty, olejek kopru włoskiego, który ma działanie usztywniające na skórę.

wskazania

Przed zastosowaniem się do rany bandaż z gazy nasączonej olejem „Vitaon” instrukcja obsługi zaleca traktowanie zanieczyszczoną skórę. Oparzonych ujawniają pęcherzyków naskórek deskvaminirovanny usunięto i przemyto roztworem antyseptyczne. Jeśli leczenie obejmuje sposób otwarty na powierzchni rany stosuje się cienką warstwę kremu – 0,1-0,5 ml na stu centymetrów kwadratowych obszaru. Procedurę powtarza się dwa razy dziennie. Bandaże należy zmienić po dwóch lub trzech dniach, jeśli zmoknąć obficie, robią to na codzień.

Podobnie jak każdy inny lek, ma przeciwwskazań i Leków „Vitaon”. Instrukcja użycia leku informuje, że nie można stosować w przypadku nadwrażliwości. Skutkami ubocznymi olejów terapeutycznych są ewentualne reakcje alergiczne.

Preparat „Vitaon” stosuje się w leczeniu chorób dermatologicznych, rany na skórze, to jest szeroko stosowane w stomatologii. Nadaje się również do leczenia dzieci od najmłodszych lat z kolczastego ciepła, pieluszkowe, służy do codziennej pielęgnacji skóry niemowląt. Balsam wspomaga gojenie tkanek po operacji plastycznej, chroni skórę przed więdnięcia. Pomaga leczyć pękniętych brodawek sutkowych u kobiet karmiących piersią. Warunki, w których lek należy przechowywać „Vitaon” instrukcja obsługi opisuje suchym i chłodnym miejscu. Lek ten jest dostępny bez recepty.

Oprócz opisanych już oleju balsam lek „Vitaon” jest emitowane w postaci kremu na twarz, która ma działanie regeneracyjne, przyczynia się do odtworzenia elastyczności i zapobiega starzeniu się. Leczy leków mikropęknięcia, doskonale się wchłania. Zaleca się stosować go rano i wieczorem. Kompozycja krem obejmują eter, gliceryna, oleje roślinne (szałwia, jaśmin, cytrynowy, pomarańczowy), monostearynian glicerolu, stearyna kosmetycznych, emulsję wosku, propillaraben, Alfol, metillaraben. Konsumenci, którzy doświadczyli efekt „Vitaon” preparatu (krem) i całego spektrum balsamów Karavaeva, zostaw tylko pozytywne opinie.