590 Shares 2698 views

Imran Khan – obiecujący aktor Bollywood

Imran Khan – znany indyjski aktor. Działał w komediach, dramatach i melodramatów. Połączone z krwi znanych reżyserów – Aamir i Mansoor Khan. Jest wnukiem producent i reżyser Nasir Hussain. W niniejszym artykule zostanie przedstawiony krótki biografii aktora.

dzieciństwo

Imran Khan urodził się w Madison (Stany Zjednoczone) w 1983 roku. Rodzice chłopca rozwiedli się, gdy miał zaledwie 2 lata. Wraz z matką przeniósł się w Bombaju. Z powodu problemów zdrowotnych (zaburzeń psychicznych i jąkanie) i niepowodzeń chłopiec często się z jednej szkoły do drugiej. Stało się to na długo zanim dostał się do szkoły Nilgirisa.

Szkoła Nilgirisa

W tej szkole, Imran Khan, którego biografia jest znana wszystkim miłośnikom kina indyjskiego uczył się od 10 do 15 lat. Instytucja była w osadzie Geddai i ma około 25 uczniów. Nie było wody lub energii elektrycznej, ale zamieszkane przez dzikie zwierzęta. Dzieci są często przykuły dzika. Oświadczenie musiał dbać o siebie. myte oni sami uczniów przygotowano wyhodowane warzywa, a nawet zbudował mały dom. Nie Imran spędził osiem miesięcy w roku, a następnie powrócił do Bombaju. Ponieważ większość czasu chłopiec spędził w przyrodzie, w mieście nie było bardzo wygodne.

Przeskakiwanie do kina

Niewiele osób wie, że Imran Khan wyszedł z rodziny aktorskiej. Jego dziadek Nasir Hussain był słynny reżyser. Ponadto, jego krewni są znani reżyserzy – Mansoor i Aamir Khan. Jest oczywiste, że aby grać w filmie, był przeznaczony.

Imran po raz pierwszy na dużym ekranie w wieku trzech lat. Mansoor Khan wziął go w swoim obrazie „Werdykt”. Imran grał niewielką Raja. Potem jeszcze jeden epizod w filmie wuja Aamir.

Wraz z wiekiem odsetek Imran w filmie tylko rosła. Jako nastolatek, Khan postanowił strzelać swoje filmy. Pierwszy z nich został wymyślony na podstawie historii „Gwiezdnych Wojen”. Chłopak zastrzelił go do małej komory. Matka silnie wspierała go. Szczególnie silny pod względem technicznym pomógł wujkowi Mansour.

Przeprowadzka do Kalifornii

W 16 lat, przyszły aktor Imran Khan postanowił przenieść się z ojcem w Kalifornii dla szkolnictwa wyższego. Młodzieniec chciał połączyć swe życie z filmu, więc wybór padł na prestiżowej szkole w Los Angeles pod tytułem „The New York Film Academy”. Nie Imran udał się do pisarza i reżysera. Można zapytać, skąd chłopiec otrzymał szkołę podstawową w dżungli i dowiedział się o reżysera, udało się dostać do jednego z najbardziej kasowym filmem w 2008 roku? Rzecz jest kluczowym spotkaniu.

Znajomość z Abbasem

Po ukończeniu szkoły filmowej Imran powrócił do Bombaju, aby znaleźć pracę. Młody mężczyzna chciał zrobić reżyserię. Ale los zdecydował inaczej. Khan spotkał się z reżyserem Abbas Tyrewala i zaprosił go do swojego projektu. Imran bardzo spodobał się scenariusz, a on zgodził się bez wahania.

Przed obraz filmowanie Jaane Tu Abbas zdecydował się na zebranie wszystkich aktorów projektu. Directed zawiózł im Panchagi, gdzie żyli razem przez 10 dni. Abbas nawet wynalazł wspólną pracę, po którym dzieci stają się bardziej przyjazny. Oczywiście, to miało pozytywny wpływ zarówno na proces fotografowania, a oddziaływanie na ekranie pomiędzy znakami.

sukces

Po premierze Jaane Tu Imran Khan, filmy, które są znane daleko poza granicami Indii, stał się prawdziwą gwiazdą. Krytycy chwalili go w swoich opiniach, gratulacje udanego debiutu. Większość z nich przewidział Imran błyskawiczny filmową karierę. Obraz Jaane Tu wszedł do top 5 najbardziej dochodowych filmów 2008 roku.

rozwój kariery

Imran Khan, filmy, które wyglądają i rosyjskie widowni, nadal rozwijać swoją karierę aktorską. Przy wyborze projektu, użył ciekawy sposób. Podczas czytania lub słuchania scenariuszu Imran wydaje, że film wygląda. Jeśli Khan czuł, że ten obraz jest wart, aby kupić bilet, a następnie zgodził się na rolę.

Jego praca była obok filmu porwać. Nie Imran grać ciężko i zły facet. To jest dokładnym przeciwieństwem bohatera filmu Jaane Tu. Khan otrzymał rolę z wielkim trudem. Ale widzowie i krytycy wziął zdjęcie z hukiem. Kolejny udany aktor pracy był film Luck, gdzie miał okazję zagrać z takimi gwiazdami jak Sandzhay Datt, Danny Denzongpa, Mithun Chakroborty i Shruti Hassan.

życie osobiste

W wieku 19 lat poznała Imran Khan Avantika Malik. Z biegiem lat, aktor przyznał, że związek ten dał mu bardzo dużo. Stał się bardziej pewny siebie, poised i dowiedział się o sobie dużo. Rewelacje na temat relacji z Imran Avantika spowodowane w prasie sporo krytyki. Ale Khan nie zwracasz na to uwagi i stwierdza, że życie osobiste pomaga tylko w swojej karierze. Jako przykład przekonania, nazwał Hrithik Roshan, Amira Khana i Shah Rukh Khan. Podmioty te pobrali się na początku swojej kariery i jest nadal bardzo popularne. Zaangażowanie Avantika i Imran miała miejsce w 2010 roku na farmie należącej do rodziny panny młodej. Rok później wzięli ślub. Ceremonia odbyła się w cywilne Pali Hill, w domu Imrana. W wywiadzie aktor powiedział, że nie chce być w wiadomościach za pomocą spekulacji i kontrowersji, ale jego życie osobiste są trzymane z dala od centrum uwagi. Pod koniec roku 2013, Imran Khan i jego żona dowiedziała się o szybkiego uzupełnienia rodziny. W połowie 2014 roku, córka pary urodził Malik.

ciekawostki

  • Aktor uwielbia czytać. W swoim pokoju biblioteka.
  • 14 lat, Imran pracował w szkółce krokodyla.
  • Kahin To – aktor ulubiona piosenka.
  • W żółtym domu Khana, chociaż jego ulubiony kolor – niebieski. Wewnątrz domu zmienia kolory co 6 miesięcy.
  • W rozmowie z Imran poproszony o opisanie sobie dziesięć słów. Oto, co aktor powiedział: „Prosty, bezpośredni, kulturalny, miły, spokojny, elegancki, introspekcji, towarzyski, uparty, spokój”