396 Shares 3892 views

Koń i Monkey: zgodność wschodniej horoskop

To może być bardzo interesujący mieć takiej unii, jako konia i małpa. Zgodność osób urodzonych w latach tych zwierząt, niemal doskonały. I jest to spowodowane przez odpowiednie znaki. Nie, nie są one takie same. I ich interesy mogą być różne. Ale postawa tych różnic tylko skorzystać.


Samica i samiec konia małpa

Jeżeli para szybko rozprzestrzeniać jako lidera i podwładnego, Unia otrzymała silny. Zwykle kwestia dominacji decyduje się na początku relacji. Jednak każda działać w różny sposób, aby pokazać, kto jest szefem w tej parze. Człowiek osiąga żądaną przebiegły długo wykluciu skomplikowany plan. A dziewczyna będzie działać przez.

Jaki jest osobliwością takiej unii, jako konia i małpa? Zgodność tych ludzi będzie w stanie, gdy ona pogodzić się z wrażliwością swojego partnera, a mężczyzna, z kolei, zrozumieć, że zazwyczaj nie idzie do przodu, aby zranić jego uczuć, ale po prostu dlatego, że jest jego natura.

We wszystkich innych aspektach ich pełnej harmonii. Romans i iskra w tej parze będzie zawsze obecny. Nawet po kilku latach małżeństwa. Nawiasem mówiąc, życie rodzinne dla nich – to nie jest rutynowa, ale coś zabawne i interesujące. Oni wiedzą, jak radzić sobie z codziennymi trudnościami i praktycznie bez debaty. Jeśli każda z nich radzą sobie z ich własnym interesem, wielki okazują unii.

Mężczyzna i kobieta koń małpa

I na tej pary trzeba powiedzieć kilka słów. W takie połączenie może być bardzo skuteczne, aby włączyć związek o nazwie „Koń i pies”. Zgodność za doskonałą małżeństwa. Zarówno on jak i ona – wiesz, romantycznych mężczyzn. Dziewczyna Monkey – bo to jest jej kobiecy charakter. Człowiek, urodzony w Roku Konia – bo ma taki charakter. doceni jego aktywność, życzliwość, dobroć i piękno. I jeszcze jak ona to lubi. Dziewczyna, dla romantyków, którzy dają jej wybrańcem być gotowa dla niego wiele. Nawet zorganizować imprezę w domu. Niech ją tak kocha do takich zdarzeń, ale przeciwko konieczności ich w „zamku”. Oto tylko człowiek-koń jest w stanie znaleźć kompromis. On jest liderem tych stosunków. Ponieważ rzadko złamie ten związek jako konia i małpa.

Zgodność przyjaźni, nawiasem mówiąc, jest również dobre. Są one idealnie dopasowane do siebie jako przyjaciół. Mogą one okazać się bawić przez cały dzień. Dodatkowo, każdy ma coś do uczenia się od siebie nawzajem. Jazda Monkey pokazuje, jak ważne jest, czasami, aby myśleć racjonalnie i myśleć na każdym kroku, kierując się zdrowym rozsądkiem. A to z kolei powie, jak wydostać się z niektórych sytuacjach korzystających stealth.

na błonie

To jest – ważną częścią każdego małżeństwa. Tego samego zdania jest podzielane przez konia i małpa. Kompatybilność w łóżku mają prawie doskonały. Lubią eksperymentować, a ich życie seksualne jest tylko pełne odmiany. I trudno powiedzieć, które jeden z partnerów jest ono najbardziej potrzebne.

Koń jednak bardziej romantyczna osoba. Monkey bardziej pasja i energia. Co jest dobre, bo oni wzajemnie się uzupełniają. Wiele osób uważa, że nie można pozwolić intima zajmują tak ważne miejsce w związku. Ale tu u koni i małp takie myśli nie powstają. Często nawet ta metoda, aby rozwiązać swoje problemy i pogodzić.

minusy

Było to możliwe, aby zrozumieć, że taki związek, jak konia i małpy, zgodność jest bardzo obiecująca. Ale, jak w każdym innym przypadku, a oni mogą mieć spory. Na przykład, małpa często wyświetla pasywne partnerskie konie. Tak, są one zarówno chwytliwe, zabawny i czasami głośno. Oba cieszą się dużą firmę i podróży. Jednakże, konie, czasami wymaga pełną prywatność. I, ogólnie, okazuje się nagle. Ważne jest, aby zapewnić im taką możliwość.

Koń z kolei nie lubią nadmiernego ingerencji Małp. Osoby urodzone w Roku zwinny zwierzęcia, nawet nie zauważy dla danej jakości.

Bardzo rzadko występują kłótnie w tej pary jako koń i małpa. Zgodność zakochany te dwa naprawdę dobre. Ale istnieją różnice. Minor, małostkowy. Przypuśćmy, że jeden z małżonków chce jechać na wakacje na tropikalnej wyspie, a z drugiej – pokolesit samochodem po Europie. Lub wychowawczych. Konie starają się zaszczepić w tożsamości dziecka. Małpy i nie wierzą, że trzeba się wyróżniać. Ale jest jakiś problem w ich sojusz został rozwiązany. Oni wiedzą, jak znaleźć kompromis.