110 Shares 4167 views

Christian Serratos: kariera aktorka

Christian Serratos jest dość popularne w amerykańskiej aktorki. Często bierze udział w wielomilionowe obrazów. Według standardów Hollywood, była bardzo młoda i jej krytycy przewidują obiecującą przyszłość. Wielki film z Christianem przez 14 lat, a co roku na ekranie pojawia się coraz częściej. Opinia publiczna, to stał się znany po strzelaninie w serii „Zmierzch”, gdzie zagrała dziewczynę głównego bohatera kolorowe.

biografia

ur Christian Serratos w słonecznej Kalifornii w 1990 roku. Tam i rozpocząć trening. Jej matka – pochodzenia meksykańskiego. Ona – bardzo utalentowany i ekscentryczna osobowość, co znajduje odzwierciedlenie w wychowaniu córki. Christian Matka – dość popularny amerykański projektant. Od wielu lat produkuje własną linię biżuterii. ojciec aktorki jest pochodzenia włoskiego i irlandzkiego. To w dużej mierze wyjaśnia wygląd chrześcijanina.

Od dzieciństwa była zainteresowana działania. Według opowieści rodziców, ona uwielbiała parodia widać na pokazach telewizyjnych dla rodziny i przyjaciół. Rodzice sami ściśle związany ze światem show-biznesu. Dlatego też, w 7-letniej Christian Serratos dostaje pierwsze doświadczenia modelowania. Rodzice wysłać ją do sesji zdjęciowej w popularnym agencji modelek „Ford Models”. Fotografowie powiedzieć naturalną charyzmą i urok dziewczyny.

Doświadczenia obsada

Christian z rodzicami przeniósł się do Los Angeles. Jest zainteresowany w łyżwiarstwie figurowym i tańca współczesnego. Nawet biorąc udział w różnych konkursach. Jednak ta dziewczyna sen – świat kina. Począwszy od lat 14, Christian Serratos wystąpiła w krótkich filmach i serialach. Aw 2005 roku otrzymała swoją pierwszą rolę w popularnym serialu „Zoey 101”. Obraz był bardzo udany i dochodów, a szacuje się krytyków. Więc ona dostaje oferty i inne role.

Jest to głównie młodzież i nastolatków komedia. Naturalne gry oraz możliwość rozwijać się w rolę pomagając aktorka wygrać w sercach młodych ludzi. Po głównej roli w serialu „Hannah Montana”, Christian dostaje rolę w filmie, który przyniesie jej międzynarodową sławę.

Christian Serratos w „Zmierzchu”

W roku 2008 firma „Summit Enterteyment” postanawia sfilmować bestseller Stefani Mayer „Zmierzch”. Christian Serratos próbuje się w roli dziewczyny głównego bohatera – Anzhely Verber. Reżyseria ketrin Hardvik trwa dziewczynka z zespołem po pierwszym przechwycenia. Angela – to postać z drugiego planu, jednak jest dość skomplikowana. Dziewczynka idzie niemowląt infantylizm, nieśmiałość, a na tym samym czasie, naturalną zdolność do empatii i pomocy. Christian był w stanie dokładnie przekazać uczucia i emocje charakteru książki na ekranie.

Pierwsza część „Zmierzchu” nie przekroczyła wszelkie oczekiwania szalenie popularne. Tysiące nastolatków na całym świecie wklejony plakaty z głównych bohaterów w swoich łóżkach, a oczekuje się kontynuacji. Znaczna liczba fanów Christian Serratos. Filmy według powieści Meyer wyszedł następujące 4 lata. Christie brał udział we wszystkich grał swoją rolę idealnie.