703 Shares 7609 views

Aksenov Sergey Valerevich: biografia i ciekawych faktów z życia

Aksenov Sergey Valerevich rozpoczął karierę polityczną jako prosty zastępcy. Dzięki wytrwałości i aktywności został mianowany szef Półwyspie Krymskim po powrocie do Rosji. Odznaczony Orderem „Za Zasługi”.

Sergei Aksenov: A Biography szefa krymskiego

Sergey Aksenov urodził się w Mołdawskiej SRR (obecnie – Republika Mołdowy), w małej miejscowości Balti, 26.11.1972 roku. Informacja o rodzicach – Valerii Nikolaeviche (urodzony w 1949) i Nina Semenovna (urodzony w 1949 roku), bardzo mało. Wiadomo, że byli obywatelami Ukrainy. Sergey ojciec był przewodniczącym partii „rosyjskiej społeczności”. Pracował jako dyrektor generalny LLC „Panel System” w Symferopolu.

Zadatki na lidera Sergey Aksenov zaczął się pokazać w szkole. Po pierwsze, aktywnie uczestniczył w działaniach pionierskich. Następnie w Komsomołu. W szkole został wybrany kapitanem drużyny piłkarskiej. Grałem dobrze. Siergiej studiował prawie jako „doskonałe”. Jeśli okoliczności były inne, być może on byłby w stanie zrobić dobrą karierę piłkarską.

Gdzie studiował Sergey Aksenov

Aksenov Sergey Valerevich studiował w wielu miejscowej szkoły 6. W 1989 roku ukończył ze srebrnym medalem. Od komsomolskich doskonałych właściwości nadano mu. Po otrzymaniu certyfikatu Sergey natychmiast w lewo do Symferopola. Nie poszedł na studia w wojskowej Politechnika na specjalności „budowa wojskowego”. Po ukończeniu obronił dyplom.

Ale to nie powstrzymało Aksenov i uczestniczących w sposobie ich zarządzania i ekonomii. Nie Sergey uzyskał stopień licencjata na Wydziale Ekonomicznym, a następnie – Master „Finanse i Kredyt”. Aksyonov ukończył z wyróżnieniem Uniwersytet.

Inne Aksenov do kariery politycznej

Po ukończeniu SVVPSU Sergei Aksenov rozpoczęła prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie produkcji i sprzedaży produktów i towarów w puszkach. Zastępca dyrektora:

  • 1993-1998 gg. – spółdzielnia "Hellas";
  • Od 1998-2001. – LLC "Asterix";
  • 2001-2014 gg. – "Escada" LLC.

Będąc jednym z liderów w liczbie spółdzielni i firm zaangażowanych w tej działalności, a przez wiele lat, Siergiej Aksenov. Jego biografia w tym czasie niczym niezwykłym nie uzupełniane.

Początki działalności politycznej Aksenov

Polityka Sergey Aksenov został zatrudniony w 2008 roku. Zacząłem z aktywnych działań politycznych i społecznych na Krymie. Wstąpił do „rosyjskiej społeczności” półwyspu i był już lat w Radzie Koordynacyjnej „dla rosyjskiego jedności.” Po roku dołączył do rady „aktywów cywilnego.”

Sukces na arenie politycznej

Poprzez aktywny, Aksenov Sergey w 2010 roku stał się liderem krymskiej ruchu „Rosyjska Jedność”. Musiał walczyć z wieloma przeciwnikami politycznymi. Aksenov i ruch, który prowadził, oskarżony o własności atakach Raider.

Tylko zrobić przeciwników Siergiej nie mógł nic zrobić, ponieważ nie ma dowodów działalności przestępczej nie było. Pomimo zarzutów, w 2010 roku został członkiem Rady Najwyższej Półwyspu Krymskiego szóstego zwołania. Uznanie polityków i kolegów Krymskiego populacji Aksenov Sergey wygrał dzięki jego poglądów, które są priorytetem:

  • interesów narodowych Rosji ;
  • samowystarczalną gospodarką Federacji Rosyjskiej;
  • wsparcie rosyjskich producentów;
  • zróżnicowanego systemu podatkowego, zniesienie półwyspu dla biednych obywateli.

W dniu 27 lutego ubiegłego roku, Siergiej Aksyonov – szefa Rady Ministrów z Krymu. Stanowisko to zachowuje on do dnia dzisiejszego.

Aksenov Sergey: Krym. Biografia jest już rosyjski polityk

W 2014 roku, podczas zamachu na Ukrainie, w sprawie Rady Najwyższej Krymu budynku rosyjskiej flagi pojawiły. To zwołała nadzwyczajne posiedzenie, na którym większość głosów Aksenov został mianowany premierem Krymu, który w tym czasie był jeszcze częścią Ukrainy.

Turchinov uznane za nielegalne decyzja Sił Zbrojnych Azerbejdżanu i przeciw Aksenov była sprawa karna. Sergei pobierana z przymusowego przejęcia budynku rządu półwyspu. Ale nie Aksenov również bezczynności. Niezwłocznie po jego powołaniu do Zarządu premiera, on stonowane wszystkie krymskich organów ścigania i poprosił o pomoc do Putina z prośbą o poparcie dla krymskich ludzi.

Wiele musiał znosić Sergeyu Valerevichu przed referendum (to był jeden z organizatorów), w którym ludność półwyspu niemal jednogłośnie głosowała do oderwania się od Ukrainy i wejścia w Federacji Rosyjskiej. Po aneksji półwyspu do Federacji Rosyjskiej Aksenov Sergey na równi z niektórych innych polityków byłem w „czarnej liście” Zachodu. Wobec jego osoby nominowane sankcje osobiste. Tak i pozostawić go podczas gdy w Europie jest wysoce niepożądana.

Sergey Aksenov stał szef krymskiej

Mimo protestów na Ukrainie i na Zachodzie, 18 marca 2014 Krym stał się częścią Federacji Rosyjskiej. Umowa została podpisana przez premiera Siergieja Peninsula Aksenov, przewodniczący Rady Koordynacyjnej Konstantinov i Czałyj i rosyjskim prezydentem Władimirem Putinem.

09 kwietnia ubiegłego roku, Sergey Aksenov został członkiem prezydium Rady Państwa. 14 tego samego miesiąca roku został powołany na stanowisko szefa tymczasowego półwyspu. We wrześniu 2014 roku Rada Państwa Krym uznała kandydaturę Aksenova dokładnie. A od 9 października 2014 oficjalna szef Krymie – Sergey Aksenov. Został wybrany jednogłośnie. stanowisko premiera była dla niego w niepełnym wymiarze godzin.

Jak dla zwykłego krymskiej one zatwierdza jego działalności na swoim stanowisku. mieszkańcy Półwysep Aksenov są przestrzegane, a wielu uważa Zbawiciela. Rzeczywiście, dzięki jego inicjatywie, żyją pod spokojnym niebem i usłyszeć ogień artyleryjski. W domu krymskich Punishers nie spiesz się, a ich dzieci nie mają do chwycenia za broń, aby bronić swojej ziemi. Ludzie mogą swobodnie mówić ich językiem ojczystym, do szkoły i rosyjskojęzycznego czuć się bezpiecznie.

Niewątpliwie Aksenov przejdzie do historii, a jego nazwa zostanie zapamiętany przez potomnych. Ponieważ ważne kroki były one zasługują na mówienie o nich pamiętać.

Życie osobiste Siergiej Aksenov

Jego życie osobiste Aksenov Sergey nie chce umieścić na wyświetlaczu. Na początku lat 90. spotkał się z Elena Dobrynia. Ukończyła krymskiej Akademii Rolniczej na Wydziale Ekonomicznym. Raz poślubiła Sergei Aksenov.

Na ekonomista specjalność Elena i działalności gospodarczej i jej mąż studiował razem. W swoim rodzinnym „Skarbonka” ma kilka agencje nieruchomości, biura podróży i kilka firm sprzedających środki czystości, wyprodukowanych towarów i produktów.

W 1994 roku rodzina Aksenov miał córkę, która została nazwana Christina. Trzy lata później, Oleg urodziła – syn i spadkobierca Siergieja. Teraz jego dzieci studiuje w prestiżowych uniwersytetów.

Sergei dochód w pierwszym roku na stanowisku szefa krymskiego osiągnąć nieco ponad 1,5 mln rubli. W deklaracji stwierdzono, że nieruchomość tam nieruchomości. Ziemia, dom i mieszkanie wynajmuje Aksenov.

Jego żona Helen ubiegłym roku zarobił około 3 milionów rubli. Ona jest właścicielem siedmiu lokali niemieszkalnych oraz trzech mieszkań o powierzchni prawie 200 metrów kwadratowych. Plus, właściciel Elena wielu działek. Ich łączna powierzchnia wynosi 1568 metrów kwadratowych. Jest również w posiadaniu żoną Sergeya Aksenova jest obszarem domek od 577 m² do samochodu BMW750.

Elena pochodzący z czasu około wsparciu męża. A w czasie, gdy Siergiej był prosty biznes, a jego polityczna kariera. W wolnym czasie, rodzina Aksenov woli podróżować.

Jak skontaktować się z Siergiejem Aksenov?

Jeśli mieszkańcy półwyspu masz jakieś pytania lub sugestie, będą one odpowiedzieć na głowę Krym – Sergey Aksenov. Hotline utworzona specjalnie do komunikacji. Połączenia są bezpłatne. Infolinia działa w dni powszednie od 10 rano do 6 po południu. Wszystkie wnioski i sugestie są obowiązkowe. Zadzwoń, zadzwoń: 0-800-505-525, 79780000511 i 79780000510. Również skontaktować się z głową na Krymie może być przez Facebook.

Nominacje Siergieja Aksenov prowadzone przez telefon: 54-45-58 i 27-64-68.