610 Shares 4936 views

Filmy o Kopciuszku i księżniczek: najlepsza lista kondygnacji, opinie

Kopciuszek i Księżniczka zawsze były interesujące dla dziewczynek w każdym wieku. Te bajeczne postacie powodują ich uczucia i radość. Nawet kobiety, takie jak filmy o Kopciuszku i księżniczek. Lista tych obrazach zadowolić telezritelnits. Lista ta ma kilka ciekawych komedii i melodramatu. Każda dziewczyna lub dziewczyna może wybrać dla siebie ciekawy film.

ekscytujące komedia

Główną bohaterką obrazu „Princess Protection Program” – dwóch młodych dziewcząt – a Rosalind Carter. Te piękne dziewczyny są bardzo różne. Oni żyją daleko od siebie. Mają różne kręgi społeczne i kulturę.

Carter – prosta dziewczyna. Ona mieszka w małym prowincjonalnym miasteczku z moim tatą, który pracuje w tajnej organizacji. Carter przyzwyczaiła się do faktu, że jej życie nie glamour lub luksusowych. Lubi piękno swoich domach. Co więcej, ta młoda dziewczyna może łatwo radzić sobie sami. Rosalind – księżniczka, która mieszka w małym kraju. Z narodzinami jej życie pełne jest pięknych, drogich rzeczy. Ponadto, dziewczyna od dzieciństwa zna etykietę.

Te dwa słodkie dziewczyny były początkowo nieznane. Ale gdy doszło do zamachu stanu, piękno Rosalind musi uciekło. Tutaj robi specjalnego agenta, który kieruje programem do ochrony monarchów. On składa księżniczkę w domu, oszczędzając w ten sposób jej życie. Teraz Rosalind musiała prowadzić inną drogę życia. Czy dziewczęta dogadać – oto jest pytanie. Ten obraz jest jak wielu ludzi. Niektóre mamusie czuć ten film pouczające.

film Kopciuszek

Pamiętaj Cinderella historię z dzieciństwa? Wzorzec ten jest bardzo podobny do niego. Głównym bohaterem filmu „Historia Kopciuszka” – siedemnastoletni letniej dziewczynki o imieniu Sam. Ona mieszka z przyrodnimi siostrami i macochą. Dziewczynka szkoły zastraszany. Sam chce iść do Princeton University. Ta dziewczyna mówi jej wirtualny przyjaciel przydomek Wędrowca, który w rzeczywistości jest obrońcą drużyny futbolowej szkoły. Mężczyzna proponuje, aby sprostać Sam na balu, który odbędzie się z okazji Halloween.

Urocza dziewczyna Sam pojawi się przed tajemniczego wielbiciela w masce i pięknej sukni. Oto, jak się wydaje, początek historii miłosnej powinno być. Ale nagle telefon wywołać wszystkie łupy. Teraz nie można dokładnie przewidzieć, czy tych dwóch samotnych serc razem …

Malowanie „Historia Kopciuszka” lubił dużo. Niektórzy uważają, że to opowieść studio „Disney” jest idealny do oglądania rodzinnego. Więc należy poświęcić czas na malowanie.

„Bajkowe Boże Narodzenie”

Kiedy zmarł Jules siostra, ona stała na straży swoich dwóch siostrzeńców – nastolatek i siedmioletnią dziewczęcy. Kobieta ma nie tylko karmić i ubierać swoje dzieci, ale aby dać im uwagi i opieki. Bo teraz Jules jest zobowiązany do zastąpienia ich matki. W okresie przygotowań do Bożego Narodzenia rodzina idzie do dziadka w Europie. Jest Jules i dzieci znajdą wiele przyjemnych niespodzianek i ciekawych spotkań. Jak znaleźć dziewcząt „Bajkowe Boże Narodzenie” – jest to bardzo łatwy film, który jest przyjemność obserwować, szczególnie w okresie świąt Bożego Narodzenia. Ci, którzy widzieli film mówią, że jest to bardzo interesująca historia.

Ciekawy film o Kopciuszku naszych czasów

Ta historia jest o dziewczynie o imieniu Kate, która szybko wznosi się przez szeregi. Ale pewnego dnia zakochuje. Ona jeszcze nie był tak szczęśliwy. Ale wkrótce dowiaduje się, że to nie była prawda, ale tylko sprytnie zaplanowany plan. W tej grze Katiusza jest tylko pionkiem. Teraz dziewczyna nie jest szczególnie zainteresowany w pracy i karierze.

Po uspokoiła się nieco, zdecydował się na większych zmian. I wpłynie to nie tylko praca, ale również wygląd, a także myśleć o dziewczynie. Dość interesujący jest serial „Not Born piękne.” Film ten był bardzo popularny po zwolnieniu. Wiele dziewcząt i wciąż kocham tę serię. Obraz pokazuje jak można zmienić swoje życie na lepsze, jeśli chcesz, oczywiście.

„Rzymskie wakacje”

Ten obraz opisuje niesamowite przygody młodej osoby królewskiej w starożytnym mieście. W Rzymie na oficjalną wizytą przychodzi księżniczka o imieniu Anna. Jej dni są malowane dosłownie z minuty na minutę. Anna jest zobowiązany do udzielenia wywiadu, odwiedzić różne miejsca do odwiedzenia na oficjalnej piłki.

Pod koniec wieczoru księżniczka przychodzi załamanie nerwowe. Lekarz daje jej jakieś lekarstwo. Ale dziewczyna nie chce odpocząć, ucieka z ambasady, aby wybrać się na spacer wokół samego miasta, bez osłon, dziennikarzy i apartamentów. Ich wolność księżniczka bardzo zadowolony. Lubi chodzić po ulicach pięknego miasta, obserwując ludzi.

Ale jej dojść łamie sedacji, co dało lekarza. W rezultacie, księżniczka zasypia na parapecie domu. W tym czasie, po prostu wrócił do domu amerykański dziennikarz Dzho Bredli. On nawet nie wiedział, że pod domem, aby znaleźć księżniczkę. Chociaż raz nie zdawał sobie sprawy, że przed nim królewski. To, co zaczęło się zabawy i ekscytujące wakacje Anna. „Rzymskie wakacje” – to film, który zostanie zapamiętany na długo. Inny obraz, jak mówią ci, którzy go obserwował, wielką historię. Aktorzy, którzy grali w filmie, bardzo piękna i utalentowana.

"Pretty Woman"

Co jeszcze warto zobaczyć filmy o Kopciuszku i księżniczek? Lista będzie kontynuować obraz zatytułowany „Pretty Woman”. Film ten nie jest dla dzieci, ale jest to godne uwagi, ponieważ tutaj, jak w bajce, biedna dziewczyna staje się księżniczką. Obsada w filmie są Richard Gere i dzhuliya Roberts. Tycoon „bierze” na jedną noc jest bardzo piękna dziewczyna. Rano, on zaprasza ją do przyłączenia go przez tydzień. To naturalne, że ta usługa będzie hojnie zapłacił. Dziewczyna, oczywiście, zgadzam się na taką kuszącą ofertą. Ale gdy zapłacił okres dobiega końca, obaj ludzie nie chcą opuścić. To zdjęcie zostało nominowane do „Oscara” w 1991 roku. Ona również otrzymał 4 nominacje do nagrody BAFTA.

Film bardzo wielu ludzi. Często są przeglądania. Po tym wszystkim, w filmie jest wiele dobrych, pozytywnych rzeczy, które zachwycają publiczność głęboko. Niektórzy ludzie nie akceptują tego obrazu, biorąc pod uwagę propagandy filmowej prostytucji. Wszakże w ten sposób główny bohater, aby zarobić pieniądze.

„Jak zostać księżniczką?”

Co jeszcze warto zobaczyć filmy o Kopciuszku i księżniczek? Lista będzie kontynuować malowanie „” Jak zostać księżniczką?”.

Główny bohater – Mia. Jest to wspólny niepewnie dziewczyna z piętnastu. Mia mieszka w San Francisco. Dziewczyna idzie do szkoły, marzy o miłości, najpopularniejszy faceta – Josh. Ale chłopak, oczywiście, nie widać „szarą myszką”. Pewnego dnia babcia przychodzi i opowiada ciekawą rzecz. Mówi Mia, że jej ojciec był tronu Genowii. To staje się obecnie księżniczka Mia. Ona musi nauczyć się rządzić krajem. Ale dziecko nie wie, jak się zachować, i wygląda reprezentacyjny. Wtedy babka bierze sytuację w ręku. Po tym, zanim Mia dostaje trudny wybór.

„Jak zostać księżniczką?” – to prawdziwa bajka. Ten obraz jest z pewnością ciekawy, fascynujący. Zobacz może być tak wiele kobiet powiedzieć. Ale ten rodzaj filmu jest warte oglądania tylko małą dziewczynką.

wniosek

Teraz, gdy wiesz, jakie są interesujące filmy Cinderella i Księżniczki, wykaz podano powyżej. Mamy nadzieję, że te filmy będą cię lubi, a masz dobry czas.