866 Shares 3963 views

Jamal (piosenkarka): biografia, twórczość i życie osobiste

Nasza dzisiejsza bohaterka to ukraińska piosenkarka Jamala. Chcesz wiedzieć, gdzie dorastał i studiował? Jak jest jej życie osobiste? Teraz powiemy wszystko.


Singer Jamal: biografia, dzieciństwa i dorastania

Urodziła się 27 sierpnia 1983 w Kirgistanie. Później rodzina przeniosła się do słonecznej Krymie. Susana Dzhamaladinova – tak naprawdę nazwać naszą bohaterkę. A obecny pseudonim piosenkarza – skrócona forma nazwy.

W jaki rodzina została wychowana przyszłą gwiazdą ukraińskiego show-biznesu? Jej rodzice są także muzykami. To oni zaszczepił miłość do sztuki Susana. Mama ma wiele lat pracował jako nauczyciel w szkole muzycznej. Mój ojciec ukończył ze stopniem „dyrygent”.

Jego wokal zdolności dziewczynka wykazała w ciągu 3 lat. Występowała wzruszającą piosenkę dla rodziców i dziadków. To był dopiero początek. W wieku 9 Susana nagrany na płycie taśmy kasety piosenek dziecięcych.

W Ałuszta Dziewczynka odwiedziliśmy dwie szkoły – normalne i muzykę. Od kilku lat, nauczyła się grać na fortepianie.

studentship

Po otrzymaniu „maturę”, Susana poszedł do Symferopola. Tam został przyjęty do Wyższej Szkoły Muzycznej secesji „śpiewu operowego.” Była uważana za jedną z najlepszych uczniów.

Nasza bohaterka kontynuowała naukę w Kijowie. Udało jej się zrobić po raz pierwszy w Narodowej Akademii Muzycznej. Jako student, brała udział w różnych konkursach i festiwalach.

Początek działalności twórczej

Brunetka ustalił cel – podbój Ukrainy i innych krajów. Podeszła z kreatywnym nickiem – Jamal. Piosenkarz był zafascynowany muzyką Wschodniej i jazzu.

Pierwszym, który zwrócił uwagę na utalentowaną dziewczyną był producent Elena Koledenko. Zaprosiła Susana jego musicalu „Pa”. Nasza bohaterka rozpoczął próby. W 2007 roku premierę jej udziałem.

Jamal postanowił zademonstrować swoje umiejętności wokalne w konkursie „New Wave”. To było w 2006 roku. Udało jej się przekazać eliminacjach i wprowadź liczbę uczestników. Jamal i piosenkarka z Indonezji, otrzymał pierwsze miejsce.

W okresie od 2009 do 2010 roku. występowała w operze. Brała udział w kilku produkcjach ( „The Spanish Hour”, opera oparta na Jamesa Bonda i innych).

W 2011 roku udał się do Jamal „Eurowizji” wycieczkę selekcji. O prawo do reprezentowania Ukrainy w konkursie walczyli setki młodych i utalentowanych wykonawców. Niestety, Susana nie przeszedł rundę kwalifikacyjną.

obecny

W 2012 roku brała udział w ukraińskim show „Gwiazdy w operze”. Występowała w kilku Vladom Pavlyukom. Ich duet był twardy i udane. W końcu, Vlad i Jamal uznane zwycięzców projektu.

Nasza bohaterka nie zamierza na tym poprzestać. Brunette takich mistrzów muzyczne wskazówki jak soul, bluesa i jazzu. Jej koncerty odbywają się nie tylko w Rosji i na Ukrainie, ale również poza tymi dwoma krajami.

Jamal – piosenkarka, która dzieje się mówić na „Eurowizji-2016”. Ona będzie reprezentować Ukrainę z piosenką „1944”, który opowiada o deportacji Tatarów krymskich. Jakie są szanse na wygraną? Chociaż trudno jest ocenić.

życie osobiste

Wielu fanów chce wiedzieć, czy wspólne z kimś Jamala. Singer doskonale chroni prywatność od ingerencji z zewnątrz. Stało się to wicher romans. Ale w poważny związek, że nie płynęła. W tej chwili, piosenkarka nie jest żonaty. Dzieci ona nie ma.

W wywiadzie dla mediów drukowanych Jamal wielokrotnie uznał, że przez większość czasu poświęca pracy. Ona mieszka w Kijowie, a rodzice – w Ałuszta.

Konkludując

Teraz wiesz, kto to Jamala. Piosenkarka ma wielki talent, doskonałe dane zewnętrzne i bogaty świat wewnętrzny. Życzymy jej samych sukcesów w pracy i życiu miłosnym!