515 Shares 3598 views

Jak dostać się do parku wodnego na przedmieściach? Zdjęcia i opinie

Wielu marzy aby spędzić weekend lub urlop w kraju. Idealne miejsce do wypoczynku rodzinnego i zdrowia jest na przedmieściach. Wśród wielu hotelach, domach spokojnej starości, pensjonatach pojawiają się idealne do użytecznego i pełne zabawy rozrywki. Tutaj, dziewicza przyroda, błękitne jeziora, czyste rzeki, bez zgiełku miasta.

Najlepszym miejscem na pobyt

W regionie moskiewskim mieć dobry wypoczynek o każdej porze roku. Tutaj można cieszyć się śpiew ptaków, jazda konna. Goście mogą wybrać się na przejażdżkę na sankach, nartach, chodzić po ścieżkach leśnych, oddychać świeżym powietrzem. Ponadto, istnieje wiele domów wakacyjnych z parku wodnego, gdzie wiele rozrywki dla dzieci i dorosłych. Park wodny w Moskwie – opłata z żywością, dobry nastrój, pozytywne emocje.

„Kwa-Kwa Park” – dużo zabawy

Trochę latem i zimą można uzyskać poprzez reszty miasta. W miejscowości Mytishchi to największy park wodny na przedmieściach, a także w Rosji i Europie. Obszar szeroki wybór atrakcji jest 4500 m2. Długość niektóre zjeżdżalnie „Kwa-Kwa Park” – 120m. A może po prostu bawić się na zjeżdżalniach 7 rodzajów bardzo różnej złożoności, w tym dzieci. Znajdź te zabawne atrakcji wodnych w: Moscow region, Mytischi, st .. Komunistycznego 1 TC XL. To wspaniałe miejsce może zastąpić ulubione kurorty południowych mórz. Przed wyjazdem, można zadzwonić pod następujące numery telefonów: +7 (496) 5673871, +7 (495) 2293099.

Park Hotel "Festival" z aquacomplexes

Hotele w Moskwie „all inclusive” z parku wodnego, można spędzić w nowoczesnym Park Hotel „Festival”. Jest ona wyposażona w nowy kompleks, gdzie znajdują się zjeżdżalnie dla dzieci i dorosłych. Tutaj można także zrelaksować się w łaźni tureckiej, rosyjska łaźnia, sauna fińska. Doświadczeni trenerzy dadzą młodym turystom profesjonalne lekcje pływania. Dzieci do lat 5 wstęp wolny do parku wodnego znajduje się również 50% zniżki dla dzieci do 14 lat. Po kąpieli można podziwiać egzotyczne ryby w wielkim akwarium. Integralną częścią Park Hotel znajduje się bar z sokami. Tutaj każdy znajdzie swoją sympatię z ulubionych herbaty użytecznych roślin, warzyw i soków owocowych.

Hotele w Moskwie z aquaparku – dobry, zabawa, pozytywne emocje. Działa zarówno latem jak i zimą. Najbardziej odpowiedni dla rodzin. Ci, którzy jeszcze nie byli w parku wodnym, nie martw się: doświadczeni instruktorzy zawsze pomoże dobrać sprzęt do labiryntu wodnego. W przerwach między zabiegami wodnymi mogą odwiedzić bardzo kameralna restauracja „Heart of Paris”. Najwybredniejsze smakosze znajdą wśród różnorodności ich delikatne dania. Aby odwiedzić hotel z parkiem wodnym w Moskwie „Festival”, prosimy o kontakt pod numerami telefonów: +7 (499) 2167425, (4912466360 +7.

Pensjonat „Polana” z atrakcjami wodnymi

dzielnica Odintsovo nad brzegiem rzeki Moskwy – to idealne miejsce na wypoczynek na wsi. To właśnie tutaj, wśród wspaniałej przyrody, znajduje się pensjonat z aquaparku na przedmieściach, „Polana”. Odejść od zgiełku miasta, cieszyć się świeżym powietrzem, naładować swoją energię wody, warto odwiedzić ten wspaniały pensjonat. Aquapark instytucji przyjmuje gości od stycznia do grudnia (przez cały rok). Nawet w ferie zimowe , można wrócić do ciepłych letnich kąpieli w uroków sportów wodnych. Dorośli spotykają się tu dwa „gidrotruby” ze stromych zakrętów i długich zjazdach. Ponadto, nie jest zjeżdżalnia bardzo szybki dla tych, którzy lubią dreszczyk emocji. Dzieci również nie pozostanie bez rozrywki, specjalne niskich wysokościach stoków przygotowanych dla nich.

Goście „pola” będą mogli podziwiać wodospady, gejzery, grzyb wodny, wentylatory, pistolety. Zainteresowani mogą odwiedzić basen, jacuzzi, wodospady, łuki. Dla tych, którzy po prostu uwielbia pływać w basenie, dwa długie utwory przygotowane. Młodzi goście mogą wziąć udział w zawodach sportowych. I dla matek i ojców, aby znaleźć przytulne salony, sauny i solarium. Aby zyskać siłę i orzeźwienie, można spojrzeć na Cafe Pension „Polana”. Park wodny jest otwarty codziennie oprócz poniedziałku (dzień czyszczenia). Jeśli chcesz park wodny na przedmieściach, można bezpiecznie przejść do wsi Gorki-10, Odintsovo District. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt na +7 (495) 6496453.

Hotel z aquaparku w Moskwie

Na obrzeżach Moskwy tak wiele wspaniałych hoteli z różnorodnych rozrywek. W odległości 80 km od Moskwy (do Dmitrow szosy) znajduje Heliopark Country Resort Hotel. Niedaleko przepływa rzeka Dubna i osiadł las. Wiele miłe dla oka wspaniała aleja brzozowa. Nieruchomość składa się z 6 działów na pobyt. Istnieje jedna sypialnia, dwu- i trzy-pokojowe apartamenty. Na dole hotelu jest sauna. Jest też bar i restauracja. I, oczywiście, szczególnie zadowolony z wodnych odwiedzających. W nim istnieje kilka zjeżdżalnie dla dzieci i dorosłych. Można również popływać w basenie z przeciwprądem, gejzer i hydromasażem.

Oferty i inne rozrywki. Heliopark Country Resort można strzelać z wiatrówki w desce rozdzielczej, pistoletu, maszyna gazu, kusza, łuk sportu. Którzy mogą bawić się w automatach, z warcaby, szachy. Wielu ludzi lubi jeździć na rowerze quad, pies. Zima na łyżwy gości i nartach w lecie – rakiety i piłki. Wszystkie pokoje urządzone są w stylu rustykalnym, a animatorzy w hotelu ubierać się w stroje kowbojów i Indian. Do hotelu można dojechać pod następującym adresem: Moscow region, poz .. Verbilki Str. Domek. Aby skontaktować się z nami telefonicznie: +7 (095) 9375545.

Wakacje w Park Hotel „Krankino”

Jeśli nagle spadł parę dni za darmo, a oczekuje się, że pozostanie w dalszym ciągu daleko następnie można bezpiecznie przejść na przedmieściach. Tutaj można znaleźć wszystko, co zastąpi góry, las, morze, piasek. Plus – świetna zabawa w klubie dla dzieci z animatorami, zjeżdżalni w aquaparku. Park Hotel „Krankino” można bezpiecznie spędzić kilka dni lub tydzień jako rodzina.

Teren hotelu jest wystarczająco duży, położony w pobliżu naturalne jezioro z piaszczystą plażą. Tutaj wszystko jest przemyślane i zaplanowane. 230 przytulne numery ma to miejsce, gdzie może pomieścić ponad 600 podróżnych. Te cechy komfortowe pokoje i domki.

jest to szczególnie piękne w lecie. upał nie jest straszny na plaży w pobliżu małego stawu. Tutaj można jeździć statkiem lub katamaranem. Fani specjalnych miejsc do wędkowania. I co wakacje bez pachnących kebaby i grillem. Odwiedzający będą mogli skosztować wspaniałe w restauracji „Olmeca” i „fiesta”. W godzinach wieczornych, otwórz „Nautilus” kręgielni.

Młodzi goście szczególnie jak oryginalnych zabaw dla dzieci, basen ze zjeżdżalniami wodnych i zabiegi w spa. Również dzieci są dużo zajęć rozwojowych w pracowni artystycznej, gdzie można pokazać swój talent. Dzieci poniżej 6 roku życia mogą przebywać w „wolnej” Krankino. Opinii o jakości urządzeń i usług świadczonych przez Park Hotel prostu wspaniały. W celu uzyskania informacji na temat ruchu w tym miejscu można skontaktować się z nami telefonicznie: +7 (495) 5324412. W hotelu znajduje się pod adresem: Moscow region, powiat Solnechnogorsk, d Krankino …

Dom wakacyjny z parku wodnego w Moskwie

Wcześniej, w lecie można było bawić się w aquaparku. Dziś można leczyć siebie i swoich bliskich, nawet w zimie. Wystarczy tylko udać się na przedmieścia, a kąpiel w zapraszająca tropikalnej atmosferze. Tutaj można zapomnieć w dniach roboczych, a być wypełnione wspaniałymi wspomnieniami. Być może najlepszy park wodny w regionie moskiewskim jest uważany za kompleks wakacyjny „Unia”.

Ten wspaniały Park Resort oferuje gościom basen z czystą wodą, rozrywki pod wodospady, gejzery. Zainteresowani mogą skorzystać z sauny i jacuzzi. Dostać się do raju daleko od Moskwy – to proste! Konieczne jest jedynie, aby dojść do tych wielkich zjeżdżalniami. park wodny może pomieścić do 100 osób. To miejsce jest adres: Region Moskwa, poz .. Młodzież, d. 13, park-resort "Unia". Przez całą dobę, można skontaktować się z nami telefonicznie: +7 (495) 2293099.

Dziecięcy park wodny w Izmailovo

Izmailovo Park razem na slajdy jego terytorium doskonała dla dzieci. Dzieci mogą bawić się tutaj, dopóki tylko latem. Dla bezpieczeństwa i wygody, młodzi goście otrzymują dzieci kamizelek, tuleje, koła. Dzieci będą się tu morze emocji i przyjemności!

Lista podmiejskich parkach wodnych

To ulubione miejsce do aktywnego wypoczynku dla mieszkańców regionu Moskwa jest park wodny w Moskwie. Adresy najbardziej znanych atrakcji wodnych:

  • Aquapark "Una Life". Znajduje się on pod adresem: Moscow region, Dmitrow autostrady, Red Hill, 9. Różni się ona od innych oryginalnym surf-wzgórza, tworząc falę metr ..
  • Aquacomplex "Ilinka-sport". Znajduje się on pod adresem: Moscow region, powiat Krasnogorsk, Petrovo Dalekim ulicy … Alexander 4. Wyposażony w dwa zjeżdżalniami i basenem.
  • Park wodny w sanatorium „Moskwa”. Adres ten kompleks jest następujący: Moskwa Region, dzielnica Mytishchi, Fedoskinskya Powiat, wsi Aksakovo .. Tu można odpocząć o każdej porze roku.
  • Kompleks wody Serpukhov. Można go znaleźć pod następującym adresem: Moscow region, Serpukhov, Moscow szosa, 55, budowę 1 … Charakteryzuje się oryginalnym wzornictwem i rozrywkowego centrum miasta.