858 Shares 9205 views

„Taniec” na TNT (Sezon 2): lista uczestników. „Taniec” na TNT (Sezon 2): Zwycięzca

„Taniec” na TNT – projekt, który zdobył uznanie wielu fanów. Casting Sezon 2 był bardzo poważny. 77 miast, 282 uczestników … Tylko 24 osób było w stanie go zdać. Rozważmy listę uczestników. „Taniec” na TNT (Sezon 2) zdecydował się na nim w ostatnim castingu w Moskwie. Eter rozciągnięty na dwa dni.

Lista uczestników ( „Tańczący” na TNT, Sezon 2) nauczyciele byli na własną rękę. To było całkiem proste. W pierwszym sezonie zdobył Ilshat zespołu Druzhinin. Więc tym razem Miguel chciał wygrać. Cóż, jest to naturalne pragnienie, aby …

Lista uczestników. „Taniec” na TNT, Sezon 2: Zespół Miguel

Tak, w porządku. Lista uczestników ( „Dancing” na TNT, sezon 2), sporządzony przez Miguel nie zawiódł mentora. Zrobił naprawdę utalentowanych chłopaków. To Pylaeva Ulyana, Shabanov Mihail, Halavan Lena Nesterovich Maxim Korshunov Julianna, Orłow Nikita Ryzhov Tanya Borysiuk Alexander Płatonow Lena, Pimenov Timothy Kim Vladislav Vyadro Anastasia.

Zespół Druzhinin

A co z konkurencją? Jaki był ich lista uczestników? „Taniec” na TNT (Sezon 2) i Druzhinin zachwyciła fanów. Pod kierunkiem mentora były: Rybak Yury, Bokowa Polina, Mozhaykin Ivan Nikolaev Julia, Klevakin Oleg Rogozinskaya Yulya, sofa, Maslennikov Dmitry, Gorenyatenko Eugene, Cherednikova Anastasia Staev Dimitry Claudia Mais.

Anastasia Vyadro Projektu

Projekt rozpoczął się w sierpniu 2015 r. Sam start był bardzo gorący. A następnie kontynuował rozgrzać pasji. Coraz więcej widzów przyciągane przez „Dancing” TNT (sezon 2). Październik przyniósł pokazu ogromny sukces.

Jednak wróćmy do początku i pamiętać słowa ówczesnego przyszłych uczestników projektu. Na przykład, Anastasia Vyadro twierdził, że przyszedł nie tylko sławę, ale również emocje doświadczenia. Jest w zespole, aby dostać się Miguel dziewczyny i śni. Chociaż przez Jegor Druzhinin traktowane również dobrze. Tylko myśl, że nie pasuje do jego „obraz”. Jest pewien, że z Miguel pracować łatwiej, ponieważ jest mniej rygorystyczne niż Druzhinin. Mówi dokładnie to, co myśli. Jego postawa wobec tancerzy zrozumiałe. Nie są one trudne, aby dowiedzieć się, co działa.

Najtrudniejszym dany taniec dziewczyna Ballroom. Ona jest dość wysoki i duży, bo wydawało jej się czasami, że wygląda bardzo dziwne w takim tańcu. Mimo to, w parze musi być krucha dziewczynka. Niemniej mentor utrzymuje swoją uczennicę, uspokajał, zmuszony do podjęcia się w dłoni.

Polina Bokowa Projektu

Jak możemy dalej kontynuować „Dancing” na TNT (Sezon 2)? Listopad i grudzień są wydawane nie mniej jasne. Publiczność nie przestał podziwiać młode talenty. Jednym z nich był Polina Bokowa. Dziewczyna podeszła do projektu, aby otworzyć, aby lepiej zrozumieć siebie. I „Taniec” naprawdę pomógł jej w tym. Szczególnie Pauline bardzo chciał odbyć jak tancerz. Jednym słowem, nie przyszedł do zwycięstwa. Taniec dla Pauliny – to wszystko. To jest jej nastrój, jej życie, jej autoekspresji i wymiana energii z ludźmi.

Ona jest równie pozytywnie zarówno mentorami. Jednak Egor dla niej był bardziej bliski przyjaciel. Pauline docenić jego podejście myśli, sposób dostarczania informacji. W skrócie, jego działania, zauważyła jak jasne, przemyślane, celowe.

Jednak wszyscy uczestnicy byli traktowani równie dobrze do liderów i rywalami – z szacunkiem.

Projekt zakończył się w grudniu 2015 r. Maxim Nesterovich wygrał z zespołem Miguel (instruktor jeszcze wróci), otrzymał tytuł najlepszego tancerza kraju i nagrodę w wysokości trzech milionów rubli. Drugi sezon publiczności przypomniał swoją jasność, oryginalność, niepowtarzalność. To dało spektakularny pokaz miłośników tańca wiele pozytywnych emocji i świetny nastrój!