439 Shares 5422 views

"The Voice" Sezon 4. Recenzje nowych mentorów 4. sezonu serialu „The Voice”. zdjęcie

We wrześniu 2015 roku, ekrany spośród pierwszego numeru, który stał się popularny w całym kraju „głos” muzycznego show (Sezon 4). Recenzje nowych nauczycieli, których nazwy do pewnego momentu trzymane w tajemnicy okazało się być najbardziej zróżnicowane. Nie jest to zaskakujące: w ciągu ostatnich trzech lat widzowie przyzwyczaili się do utrwalania czterech członków jury. W tym czasie trzy były zupełnie nowych ludzi, styl nauczania i umiejętności, które nie są jeszcze jasne.

Dlaczego zostały zastąpione przez nauczycieli?

Nazywany kilka powodów, dlaczego nauczyciele zostały zastąpione przez 4 sezonu serialu „The Voice”. Podobnie, wiemy tylko jedno – to była decyzja producenta „Pierwszego Kanału” Konstantin Ernst. Ale to, co doprowadziło go do tak drastycznych środków?

Pierwszy i najbardziej oczywisty powód – pragnienie, aby rozwinąć publiczność programu, a tym samym zwiększyć rating show. Niewątpliwie zarządzania kanału miał duże nadzieje z nowym składzie mentorów. „The Voice” (sezon 4) – wykazują niezwykłe i pełne niespodzianek, więc zmiana ekipy sądowej była zaskoczeniem dla publiczności. Według innej hipotezy, mentorzy zmiana związana z wynikami pierwszych trzech sezonów. Do tej pory, wszyscy zwycięzcy show "The Voice" należała do zespołu Aleksandra Gradskogo. Okazuje się, że reszta nie jest po prostu do swojego poziomu.

Niektórzy nawet twierdzą, że radykalne zmiany w show przyczyną niezadowolenia Konstantin Ernst byłego mentora. Żaden z widzów nie wiem, co się dzieje za kulisami projektu, jak widzimy tylko przód niego. W związku z tym możliwe spory cywilne jako przyczynę sądowej zmiany personelu też nie powinno być umorzone.

W każdym razie, Konstantin Ernst postanowił zaryzykować i tylko do niego, aby ocenić, czy ryzyko to było uzasadnione. Więc, kto teraz zaczął trenować nowych uczestników pokazów i walczyć o zwycięstwo? Jak doszło po ostatnim show „The Voice” (sezon 4) Liczba nowych mentorów?

prognozy widzowie

Kiedy zabrzmiał na wiadomościach telewizyjnych o zmianach w koncert, publiczność zaczęła wyrażać swoje założenia dotyczące którzy będą nowi nauczyciele pokazują „The Voice” (sezon 4). Wiele witryn nawet głosować w tej sprawie.

Wśród wielu możliwych pretendentów większość widzów stawia na kilku kandydatów. Wśród nich były niezwykle popularne teraz, Staś Michajłow Grigorij Leps, doświadczony Larisa Dolina, Valery Meladze, Sofia Rotaru, Zemfira i Dmitrija Malikov. Oprócz nich oczywistych kandydatów na mentorów pop diva Ałła Pugaczowa naszych (już wcześniej zajmował się podobnym charakterze) i producent muzyczny Max Fadeev (jeden z mentorów wyświetlić „głos. Children”). Spośród młodych gwiazd scen muzycznych widzów najbardziej witryna Irine Dubtsovoy Dmitrij Bikbaeva Maxim, Mark Tishmanu i runner-up w "Eurowizji-2015" Polina Gagarina.

Jako pierwszego wydania pokazał publiczność jest tylko pół domyślić co będzie nauczyciele 4. sezonu serialu „The Voice”.

Aleksandr Gradski

We wszystkich trzech poprzednich sezonach był jego zespół stał zwycięzców oraz zespół kierowany przez nich w kółko uznajemy najsilniejszy publiczność.

Znany piosenkarz i kompozytor, nosząca tytuł Artysty Ludowej i zaszczycony Artysta Rosji, organ, którego opinia nikt nie odważy się zakwestionować. Nawet Premierzy Rosji Dmitrija Miedwiediewa potwierdził to jasne, wyjątkowy i utalentowany piosenkarz.

Chociaż wiek Aleksandra Borisovich już znaczna, istnieje wystarczająco witalność i energia twórcza do „prześcignąć” wielu młodych śpiewaków. Przyjaciele mówią, że może zrobić wszystko, jest poszukiwany. Wygrywa przedkłada każdym gatunku muzyki, czy to romans, arie operowe, Groovy Rock „n” roll lub jazzowa improwizacja.

Podstawową zasadą, która pozostaje wierna Aleksandra, – w każdej sytuacji, aby być sobą. Nawet gdy jego metody widzów i uczestników wydawać kontrowersyjny i musiał poświęcić bardzo silne członków zespołu, aby osiągnąć cel – nie kompromis.

Jak reagować na czołowych postaci pop nowych nauczycieli? „The Voice” (sezon 4) – serial, który został przyćmiony przez intrygi: koledzy natychmiast uznany lider w Alexandra, kłaniając się jego mentorem i różnych doświadczeń.

Grigorij Leps

wykonanie styl rodem Soczi mogą być nazywane „restauracja”, co nie jest zaskakujące. Grigorij Leps rozpoczął swoją karierę, jak wielu śpiewaków w regionie wakacyjnym – z wykonania popularnych hitów w kawiarniach i restauracjach. Jednak nadszedł czas, a to utalentowana wokalistka zdecydowała, że nadszedł czas, aby przejść dalej – mianowicie do Moskwy.

Kapitał nie od razu wziął nowicjusza, a jego ścieżka do gwiaździstego Olympus był drażliwy jeden. Dzięki ciężkiej pracy i cierpliwości, wielkim pragnieniem sukcesu, a co najważniejsze – wybitne zdolności wykonywania, w tej chwili, Grigorij Leps stał się jednym z najbardziej znanych i najjaśniejszych gwiazd rosyjskiej sceny pop.

Wielu widzów przewidział Leps mentorów w 4. sezonie serialu „The Voice”, ponieważ miał już doświadczenie z udziału w takim projekcie – muzyczną pokazu „Main Stage” na kanale telewizyjnym „Rosja”.

Dość interesująca i kontrowersyjna metoda okazała się działać Grigorij Leps. Piosenkarka jest prawie nigdy nie spojrzał na scenie podczas występów i zaufanie tylko swojej intuicji i wrażenia zawodników głosu. Chwilami wydawało się, że nie był nawet zainteresowany tym, co się dzieje, ale jego obserwacje (czasami wyrażana w niegrzeczny i nawet szorstkim tonem) okazały się bardzo odpowiednie i pomagała młodym wykonawcom. Ponadto, zespół z Grigoriem Lepsom, zwrócił jeden z najlepszych, wraz z zespołem Gradsky.

Vasily Vakulenko (Basta)

Wybór tego młodego rapera w nowych mentorów wyświetlić „The Voice” (sezon 4) stał się nieoczekiwane i kontrowersyjna decyzja producentów.

Basta dość ambitny i nie ma zamiaru wziąć wysokie miejsce w muzycznym Olympus. To jego skromność i prostota wkrótce zjednała sobie do serca nawet tych widzów, którzy nigdy nie byli zainteresowani rosyjskiego rapu i nawet nie usłyszał swoje imię.

Podczas eliminacjach Basil głównie zwrócić uwagę na osobowość artysty, jego charyzmy. Basta był bardzo zainteresowany tym, co kosztowało każdy uczestnik dostać się na koncert „The Voice”. Nawet jeśli zawodnicy wokalne pozostawiała wiele do życzenia, ale sama w sobie nie była interesująca i może „hak” nastrój i styl muzyki widza, Basil uznał, że taka osoba może również czekać na sukces.

Od pierwszej edycji Shou Wasilij wyróżnił się jako małomówny i przemyślane. Wyraził swoje komentarze i sugestie na krótko, ale zawsze do punktu, niż szybko zjednała sobie do widzów.

Polina Gagarina

Ta utalentowana dziewczyna z silnym głosem złowiony w młodym wieku, kiedy wygrał drugi sezon konkursu muzycznego „American Idol”. Jakiś czas z powodu nieporozumień z producentem dziewczyna nie pojawia się na scenie, ale później powrócił triumfalnie. W 2015 roku została wybrana uczestnika „Eurowizji” z naszego kraju i zdobył drugie miejsce.

Po nowe mentorzy wyświetlić „The Voice” (Sezon 4) Zdjęcia Pauline podróżował po Internecie zostały ogłoszone. Mimo młodego wieku, Pauline czuł się pewnie w roli mentora początkujących śpiewaków. Ona sama przyznała, że jest w stanie dostrzec talent i geniusz w innych, chociaż nigdy nie parał w dziedzinie nauczania.

Do członków zespołu traktuje Gagarin, według nich, jak mumia, choć bardzo surowe, wymagający, nawet dyktatorski.

niespodzianki

Chociaż głównym intrygi pokazu byli nowi nauczyciele „The Voice” (sezon 4) dała publiczność i inne niespodzianki.

Tak, prawie na każdym kroku niewidomych przesłuchań dać widzom możliwość odczuwania mentora w fotelu. Aby osiągnąć ten efekt, łatwo było na tyle, aby zamknąć ekran bieżącego głośnika i zapewniają ocenić swoje zdolności tylko za pomocą głosu.

Kiedy jako „czarnego konia” made Lolita Milyavskaya, wszystkich nauczycieli, a większość widzów, bardzo szybko rozpoznał jej głos. Zadanie staje się coraz bardziej skomplikowane, trzeba było ukryć ekran dla osoby, że został on siedzi w czerwonym fotelu członkiem jury. Dima Bilan celowo tak znacznie zmienił ton, że nowi nauczyciele „The Voice” (sezon 4) był w kompletnej dezorientacji. Grigorij Leps nawet poinformowani Dima lekcje muzyki przystanek niż widzów oddanych w szoku. Później, w rozmowie z Bilan przyznał, że to wszystko było żartem, a mistrzowski występ został odtworzony.

„Głos” Sezon 4: Liczba nowych mentorów

Teraz, że ostateczny koniec, to jest już możliwe, aby ocenić, czy to było show „The Voice”, jak skuteczne (Sezon 4). Widzowie nowych instruktorów mówić inaczej, bardzo kontrowersyjny okazał jury.

Organ Aleksandry Borisovicha Gradskogo nikt wątpliwości, chociaż niektórzy widzowie byli za zmianą ludzkiego, którego podopieczni wygrali trzy kolejne lata. Inni, przeciwnie, uznaje się, że tylko dlatego, że jego obecność nadal oglądać show.

Surowe wyroki i bezczelny maniery Grigorij Leps początkowo zwana siatka negatywne opinie. Jego zachowanie jest powszechnie postrzegany jako prostacki, zwłaszcza zwyczaj przerywania wykonawców i współpracowników projektu. Jednak szybko stało się jasne, że takie sprzeczne sposoby owocować i Leps zna swoją działalność.

Otwartość, szczerość i skromność Wasilij Vakulenko wykonane widzom poczuć ciepło niego, i od pierwszej edycji show na nią odpowiedzieć pozytywnie.

Przypadkowe lub zamierzone podobieństwo Polina Gagarina poprzedni mentor, Piełagieja, odegrał okrutny żart z dziewczyną. Większość widzów porównać te dwa śpiewacy nie są na korzyść Gagarin jako zbyt nieszczery, nawet campy.

Po ostatnim show „The Voice” (sezon 4) Recenzje nowych mentorów nie są tak ostro podzielone na pozytywne i negatywne, jak to było na początku. Publiczność stopniowo stanie zobaczyć członków jury z różnych stron.

Wyniki sezonu

4 sezon serialu „The Voice” był wreszcie w stanie pokonać „monopol” Aleksandra Gradskogo wygrać. Najsilniejszą stroną tego czasu została uznana Photius mnich, który odważył się wziąć swój zespół Grigorij Leps. Widzów podbił magiczny głos kapłana i jego bogatego świata wewnętrznego.