632 Shares 7754 views

Kilka wskazówek, jak napój gazowany w odchudzaniu

Zapewne wszyscy słyszeli o korzyściach płynących z kąpieli z soli morskiej i sody oczyszczonej, aby pozbyć się zbędnych kilogramów. Jednak można również osiągnąć dobre rezultaty jeśli pijesz napoje gazowane do utraty wagi. Sama soda niezwykle przydatne, ponieważ jest w stanie znormalizować i przywrócić procesy metaboliczne, aby nasycić organizm tlenu. Ponadto, ogranicza to zużycie ważnych pierwiastków – potasu. Właściwe stosowanie sody może znacząco zwiększyć energię i procesy biochemiczne w komórkach i tkankach, normalizacja krążenie krwi i dobrego samopoczucia ogólnego.


Jak pić napoje gazowane do utraty wagi? Istnieje ogromna ilość sekretów i przepisów. Dla pierwszej receptury trzeba cytrynę. Jest to konieczne, aby wycisnąć sok do szkła, a następnie rozcieńczono ciepłą wodą. Rozcieńczony sok należy pić szybko, a następnie wypłukać usta potrzebują roztworu sody (1 szklanka wody będzie wystarczająco 1 łyżeczka sody oczyszczonej). Można pić napojów dietetycznych lub bez cytryny, ale metoda ta ma przeciwwskazań: użycie sody wewnątrz zakazanych osób z chorobami przewodu pokarmowego, cukrzycy. Nie polecam go dla kobiet w ciąży. Ryzyko może być również:

  • Ludzie cierpiący na przewlekle podwyższonego ciśnienia (nadciśnienie);
  • tych, którzy mają nieleczoną chorobę skóry lub otwarte rany;
  • Osoby cierpiące na żylaków, jak również różnych chorób układu sercowo-naczyniowego;
  • matek karmiących.

Niektórzy ludzie preferują inne metody. Na przykład, do rozpuszczania małą ilość popiołu w szklance ciepłej wody. Lepiej zacząć z bardzo małą ilością niej: o jedną piątą łyżeczką. Stopniowo, dawkę można zwiększyć do pół łyżeczki. roztwór sody napój powinien być codziennie rano przed posiłkiem.

Napój gazowany na diecie, na zapewnieniom niektórych ludzi, całkiem skutecznie. Jednakże, nie idź do fanatyzmu, ważne jest, aby słuchać swojego ciała: jeśli odczuwasz dyskomfort, złe samopoczucie, stosowanie sody lepiej jest całkowicie zatrzymać. Dobry przed nałożeniem substancji, aby skonsultować się z lekarzem.

Istnieje szereg zaleceń dotyczących sposobu picia napojów dietetycznych. Na przykład, aby go używać bezpośrednio przed posiłkiem lub bezpośrednio po nie powinno być.

Sody pitnej wewnątrz może być połączony z kąpieli sody. Wodę ogrzano do temperatury 39 ° rozpuszcza się 500 g soli morskiej oraz 200 gramów sody. Musisz wziąć kąpiel w ciągu 20 minut. Kurs składa się z 10-12 procedur, ale trzymać je na codzień nie powinno być, bo można uszkodzić ciało, a różnica między tymi dwoma kursy kąpieli powinna wynosić co najmniej 2 miesiące. Po kąpieli należy trzeć ręcznikiem siebie i iść do łóżka. Można również dodać olejki eteryczne wannę do zwalczania cellulitu (olejek z cytryny, grejpfruta, sosny, goździki, koper, sosny, pomarańczy lub cytryny). Dla odmłodzenia skóry połączeniu z sody zaleca olejków eterycznych z róży, drzewa sandałowego, mimozy, Lotos, kadzidło i pelargonie.

Utrata wagi przy pomocy sody, opinie, z których dźwięk coraz więcej, będzie bezpieczny i skuteczny tylko wtedy, gdy wszystkie z powyższych zaleceń.