128 Shares 5168 views

Aydar Galimov: biografia i twórczość

Dziś pokażemy, kto jest Aidar Galimov. Jego biografia zostaną omówione szczegółowo poniżej. Mówimy o piosenkarza tatarskiej i Baszkirskiego. On jest dla artysty Ludowej Republiki Baszkirii i Tatarstan.

biografia

Tak, nasza dzisiaj – bohater Aidar Galimov. Jego biografia rozpoczął w regionie Tselinograd, w miejscowości Madaniat na terytorium Kazachstanu SSR. Tam urodził się w 1967 roku, w dniu 23 lutego. W rok później jego rodzina wróciła do swojej rodzinnej wsi Duży Karkaly. Leży w regionie Miyakinskom Baszkirii. To właśnie tam spędził swoje dzieciństwo i młodość Aidar Galimov. Student tło kontynuuje okres. W 1986 roku ukończył Ufa transportu samochodowego szkoły technicznej. Wkrótce nasz bohater udał się do służby w siłach zbrojnych. Uderzyłem siódmy oddział Gwardii powietrzu. Został on usytuowany na Litwie, w Kownie. Jest tam i zostało wysłane do Aydar Galimov. Jego biografia kontynuował demobilizacji. Wkrótce przyszły aktor został studentem Uniwersytetu Państwowego Baszkirskiego. Wybrałem Wydział Prawa. Z powodzeniem ukończył go w roku 1993. Drugi wykształcenie wyższe zdecydował się w 1996 roku w Państwowym Uniwersytecie Pedagogicznym w Kazaniu. Tym razem wybrała wydział wokalny Wydziału Muzycznego. Ukończył liceum w 2001 roku. Mieszka i pracuje w Ufie. W 2011 roku został członkiem Państwowej Zgromadzenia Republiki Baszkirii. Jest tam Iglinskiy District. Zdobył ponad 86 procent głosów. „Jedna Rosja” został nominowany przez partię. Aktor ożenił. Jego żona jest Zila Nasretdinova. Poznałem ją, kiedy byłem w szkole technicznej w zakresie transportu drogowego. Ma dwie córki i Aygizu Güzel. Ma też syna o imieniu Daniyar.

działania twórcze

Nasz bohater rozpoczął pracę twórczą w 1989. Potem wygrał konkurs radiowy, który został poświęcony siedemdziesiątych Baszkirii. Od 1990 do 1993 roku był głównym zespołem piosenkarka „Azamat”. Zespół pracował w środowisku rekreacyjnym „Avangard”. W 1990 roku został laureatem konkursu „Tatar zhyry”, która odbyła się w Tuymazy. Pod kierunkiem artysty w 1993 roku, pop studio „Aydar” został założony w Ufie. Nasz bohater debiut na zawodowej scenie odbyła się z prądem w momencie piosenkę „Moңnar kaytsyn avylga”.

wyjazdy

aktywności turystycznej naszego bohatera rozpoczęła się w 1993 roku z koncertów w Ufie i Kazaniu, a także miast Baszkirii i Tatarstan. Ponadto, nasz bohater był w różnych regionach Rosji. Tam wykonano utwory tatarskie. Debiut wycieczka za granicą miała miejsce w 1995 roku w Uzbekistanie. Także aktor działał w Kazachstanie, Turcji, USA, Estonii, Łotwy i Finlandii. Wycieczki odbywają się corocznie w różnych miastach Europy Północnej, rejonie Wołgi, Uralu, Syberii Zachodniej, a także działa jako Petersburgu i Moskwie. W repertuarze ponad 400 utworów w języku angielskim, Bashkir, tatarski i rosyjskim. Dziesiątki z nich są przypisane do złotego funduszu krajowego muzyki pop.

ciekawostki

Wykonawca kickboxing. Interesują hokeja i piłki nożnej. Od dzieciństwa, ona jest fanem HC „Salavat Yulaev”. Nazwany na cześć najmłodszego syna dinijar bilaletdinow – piłka nożna. W 2011 roku nasz bohater brał udział w koncercie „rodem z Baszkirii.” Jedyna tego typu impreza odbyła się w Moskwie w Państwowej Kremlin Palace. W 2011 roku artysta brał udział w Świątecznej Pomocy targów. Została ona zorganizowana w szczególności, firma TV „All Ufa” działał. Na aukcji były tarcze piosenkarza, a jego żona upieczone ciasto i krawat. Muzyk nie jest zarejestrowany w sieciach społecznych. Najstarsza córka Aidar Galimov Güzel – wiodący kanał telewizyjny „All Ufa” – żonaty, a 180 osoby były obecne na jej ślubie. Nowożeńcy dała owce, 20 gęsi, jak miodowy Tunezji. Guzel jest wybrany Arthur Ahmadyshin – Ufa badacz. Chłopaki wprowadziła przyjaciół. Nawiasem mówiąc, goście weselni pochodziło z różnych miast kraju oraz z zagranicy. Jedna z par poszedł do Ufa prawie trzy dni białoruskiego Bobrujsku. zaproszeni również na ślub piosenkarza rodziny Alsou. Z nią Aidar Galimov utrzymuje dobre relacje przez wiele lat. Alsou dostać się do miasta Ufa nie działa, ale jej ojciec Ralif Safin pogratulował nowożeńcy jednymi z pierwszych. Wśród gości deputowanych Zgromadzenia Państwowego obserwowano również, Kazan artystów i nawet Arthur Shaynurov który jest autoryzowanym przedstawicielem Baszkirii w Moskwie. Na ceremonii panna młoda zdecydowała się na klasycznej sukni ślubnej – białe ubranie na podłogę. Aygiza jej siostra była w fioletowy strój i moja matka wybrała motywy kwiatowe.

wyróżnieniem

Za zasługi dla kultury narodowej Baszkirskiego i tatarskiej, nasz bohater został wyróżniony tytułem uhonorowany artysty Republiki Tatarstanu i Baszkirii. Później zdobył jeszcze większą nagrodę. Mam wiedzę Artysta Ludowej w tych republikach. Teraz, gdy wiesz, kto jest Aydar Galimov. Zdjęcie muzyk przywiązany do tego materiału.