165 Shares 3159 views

„Movie 43”: aktorzy i fabuła filmu

W 2013 roku odbyła się premiera kontrowersyjnego filmu „Movie 43”. Aktorzy, którzy zagrali w filmie otrzymał imponującą opłat i przez długi czas były przedmiotem zainteresowania mediów. W kredytach na filmie widać było gwiazdy skali światowej, co, oczywiście, wygenerował ogromne zainteresowanie ze strony krytyków i publiczności wciąż w fazie rozwoju. Wielu uważa „Movie 43” najbardziej ohydny i „treshovym” (z angielskiego kosza – „śmieci” w gatunku filmu) z filmów wydanych na dużym ekranie.


„Movie 43”: aktorzy, fabuła

Sam film jest almanach. Składa się z kilku krótkich scenach – szkice. Poszczególne dyrektorzy zostali wynajęci do każdej sceny. Sama działka szkice nie przecinają się ze sobą. Szkice wypełnione były absurdalne i psychodelii. Niektóre rzeczy były naprawdę szokujące (np kał na twarzy). obraz scenariusz został napisany z powrotem w 2000 roku. Jednakże, ze względu na zawartość ekstrawaganckich jednym studiu nie chcą uczestniczyć w projekcie. Problem leży również w doborze aktorów. Od pomysłu reżysera mieli być pierwszej wielkości. Jednym z pierwszych, którzy zgodzili się na udział były Hyu Dzhekman, Katie Finneran i Hloya Morets. Raz na plotka Hollywood udał, że gwiazdy podpisały umowę, reżyser Peter Farrelly nie trudno było zebrać resztę. Ponieważ studio przeznaczyła bardzo mało środków, aby przyciągnąć aktorów Peter wykorzystywane na różne sposoby. Na przykład Richard Gere nie został powiadomiony, że film będzie jeszcze kilka scen. Greg Kinnear i Katrina Bowden i byli osobistymi przyjaciółmi Farrelly.

powiązanie

Wszystkie szkice zostały zjednoczone przez pojedynczy fabuły. Dwóch nastolatków znaleźć w internecie informacji o filmie, o nazwie „Movie 43”. Wtedy zaczną szukać pliku, ale nie znaleźliśmy żadnej wzmianki w domenie publicznej. Dlatego też, ze względu na umiejętności hakerskich, są kilku oddzielnych wideo rzekomo zakazane film i obejrzeć go. W krótkich scen nie uczestniczy więcej niż 5 uczestników (bez dodatków). Przynajmniej dwa z nich są najlepsze gwiazdy amerykańskiego kina. Jest to główna idea filmu. Zgodnie z zamysłem reżysera, widzowie będą skłonni płacić żadnych pieniędzy, aby zobaczyć Hyu Dzhekmana z narządów płciowych w szyję.

produkcja

Farrelly ogromny wysiłek, aby zebrać cały zespół do udziału w „Movie 43”. Podmioty takie rangi były stale zajęty, a ich rozkłady często nie pokrywają się. Na przykład, Dzherard Waleczny w tym czasie wystąpił w trzech filmach. Dzhordzh Kluni początkowo zgodził się uczestniczyć, ale odmówił. Helli Berri nie zgadzają się, dopóki nie zatwierdzi innych uczestników. Sami strzelanie każdy epizod trwa tylko kilka dni. Ponieważ nie wymagają specjalnych ozdób i unikalnych miejsc. Większość scen nakręcono w Nowym Jorku, bo aktorzy nie zgodził się przełamać swój harmonogram. Na przykład Richard Gere zgodził się tylko pod warunkiem filmowanie w mieście. Leslie Bibb, który grał Wonder Woman, postawić warunek, że maksymalna jego udziału w postępowaniu nie przekracza 3 dni, a następnie chciał zrezygnować z udziału w „Movie 43”. Aktorzy obawiali się, że strzelanie w taki prowokacyjny obraz szkody dla ich reputacji.

Obawy o reputację

Na przykład, Bobby Cannavale gra głównie role dramatyczne, jego bohaterowie zawsze poważny i odważny. Część w taki „brudny” komedii mogłoby zaszkodzić jego wizerunek w oczach publiczności. Że takie problemy nie przejmuj się zbytnio od wnioskodawców, Farrelly trafia specjalny zespół agentów. Nazywali się zegar z aktorami i dosłownie próbował przekonać ich do działania w filmie.

Aktorzy z filmu „Movie 43”, z udziałem w najlepszych opowiadań

Z 14 epizodów w wersji podstawowej zawiera 12 pozostały były dostępne tylko w formacie DVD. Niektóre szkice zyskały ogromną popularność i zaczął rozprzestrzeniać się wirusowo w sieci. Na przykład scena, która rozpoczyna „Movie 43”. Aktorzy, którzy wzięli w nim udział – Hyu Dzhekman i Kate Winslet w tym czasie były u szczytu popularności. Po pierwsze, nie jest randka w ciemno. charakter Winslet – udanej panie biznesu w średnim wieku. I Jackman gra gwiazdę pop. Wydawałoby się, że będzie idealną randkę nękany przez fakt, że szyjka Jackman znaleźć parę jąder. Sytuacja doprowadza do absurdu, kiedy nikt z obecnych nie zwracał uwagi na to.

Kolejny odcinek, który naprawdę lubi publiczność i krytyków – „nauka Home”. W odgrywa gwiazda serialu „Shameless” Dzheremi Allen White. Złóż mu towarzystwa Dooley Emery Lev Shrayber i Naomi Watts. W historii, postać Whyte jest nastolatek, którego rodzice przynieść do domu. Aby to zrobić, używają różnych metod, takich jak zastraszanie, kary fizyczne i popliteus. Alex Cramner i Dzhuli Emeri odgrywa sąsiadów rodziny, którzy przychodzą do was poznać. Pod koniec szkicu, White powiedział, że idzie na randkę ze swoją dziewczyną, a wszystko wydaje się idealne. Ale potem dostaje nadmuchiwaną lalkę, która jest jego towarzysz, który wielu uważa za najbardziej śmieszny moment w „Movie 43”. Aktorzy i role w filmie odebrano bardzo dobrze.