746 Shares 6243 views

Co to znaczy troll? Jak się zachować, gdy starają się troll

Trolling – rodzaj komunikacji wirtualnej, w której jedna ze stron – trolla – zaangażowany w nieświadomego konfliktu lub iniekcji rozpoczyna konkretnie, bezpośrednio lub pośrednio, do bagatelizować i nękają innych komunikatów uczestnika naruszono etycznych zachowań w sieci. Trolling jest wyrażona w formie obraźliwe, poniżające i agresywnych zachowań. W prawdziwym życiu, jest ona podobna do wampiryzmu energetycznego. Używany jako anonimowych użytkowników i personalizowane przez użytkowników zainteresowanych skandaliczne, rozgłos i uznanie.

Pochodzenie i badanie

Termin pojawił się na początku 21 wieku. Wtedy nikt nie wiedział, co to znaczy troll. w tym temacie zainteresowane osoby do tworzenia sieci i organizacji społecznych do wymiany doświadczeń, omówienie najskuteczniejszych sposobów na paliwo konfliktu. W literaturze naukowej trollingu została po raz pierwszy wspomniana w 1996 roku przez naukowców Dzhudit Donat, co doprowadziło kilka ciekawych przykładów, zaczerpniętych z konferencji w Usenecie (Sieć). Donat podkreślił, że „wirtualne społeczeństwo”, identyfikacja ta jest niejednoznaczna.

Pochodzenie terminu

Co oznacza słowo „troll”? Termin ten nie odnosi się do dziedziny dyskursu naukowego, i nie było użytkownicy slang społeczności wirtualnych. „Trolling” – jest to dosłowne tłumaczenie z angielskiego słowa „trolling”. W ujęciu ogólnym, zjawisko to można opisać jako proces delegowania prowokacyjne wiadomości na temat środków komunikacji w sieci w celu stworzenia sytuacji konflikt łamania zasad etycznych interakcji online. Mam nadzieję, że teraz rozumiesz, co to znaczy troll ludzi. Śmiało.

Troll – takie oznaczenie było osoba zaangażowana w trollingu. Irina Ksenofontova (Fellow w Instytucie Socjologii RAS) uważa, że termin stał się popularny ze względu na jego wartość w mitologii nordyckiej. Nie trolle, zwłaszcza w bajkach dla dzieci przedstawiana brzydkie, paskudne stwory stworzone do tworzenia zło i krzywdy. Bardzo kolorowe są one przedstawiane w filmie.

środa trolling

Zorientowaliśmy się, co to znaczy troll z Internetu. Teraz powiedzieć o miejscach, gdzie można to zrobić. Należą social networking, konferencje, fora tematyczne, serwisy informacyjne, portale i czatów. Cechy konstrukcyjne tych przedziałów pozwala na stworzenie wirtualnego alter ego, skonstruowaną według uznania. Praktycznie każda społeczność wirtualna posiada specjalne pole, w którym uczestnicy mogą generować swoje dane wpisując podstawowe i dodatkowe (hobby i zainteresowania) cechy. Jest to świetna okazja do zorganizowania prowokacji przez ludzi, którzy wiedzą co to troll człowieka. Po zakończeniu tego procesu nie są kontrolowane przez każdego i każdy członek wirtualnej przestrzeni może generować żądany obraz.

Wpływ na przestrzeni wirtualnej

Provocateur udając zwykłego użytkownika, którzy mają wspólne problemy i interesy społeczności lub grupy. W przypadku uczestników świadomy tego, co to znaczy troll, starają się zidentyfikować prowokacyjny publikację, a jeśli to się nie powiedzie, zmuszając atakującemu opuścić zespół. identyfikacji sukces będzie zależał od nutą umiejętności rozpoznawania, określania słupki twórca. Także wiele zależy od trolla, a dokładniej, na swoim poziomie profesjonalizmu. Umiejętne prowokatorzy może troll przez bardzo długi czas, nie ujawniając swoją prawdziwą tożsamość.

Trolle powodować znaczne szkody dla komunikacji: omówienie portów, rozkładanie destrukcyjny pomysł lub złe rady, zniszczyć poczucie zaufania ze strony społeczności razem. W grupach o wysokim poziomie oszustwa w okolicy, które są szczególnie podatne na trolling, najbardziej naiwne pytania dotyczące treści są odrzucane i nie uważa się za prowokację.

funkcje

W trollingu jako forma agresji społecznej mają szczególne cechy. Pierwszy – jest możliwość jego istnienia tylko w środowiskach wirtualnych. Chociaż w realnym społeczeństwie, są ludzie, którzy wiedzą, co to znaczy troll, i chętnie to zrobić. Drugi – szybkim uwalnianiu lawina agresji niemal natychmiast rozsyłane do wszystkich użytkowników społeczności wirtualnej. I trzeci – niezdolność poszkodowanego do rozpoczęcia trolling wizualny lub fizycznego kontaktu z inicjatorem konfliktu.

Co jeśli troll?

W tym przypadku, masz dwie opcje. Lub całkowicie ignorować trolla, lub stać się jednym, i dać montażu odpalenie. Jednak aby wygrać, trzeba być mądry, bystry i uważny. Rozwijać te cechy.

Umysł musi zdać sobie sprawę, że nie jest konieczne, aby przenieść cały proces trolling w rzeczywistości. To jest po prostu gadać z ludźmi, którzy mają możliwość spędzenia czasu w potyczkach w sieci. Jeśli nie rozumiesz, to jest mało prawdopodobne, aby coś pomoże. To nie ma powodu do dalszego czytania.

Rozum. Nie należy mylić umysł. Rozum – jest możliwość, aby natychmiast reagować na wszelkie zmiany w otoczeniu zewnętrznym i dostosować je w razie potrzeby. Jest również możliwość zastosowania niewłaściwych taktyk i technik, które są aktywnie używane przez ludzi, którzy są świadomi tego, co to znaczy troll.

Czujność i dobra pamięć. Konieczne jest, aby zbierać i analizować dokładnie wszystko, co mówi się o ciebie przeciwnikiem. Także uważaj na swoich zwrotów. Rzeczywiście, każdy z nich może być użyte przeciwko tobie. Dobra pamięć jest potrzebna do przechowywania i głupi cytat mówiąc przeciwnika.

No, oczywiście, nie przeszkadza w drukowaniu dużych prędkości. Im wyższa prędkość ustawiona na czacie, tym łatwiej zatrollit wszelkie ludzkie zwroty że myśli zbyt długo. Ogólnie rzecz biorąc, należy dostać się w ręce dotykowy umiejętności pisania.

Po opanowaniu wszystkie powyższe cechy, to zrozumiesz o wiele głębiej, co to znaczy troll ludzi i być w stanie wytrzymać każdego człowieka stara się złapać.