833 Shares 1374 views

Galeria Trzeciakowska na Krymsky Val: rozkład jazdy, ceny biletów, kierunki

Aby odwiedzić Moskwę i odwiedzić Galeria Trzeciakowska – po prostu bluźnierstwo. To z pewnością jest jednym z głównych bohaterów jest nie tylko kapitał, ale cała Rosja. Eksponaty wyświetlane w salach wystawowych, są prawdziwymi arcydziełami i dziedzictwo naszego kraju. O wspaniałe zdjęcia, które są przechowywane w muzeum, znane na całym świecie. Dlatego prawie każdy z zwiedzaniem stolicy, zorganizowanym dla turystów z różnych miast Rosji i innych krajach, jest zdominowany przez Galerii Trietiakowskiej w Moskwie.

Trochę historii

W głównym budynku muzeum znajduje się w Zamoskvorechye Lavrushinsky pasie. W 1851 roku dom został zakupiony przez rodzinę Trzeciakowska. Szef zamożnej rodziny kupieckiej, Pavlom Mihaylovichem Tretyakovym, później znanym Tretyakov Gallery w Moskwie został założony. Początkowo wystawa zawiera kilka obrazów, nabyte kosztem kupca – namiętny miłośnik malarstwa. Szczególny sentyment czuje do malarstwa Perov i nakazał mu jego domu jeden obraz za drugim. Później, gdy zbiór nabył przyzwoity rozmiar, kupiec postanowił dać swoje „bogactwo” rodzinnym. Taka jest historia tego niezwykłego muzeum, który wchłonął błyskotliwe przykłady prac rosyjskich artystów 19-20 No to teraz i 21 wieku.

Galeria Trzeciakowska na Krymsky Val

W czasach radzieckich muzeum, jak również wszystkich innych stron kulturalnych stolicy, znalazł się pod patronatem Ministerstwa Kultury. Z nagromadzeniem dużej ilości eksponatów Trzeciakowska domu, pomimo imponujących rozmiarów, nie mógł w pełni przeznaczyć wszystkie zdjęcia, a to musiało wyrzucić niektóre z nowych pomieszczeń. Ponadto, Ministerstwo Kultury, zdecydowano się podzielić całą wystawę na dwie części: pre-radzieckie i radzieckie. I wreszcie zdecydowaliśmy się umieścić w nowym budynku, którego budowa rozpoczęła się w latach 60-tych 20 wieku. Jednak, jak każdy Radzieckiego budynku, ciągnęła się i została zakończona w ciągu około 20 lat, w połowie lat 80-tych. Więc Tretyakov Gallery na Krymsky Val został stworzony.

Charakterystyka budynku muzeum i mapę lokalizacji

Pełny adres galerii: stacja stacja metra „Park Kultury” lub „Październik”, Krymsky Val, 10. Aby nie zgubić się i szybko znaleźć się muzeum, najlepiej jest skorzystać z transportu podziemnego, ale tutaj można również uzyskać w autobusie (numer 10). Długi budynek rozciąga się wzdłuż wybrzeża w kierunku Kremla. Ten biały dwukondygnacyjny hol jest typowym przykładem sowieckiej architektury i ma kształt prostokąta z tradycyjnymi oknami panoramicznymi. Autorzy projektu są N. Sheverdyaev i N. P. Sukoyan. Według autora pomyślany budynku, jest położony na nabrzeżu rzeki Moskwa, miał być kontynuacją Central Parku odpoczynku i kultury imienia A. M. Gorkiego w kierunku Kremla. Z tego powodu wysokość nie powinna przekraczać pewnej wysokości (8 metrów), tak aby nie zasłaniać zabytkowych budynków. Dlatego architekci, projektanci doszli do wzajemnego decyzji – zbudować dwukondygnacyjny budynek. To również zostało stworzone przez-kolumnowy, który miał odbyć się na całym obwodzie parterze.

Muzeum jest nie tylko przyszłość jest krytykowany ze względu na fakt, że w jej wnętrzu i na zewnątrz nie ma nic niezwykłe. Jednak, jeśli spojrzeć na to z drugiej strony, przestronnych salach Galerii Trietiakowskiej w Krymsky Val (ponad 12.000 m kw.) Są idealne do wystaw i innych imprez masowych, takich jak prezentacje i tak dalej. D. Poza tym, to ma kilka rozszerzone apartamentów, które dają więcej możliwości wystawienniczych.

ekspozycja

Przez pewien czas po otwarciu muzeum pawilon „Tretyakov Gallery” w Lavrushinsky Lane, który jest stary dom Trietiakowskiej został zamknięty do renowacji. Naprawa trwała przez 10 lat iw tym czasie główny zbiór galerii przeniósł się do nowego pawilonu na Krymsky Val. Były w różnych pomieszczeniach wyświetlić pracuje jako wielkich malarzy końca 19 i początku 20 wieku, a także najlepsze kopie dzieł artystów z okresu sowieckiego. W skrócie, od ponad 10 lat znajduje się tu słynne muzeum – miasto kraju.

Muzeum dziś

Galeria Trzeciakowska na Krymsky Val jest koncentracja dzieł sztuki 20-21 wieków. Są obrazy awangardystów (K.S. Malevicha M. W Chagall V. V. Kandinskogo P. N. Filonova, Popova i in.); mistrzów realizmu społecznego, a także podziemne zwolenników i tak dalej. d. Łączna liczba eksponatów, składający się z rzeźb, rysunków i obrazów, wynosi około 150 000. Od czasu do czasu można znaleźć prezentację prac młodych i jeszcze nieznanych artystów. Ich organizatorem jest także Galeria Trzeciakowska (Krimsky Val). Te wystawy pomóc w identyfikacji nowych talentów. A tutaj, w razie potrzeby, a na zaproszenie mogą uczestniczyć w kursach mistrzowskich wybitnych rosyjskich i zagranicznych artystów naszych czasów.

Najważniejsze wystawy

W ciągu ostatnich kilku lat salach Galerii Trietiakowskiej byliśmy świadkami takich wystaw jak „Koło Malewicza” lub „P. Soulages. Black light „videosculpture z Niemiec lub zbiór obrazów Viktora Popkova (1932-1974 gg.) Oraz Karł Briułłow. Nawiasem mówiąc, tu pierwotnie planowano umieszczenie Picture Gallery Państwowego ZSRR. Jednak budynek wciąż był pod wykorzystaniem Galeria Trzeciakowska, a to otworzyło stałą wystawę, „kunsztu 20 wieku.” Ponadto, od początku 21 wieku zaczął działać warsztaty twórcze dla dzieci uzdolnionych dzieci.

godziny pracy

Galeria Trzeciakowska na Krymsky Val zabiera zwiedzających wszystkie dni tygodnia z wyjątkiem poniedziałków, od 10 rano do 19.30 bez przerwy, ale kasa jest czynna do 18.30. Jeśli chodzi o koszty dopuszczenia, jego cena (w zależności od wieku odwiedzającego) waha się od 100 do 400 rubli. Dzieci do lat 7 wstęp wolny do muzeum. Nawiasem mówiąc, bilety wstępu do Galerii Trietiakowskiej w Lavrushinsky Lane i na Krymsky Val, można zamówić online. Pomoże to uniknąć długich godzinach stania w kolejce.

programy kulturalne

Galeria Trzeciakowska na Krymsky Val ma wspaniałą salę konferencyjną, w której od czasu do czasu w posiadaniu wykładów o kulturze, historii sztuki, i tak dalej. D. Aby dostać się do nich mogą być zarówno pojedyncze bilety lub poprzez subskrypcję. Ponadto, istnieją zorganizowane Film ukazuje życie i twórczość wielkich artystów minionego stulecia, a także dokumentów informacyjnych są pokazane na określonym kierunku sztuki. Celem administracji muzeum – stworzyć prawdziwe centrum kultury w obrębie jego murów, które mogłyby przyjść do każdego ich dawkę pozytywnych emocji. W tym przypadku, można to zrobić zarówno w grupach i wybrać poszczególne programy, wykłady i pokazy w dogodnym czasie.

wystawa multimedialna

Od 2014 roku, zgodnie z najnowszą modą dla 3D-wyświetlacze, na budynku Galerii Trietiakowskiej zaczął wykazywać trójwymiarowy obraz minionego wieku. Jest to wielkie widowisko – projekcje obrazów wybitnych artystów na fasadach budynku muzeum. Wakacje to wokół budynku będzie w dużej rzeszy miłośników sztuki i ciekawy, którzy chcą spojrzeć na ten cud techniki. Ale na początku 2015 roku muzeum, wraz z Nokia podjęła decyzję o rozpoczęciu projektu na stulecie „Czarny kwadrat” przez Malewicza. Głównym elementem projektu jest interaktywna instalacja Nokia. Odbywa się to przez pryzmat Nokia Lumia 925. Dzięki temu, każdy może obserwować interpretację autora słynnej malowanie wielkiego Malewicza. W ramach tego projektu, amatorzy tego ruchu artystycznego będą mogli uczestniczyć w wykładach publicznych poświęcone artysty (na temat: „Czarny kwadrat”: największa prostota i największe trudności „), a także Pavel Filonov i P. Mondrian.